reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ooo lubiłam ten pasek [emoji16] Niestety na naszych już ich nie ma (jedziemy na 4 [emoji23]).
Haha nie śmiej się bo ja ostatnio mojej tez kupiłam 4!🙉🙈 denerwowało mnie ze 3 miały mało rozciągające się te paski po bokach i musiałam jej mocniej brzuszek ścisnąć 🤭😬 kupilam 4 i jest super 😅 4 tez używa moja siostra do 18 miesięcznego synka 😂
 
reklama
U mnie ktg ostatnie mieliśmy 19 maja u lekarza na wizycie. I wcześniej jeszcze 12 maja. I teraz jak nic się nie wydarzy to będziemy mieć 26 maja. A dzisiaj zaczynamy 40+0. Bardzo bym chciała aby dzisiaj się już rozkrecilo coś. Obawiam się dużej trzymania dziecka w brzuchu.
Też się teho bałam. Infekcji wód plodowych, starego łożyska, małej ilości wód plodowych. ;) ale to normalne obawy 🙂 jak kto wszystko dobrze pokazuje to tego się trzymaj. U mnie na ktg w 40t1d malutka miała bardzo podwyższone tętno 174. A że już byłam w terminie to kazał lekarz do szpitala jechać. Zostawili mnie 3 dni. Ktg w normie i do domu. -;) za 3 dni znowu do szpitala o samo się rozkrecilo 🤭 dzieci różnie czekają na wyjście :)
 
My kończymy powoli 2 i mam kupiony zapas 3 [emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji85][emoji85][emoji85] wzielam też paczkę pieluchomajtek 3 [emoji846]
Haha nie śmiej się bo ja ostatnio mojej tez kupiłam 4![emoji86][emoji85] denerwowało mnie ze 3 miały mało rozciągające się te paski po bokach i musiałam jej mocniej brzuszek ścisnąć [emoji2960][emoji51] kupilam 4 i jest super [emoji28] 4 tez używa moja siostra do 18 miesięcznego synka [emoji23]
 
@coco07 Oliwcia jest przesłodka! :)
Zuź też mało wymagająca 😉 wystarczy zapewnić odpowiednie ilości jedzonka, przytulasow i całusków i można spać spokojnie. Sporadycznie zdarzy się gorszy dzień czy gorsza noc, tak to śpi ładnie od 21-22 po około 6h. Czasami zaśnie później, koło północy, to mamy normalnie przespana noc. 😉
Nie wiem czy mi uwierzycie, ale chodzę wyspana i mega szczęśliwa 😁

Jedyne co mamy kłopoty z karmieniem piersią, dokarmialismy mm, okazuje się że jest problem z moim pokarmem i jego produkcja/wypływaniem. Teraz powoli przechodzimy tylko na mm.
Wczoraj byliśmy na zabiegu podcięcia wędzidełka, jest po tym trochę maruda, trzeba dużo ją tulić, ale kogo by to nie bolało i kto by był szczęśliwy po takich rewelacjach? :)

IMG_20200518_163744.jpg


@Charlotte21 ale Miłka ma bujna czuprynkę 🤩🤩🤩🤩

Co do wyrzutów z KP i ja się w nie wpędziłam. Ale z Mężem dużo rozmawialiśmy na ten temat, wręcz się wściekał na mnie ze tak się upieram na pierś... Odpuściłam, tak jak pisałam Coco, przechodzimy na mm. Ale u nas problemy były z wedzidelkiem, ogólnie są problemy z pokarmem i jego przepływem u mnie 🙄

I my od początku karmimy się na żądanie, raz wybudzilam małą i nic to nie dało. Ze 3 minuty przy piersi była, usnęła, dospala do tych 6h i dopiero dała znak że chce jeść i zjadła normalnie.

@Charlotte21 jak chcesz pobudzić laktacje w jednej z piersi próbuj przystawiać częściej do tej konkretnej. Ja jak miałam nawał w jednej piersi a mało w drugiej to nawet położna mi kazała 2x do tej "słabszej" przystawiać i 1x do tej "lepszej", żeby unormować laktacje w obu piersiach na podobnym poziomie. 2 dni i było już ok :)

Wybaczcie Kochane, ale dzisiaj tak pobieżnie tylko wątek przejrzałam 😚 ale zaglądam, czytam, staram się być na bieżąco 😚😚😚
 
My kończymy powoli 2 i mam kupiony zapas 3 [emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji85][emoji85][emoji85] wzielam też paczkę pieluchomajtek 3 [emoji846]
Rosną te dzieciaki rosną! 🤭 my trochę tych 3 zużyliśmy może z 10 paczek, także zapas ci się przyda 👍 ale Leoś goni Oliwię widzę, także ani się nie obejrzysz a wskoczycie w 4😬😬😬
Na 4 nie ma pasków?? 🙈🙈🙈
Pewnie zależy jakie pampersy bo my akurat mamy tez na 4👍
 
@coco07 Oliwcia jest przesłodka! :)
Zuź też mało wymagająca 😉 wystarczy zapewnić odpowiednie ilości jedzonka, przytulasow i całusków i można spać spokojnie. Sporadycznie zdarzy się gorszy dzień czy gorsza noc, tak to śpi ładnie od 21-22 po około 6h. Czasami zaśnie później, koło północy, to mamy normalnie przespana noc. 😉
Nie wiem czy mi uwierzycie, ale chodzę wyspana i mega szczęśliwa 😁

Jedyne co mamy kłopoty z karmieniem piersią, dokarmialismy mm, okazuje się że jest problem z moim pokarmem i jego produkcja/wypływaniem. Teraz powoli przechodzimy tylko na mm.
Wczoraj byliśmy na zabiegu podcięcia wędzidełka, jest po tym trochę maruda, trzeba dużo ją tulić, ale kogo by to nie bolało i kto by był szczęśliwy po takich rewelacjach? :)

Zobacz załącznik 1123232

@Charlotte21 ale Miłka ma bujna czuprynkę 🤩🤩🤩🤩

Co do wyrzutów z KP i ja się w nie wpędziłam. Ale z Mężem dużo rozmawialiśmy na ten temat, wręcz się wściekał na mnie ze tak się upieram na pierś... Odpuściłam, tak jak pisałam Coco, przechodzimy na mm. Ale u nas problemy były z wedzidelkiem, ogólnie są problemy z pokarmem i jego przepływem u mnie 🙄

I my od początku karmimy się na żądanie, raz wybudzilam małą i nic to nie dało. Ze 3 minuty przy piersi była, usnęła, dospala do tych 6h i dopiero dała znak że chce jeść i zjadła normalnie.

@Charlotte21 jak chcesz pobudzić laktacje w jednej z piersi próbuj przystawiać częściej do tej konkretnej. Ja jak miałam nawał w jednej piersi a mało w drugiej to nawet położna mi kazała 2x do tej "słabszej" przystawiać i 1x do tej "lepszej", żeby unormować laktacje w obu piersiach na podobnym poziomie. 2 dni i było już ok :)

Wybaczcie Kochane, ale dzisiaj tak pobieżnie tylko wątek przejrzałam 😚 ale zaglądam, czytam, staram się być na bieżąco 😚😚😚
Cudowna ta twoja Zuzia 🤗🤗 skąd wiadomo czy dziecko potrzebuje zabiegu. Mówią o tym w szpitalu ? 🤔
Też mąż u mnie nie rozumiał dlaczego się tak upieralam przy kp. Widział że się mecze i chciał mi ulżyć. A ja się źle czułam z butelką. Ale teho porozmawialismy. Dziewczyny na forum też wiele wniosły do mojego nastawienia. I pyk laktacja lepsza. Mam nadzieję że dla malutkiej wystarczająco. Teraz właśnie siedzę na laktatorze.
Staram się robić jak mówisz, że częściej do drugiej piersi. Ale prawa nie jest ani dla mnie wygodna ( bo na niej mam jeszcze kapturek A na lewej już bez) i Mała też woli lewa🤭). Ale walczymy dalej.

Dobrze że udało Ci się zrobić:* buziaki dla malutkiej!
 
Cudowna ta twoja Zuzia [emoji847][emoji847] skąd wiadomo czy dziecko potrzebuje zabiegu. Mówią o tym w szpitalu ? [emoji848]
Też mąż u mnie nie rozumiał dlaczego się tak upieralam przy kp. Widział że się mecze i chciał mi ulżyć. A ja się źle czułam z butelką. Ale teho porozmawialismy. Dziewczyny na forum też wiele wniosły do mojego nastawienia. I pyk laktacja lepsza. Mam nadzieję że dla malutkiej wystarczająco. Teraz właśnie siedzę na laktatorze.
Staram się robić jak mówisz, że częściej do drugiej piersi. Ale prawa nie jest ani dla mnie wygodna ( bo na niej mam jeszcze kapturek A na lewej już bez) i Mała też woli lewa[emoji2960]). Ale walczymy dalej.

Dobrze że udało Ci się zrobić:* buziaki dla malutkiej!
W takim razie jak dostawiasz mała do piersi, to najpierw daj jej słabsza pierś, niech pociągnie, a potem lepsza. Z czasem będzie ok.
 
W takim razie jak dostawiasz mała do piersi, to najpierw daj jej słabsza pierś, niech pociągnie, a potem lepsza. Z czasem będzie ok.
Mam taką nadzieję. Tak próbuje robić. Ale mam taką wklęsła na niej brodawke że ciężko kapturkiem nawet wyciągnąć chcoiaz trochę 🙄 2 razy słabszą raz mocniejszą.
 
reklama
My kończymy powoli 2 i mam kupiony zapas 3 [emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji85][emoji85][emoji85] wzielam też paczkę pieluchomajtek 3 [emoji846]
Tylko pamiętaj żeby pieluchomajtki rozerwać po bokach przy zdejmowaniu [emoji16]
Na 4 nie ma pasków?? [emoji85][emoji85][emoji85]
Pewnie zależy jakie [emoji4] Lupilu miały tylko do 2 te paski [emoji3525] A ja przetestowałam wszystkie i one są naprawdę tanie i mega dobre. Ze starszą używałam Dady, ale te fioletowe tak śmierdziały że mnie głowa bolała [emoji33] Do 2 używałam Pampersy, ale potem wychodzą tyle za sztukę że zrezygnowałam [emoji33]
 
Do góry