reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@Charlotte21 ja nie wazylam małej. Wszędzie gdzie czytałam o tym jak sprawdzić czy sie najada jest napisane ze trzeba sprawdzać czy pieluszka jest wystarczająco często moczona. Mojej córki pieluszki były mokre więc byłam pewna ze nie jest głodna :) I to ze dobrze przybiera dowiadywalam się za każdym razem na wazeniu przed szczepieniem 😊
 
@Charlotte21 ja nie wazylam małej. Wszędzie gdzie czytałam o tym jak sprawdzić czy sie najada jest napisane ze trzeba sprawdzać czy pieluszka jest wystarczająco często moczona. Mojej córki pieluszki były mokre więc byłam pewna ze nie jest głodna :) I to ze dobrze przybiera dowiadywalam się za każdym razem na wazeniu przed szczepieniem 😊
Hmmm czyli może znowu się pospieszylam 🙄 to samo z laktatorem eleteycznym. Kupilam w poniedziałek aby rozbudzić laktacje w prawej piersi. Bo byka niewygodna dla małej to zdawalam głupia tykko z lwwwj i w prawej ni kropelki za pierwszym razem nienosciagnela. ;) ale to inna historia. .
No już trudno wage mam 😂 postaram się nie zwariować. A jak coś to sprzedam ,)

Moja nie Mi czy pieluszek...coagle mi mi czy podkłady jak przebieram kupę 😂 no idzie oszalec. Ostatnio ciagke sika na podkład.
 
My dziewczyny jeszcze w dwupaku jakoś Blance się nie śpieszy na dzisiaj termin mamy. Tak więc czekamy ale stracha mi dzisiaj naniosla w nocy bo jakoś wyczuć jej nie mogłam ale poczekalan trochę jeszcze i potem już zaczęła się ruszać.
 
Gratuluję kochana :-* śliczna dziewczynka. My jeszcze czekamy na dzisiaj termin zobaczymy czy coś się rozkreci.
Wyjdzie kiedy będzie gotowa. Na moja czekałam do 41+1 ;) uparciuch. Wiele dziewczyn co miały terminy wcześniej urodziły przede mną 🤗 A wspominam to jako stresująca czas. Każdy wydzwanial i się pytał. Więc trzymam mocno kciuki. Pamiętaj że teoretycznie po terminie jwst możliwość ktg co 2 dni aby monitorować.
 
@Charlotte21 Ja wagę miałam i byłam spokojniejsza. U mnie wskazaniem u córki była niska masa urodzeniowa, a u syna wczesniactwo i niska masa. Do tego żółtaczka fizjologiczna, po której byli nieco ospali. Ja byłam zadowolona, że ja miałam.
 
Wyjdzie kiedy będzie gotowa. Na moja czekałam do 41+1 ;) uparciuch. Wiele dziewczyn co miały terminy wcześniej urodziły przede mną 🤗 A wspominam to jako stresująca czas. Każdy wydzwanial i się pytał. Więc trzymam mocno kciuki. Pamiętaj że teoretycznie po terminie jwst możliwość ktg co 2 dni aby monitorować.
U mnie ktg ostatnie mieliśmy 19 maja u lekarza na wizycie. I wcześniej jeszcze 12 maja. I teraz jak nic się nie wydarzy to będziemy mieć 26 maja. A dzisiaj zaczynamy 40+0. Bardzo bym chciała aby dzisiaj się już rozkrecilo coś. Obawiam się dużej trzymania dziecka w brzuchu.
 
Hmmm czyli może znowu się pospieszylam 🙄 to samo z laktatorem eleteycznym. Kupilam w poniedziałek aby rozbudzić laktacje w prawej piersi. Bo byka niewygodna dla małej to zdawalam głupia tykko z lwwwj i w prawej ni kropelki za pierwszym razem nienosciagnela. ;) ale to inna historia. .
No już trudno wage mam 😂 postaram się nie zwariować. A jak coś to sprzedam ,)

Moja nie Mi czy pieluszek...coagle mi mi czy podkłady jak przebieram kupę 😂 no idzie oszalec. Ostatnio ciagke sika na podkład.
Nie neguje tego ze kupiłaś wagę. Wręcz przeciwnie - jesli masz być spokojniejsza to nie widze w tym nic złego 😘 A co do sikania na podkład czy przewijak to ja do dzisiaj mam takie fontanny 😂😂 Ale oprócz takiego moczenia na pieluszce widzę niebieski pasek więc jestem pewna ze siku wcześniej tez było 😂😂
 
reklama
Nie neguje tego ze kupiłaś wagę. Wręcz przeciwnie - jesli masz być spokojniejsza to nie widze w tym nic złego [emoji8] A co do sikania na podkład czy przewijak to ja do dzisiaj mam takie fontanny [emoji23][emoji23] Ale oprócz takiego moczenia na pieluszce widzę niebieski pasek więc jestem pewna ze siku wcześniej tez było [emoji23][emoji23]
Ooo lubiłam ten pasek [emoji16] Niestety na naszych już ich nie ma (jedziemy na 4 [emoji23]).
 
Do góry