reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Mi się wydaje choć nie jestem pewna że ta beta z wczoraj jest z poprzedniej ciąży a 20.04 u gin w labo zrobiony został błąd.

Co do 4mm endo też uważam że na ciążowe jest o wiele wiele za małe. Więc podejrzewam że to "stara ciąża" i tuż za rogiem czeka na mnie krwawienie. Od wczoraj czuję ból brzucha jak nigdy więc mam nadzieję że to świadczy o tym że krwawienie będzie na dniach.

Oby się sprawdziło i krwawienie przyszło. Patrząc na grubość endo to raczej skąpą będzie ta miesiączka :)
 
@młoda1994 A badałaś estrogeny?? Bo tak cienkie endometrium to już chyba można zaliczyć do atrofii. Nie przyjmujesz jakiś leków wpływających na poziom estrogenów?
Może uda Ci się jutro dostać do gina i by Ci zrobił betę - akurat by minęło 48h. To już nie będą pozostałości po poprzedniej ciąży, bo miesiąc temu miałaś wynik <5. Raczej wątpię, żeby laboratorium popełniło błąd.
Bardzo dobrze, że miałaś wczoraj wizytę, bo masz pewność, że test nie kłamie i faktycznie pokazuję bladą kreskę z powodu obecności hormonu. Teraz należałoby ustalić - co jest tego przyczyną - ciąża czy coś innego. Trzymam kciuki za pozytywne wieści.
 
@młoda1994 A badałaś estrogeny?? Bo tak cienkie endometrium to już chyba można zaliczyć do atrofii. Nie przyjmujesz jakiś leków wpływających na poziom estrogenów?
Może uda Ci się jutro dostać do gina i by Ci zrobił betę - akurat by minęło 48h. To już nie będą pozostałości po poprzedniej ciąży, bo miesiąc temu miałaś wynik Bardzo dobrze, że miałaś wczoraj wizytę, bo masz pewność, że test nie kłamie i faktycznie pokazuję bladą kreskę z powodu obecności hormonu. Teraz należałoby ustalić - co jest tego przyczyną - ciąża czy coś innego. Trzymam kciuki za pozytywne wieści.
Tak byly badane w zeszłym roku ale nie pamiętam wyniku. Wtedy mi pow że wszystkie wyniki wyszły w porządku prócz wiadomo krzywej bo mam IO od paru lat.

Nie żadnych leków nie biorę jedynie metformine na IO l-throx 150 na tarczyce i wit d3 no i jak zacznę krwawic to zaczynam zażywać wit z grupy B komplex Wiesiołek do owu i ovulomed na wyregulowanie cykli.
 
reklama
Do góry