reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@młoda1994 robił Ci bete HCG czy obie podjednostki?
Ja mam dla Ciebie dwie propozycje. Dzwoń rano do swojego gina, może zechce przyjąć Cię w szpitalu. A druga, cóż pisałaś że ginekolodzy przyjmują u Was teraz tylko ciężarne. Formalnie jesteś w ciąży (jeszcze lub już po raz kolejny), może spróbuj się zarejestrować do kogoś innego?
Jak dla mnie to może być wszystko, począwszy od błędu laboratorium, poprzez ciążę pozamaciczną, nową prawidłową ciążę, a skończywszy na nowotworze. Ktoś musi Cię dokładnie zdiagnozować.
Mała prośba ode mnie, zrób proszę rano kolejny test ciążowy. Chciałabym wiedzieć czy będzie druga kreska i jak ewentualnie będzie wyglądać.
 
@młoda1994 bardzo dziwna sytuacja i na pewno wymaga diagnostyki. Chociaż te Endo 4 mm to raczej nie ciążowe. Z drugiej strony sam wyniki bety też nic nie mówi i może być wiele przyczyn jego podwyższonego poziomu, tak jak dziewczyny pisały. Szkoda, że nie masz możliwości sprawdzenia po 48h. Mogło być inne laboratorium, inne jednostki itp.
Mam nadzieję, że ten Polak ginekolog coś wymyśli.
 
@młoda1994 robił Ci bete HCG czy obie podjednostki?
Ja mam dla Ciebie dwie propozycje. Dzwoń rano do swojego gina, może zechce przyjąć Cię w szpitalu. A druga, cóż pisałaś że ginekolodzy przyjmują u Was teraz tylko ciężarne. Formalnie jesteś w ciąży (jeszcze lub już po raz kolejny), może spróbuj się zarejestrować do kogoś innego?
Jak dla mnie to może być wszystko, począwszy od błędu laboratorium, poprzez ciążę pozamaciczną, nową prawidłową ciążę, a skończywszy na nowotworze. Ktoś musi Cię dokładnie zdiagnozować.
Mała prośba ode mnie, zrób proszę rano kolejny test ciążowy. Chciałabym wiedzieć czy będzie druga kreska i jak ewentualnie będzie wyglądać.
Pow tylko że beta hcg wyników nie widziałam oni tu jakoś wszystko komputerowo mają. Pytali się też o rodzinnego lekarza więc podejrzewam że wyniki też poszły do rodzinnego i może by mi dali kopie tych wyników. Zadzwonię zapytam.

Dzisiaj mojego gin nie ma będzie jutro. Właśnie dzwoniłam do jednego tu na miejscu to odmówili z powodu koronawirusa. Jeszcze będę dzwonić do 2 bo 2 się zamknęło z powodu koronawirusa. Jeden ma otwarte dopiero od 12 więc dopiero wtedy będę dzwonić a drugi non stop zajęte i będę próbować.

Do mojego gin zadzwonię jutro z samego rana.

Ja podejrzewam że w labo u gin 20.04 była pomyłka i to jest stara beta ten wynik 23 ale pewna nie jestem. Dzisiaj testu nie mam w domu ale zrobię jutro lub po jutrze.
 
reklama
@młoda1994 bardzo dziwna sytuacja i na pewno wymaga diagnostyki. Chociaż te Endo 4 mm to raczej nie ciążowe. Z drugiej strony sam wyniki bety też nic nie mówi i może być wiele przyczyn jego podwyższonego poziomu, tak jak dziewczyny pisały. Szkoda, że nie masz możliwości sprawdzenia po 48h. Mogło być inne laboratorium, inne jednostki itp.
Mam nadzieję, że ten Polak ginekolog coś wymyśli.
Mi się wydaje choć nie jestem pewna że ta beta z wczoraj jest z poprzedniej ciąży a 20.04 u gin w labo zrobiony został błąd.

Co do 4mm endo też uważam że na ciążowe jest o wiele wiele za małe. Więc podejrzewam że to "stara ciąża" i tuż za rogiem czeka na mnie krwawienie. Od wczoraj czuję ból brzucha jak nigdy więc mam nadzieję że to świadczy o tym że krwawienie będzie na dniach.
 
Do góry