reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ja tam myślę, że z @młoda1994 wychodzi cały stres związany z sytuacją i trzeba to uszanować. Torbiel jajnika może mieć wpływ na wynik testu ciążowego - ale czy dotyczy to łagodnych zmian czy złośliwych tego nie wiem. Należałoby ustalić co to za zmiana (może to być torbiel czynnościowa - łagodna tj. torbiel pęcherzykowata lub torbiel ciałka żółtego lub nieczynnościowa - i tu mogą być problemy np. torbiele endometrialne i dermoidalne)
I to jest tak naprawdę odpowiedź do mojego postu. Tu akurat się zgodzę ja tym bardziej wy jako dziewczyny z forum nie możecie mi pow czy to jest łagodna czy złośliwa torbiel. Lekarz też pow że to jest test"nie groźna torbiel która powinna się sama wchłoną bez ingerencji lekarzy i leków przy krwawieniu" ale najśmieszniejsze jest to że tego krwawienia nie ma czyli chyba nie ma szans na to żeby ona się wchlonela? Miałam już kilka razy torbiele ale miałam krwawienie i po 2 miesiączkach się wchlonela. Czy teraz możliwe będzie że będzie trzeba usuwać ja jakimś sposobem? Może będziesz znała odpowiedź na te pytania i będę wdzięczna za odpowiedź.

Ja nawet nie wiem na jakiej zasadzie się usuwa takie torbiele.
 
reklama
Zadzwoniłam do apc analizy do Łodzi i w ciągu 3 tygodni będą dzwonić odnośnie terminu wizyty. Do tego czasu chce zrobić wszystkie badania. Nie chcę mi się chyba bawić w nfz...
 
@roki_1991 no tak, na wyniki z krwi czekałam 4 dni, po czym wysyłałam mailem do lekarza i za chwilę miałam nowe ryzyko u siebie [emoji4]
No i widzisz, rozwiązana zagadka ;) ja, gdyby nie konto na diagnostyce, nie miałabym pojęcia że a wyniki były po kilku dniach ;)

Zadzwoniłam do apc analizy do Łodzi i w ciągu 3 tygodni będą dzwonić odnośnie terminu wizyty. Do tego czasu chce zrobić wszystkie badania. Nie chcę mi się chyba bawić w nfz...
Na NFZ raczej nie zdążysz się wyrobić w te zalecane 6 tygodni tak na prawdę... Ale fakt że prywatnie będzie kosztować sporo kasy
 
No i widzisz, rozwiązana zagadka ;) ja, gdyby nie konto na diagnostyce, nie miałabym pojęcia że a wyniki były po kilku dniach ;)


Na NFZ raczej nie zdążysz się wyrobić w te zalecane 6 tygodni tak na prawdę... Ale fakt że prywatnie będzie kosztować sporo kasy
Te co do 6 tygodni to akurat robię jutro, ta reszta jest droższa ale cóż. Damy radę. ;)
 
reklama
Do góry