reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Ale ja nie mówię że jesteś w ciąży. Tylko że czasem cień na teście nie świadczy o niczym. Możesz być totalnie zdrowa, bez torbieli, bez nowotworu, po prostu zdrowa i mogą wyjść takie cienie bez powodu
Tak o tym wiem ale torbiel mam na lewym jajniku i ona jest minimum od 31.03 wtedy miałam pierwsze usg robione co nie znaczy ze nie może być jej dłużej. Bo równie dobrze może być od stycznia czy od lutego albo i wcześniej. Jedynie co wiem to torbiel się nie zmniejsza ani nie rośnie.

Dlatego zapytałam czy jest możliwość że torbiel jest na podłożu nowotworowym bo wystraszyłam się tej kreski na teście. Ciąża jest raczej a napewno nie możliwa przecież ja nawet krwawienia nie miałam więc tego nie biorę pod uwagę.
 
@młoda1994 nikt tu nie napisał o tym, że jesteś w ciąży. Przytocz mi tu chociaż jeden wpis którejś z nas, że piszę u tu o Twojej rzekomej ciąży. Czytaj ze zrozumieniem. @roki_1991 napisała, że taka kreska nie musi oznaczać ciąży lub czegoś złego. Każda chce pomóc, a zawsze wywiązują się nie potrzebne dyskusje.
Poczytaj jeszcze raz wszystko co zostało tu napisane.
 
@młoda1994 nikt tu nie napisał o tym, że jesteś w ciąży. Przytocz mi tu chociaż jeden wpis którejś z nas, że piszę u tu o Twojej rzekomej ciąży. Czytaj ze zrozumieniem. @roki_1991 napisała, że taka kreska nie musi oznaczać ciąży lub czegoś złego. Każda chce pomóc, a zawsze wywiązują się nie potrzebne dyskusje.
Poczytaj jeszcze raz wszystko co zostało tu napisane.
Wszystko było pisane i przywiązywane do ciąży. Ja zapytałam o to czy możliwe jest ze ta torbiel może być na podłożu nowotworowym. Zapytalam bo myślałam że ktoś będzie się na tym znał będzie mniej więcej miał jakieś swoje przemyślenia na temat torbiela ale na to pytanie nie dostałam odpowiedzi. Też wiem że jeśli ktoś się na tym nie zna to jest normalne że nie będzie pisał na ten temat i wymyślał bzdur bo to nie o to tu chodzi.

Bardziej bym zrozumiała gdyby żadna z was nie znała takiego przypadku nie słyszała o tym i by nie było odzewu w tej sprawie albo byście napisały że nie miałyście takiego przypadku nie słyszeliście nigdy o tym. Ale nie wiem i się nie dowiedział czy miałyście kiedyś coś takiego albo słyszałyście od rodziny przyjaciół.
 
Ja tam myślę, że z @młoda1994 wychodzi cały stres związany z sytuacją i trzeba to uszanować. Torbiel jajnika może mieć wpływ na wynik testu ciążowego - ale czy dotyczy to łagodnych zmian czy złośliwych tego nie wiem. Należałoby ustalić co to za zmiana (może to być torbiel czynnościowa - łagodna tj. torbiel pęcherzykowata lub torbiel ciałka żółtego lub nieczynnościowa - i tu mogą być problemy np. torbiele endometrialne i dermoidalne). Nie nakręcaj się. Może uda Ci się czegoś dowiedzieć. C
 
reklama
Do góry