reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Sprawdz sobie czy te podkreślone badania nie możesz przypadkiem zrobić w UCK w Gdańsku w laboratoriumlaboratorium :)
Właśnie próbowałam się tam dodzwonić ale o 15:00 byłam 43 w kolejce a rejestracja do 16:00. ;) Niektóre są ale chyba najprędzej zrobię w diagnostyce bo prawie wszystkie mają oprócz chyba cross matcha.
 
reklama
Pojadę o 18.00 cytologie mam robiona 2 razy w roku w tym roku była już robiona i wyszła wporzadku.
@młoda1994 nikt Ci nie stawia diagnozy. Zapytałaś co może być to każdą coś podpowiada i nikt tu nie chce dla Ciebie źle.
Popieram @Madlein udać się na IP przedstawić sytuację to może zrobią usg i jakieś badania. Cytologię kiedy robiłaś? Może Tez warto pobrać.
Na necie jest napisane, że tabletki nie powinny fałszować testu nie oznacza, że tak nie jest. Trzeba wziąć wszystkie opcje pod uwagę. Mam nadzieję, że coś się wyjaśni w tej kwestii.
 
Haha to ciekawa pamiątka 😁 u mnie nie robili 3D. Najgorsze jest czekanie teraz dwa tygodnie na wyniki pappa...
Niby z USG wyszło niskie prawdopodobienstwo wad ale jednak.
Martwi mnie to NT dość wysokie i DV mam bardzo niskie. A nic mi o tym nie mówiła...
Test pappa to tylko statystyka, tak jak mówią dziewczyny. Spokojnie poczekaj na wynik. Niby 2.4 to dużo, ale w normie się mieści, więc nie stresuj się na zapas :*

Albo mi gdzieś umknęło, ale nikt nie napisał, że to był polip. Równie dobrze mogło to być "zakłócenie".
Ale po prostu to się kupy nie trzyma:
1. w marcu wychodzą Ci blade kreski na teście
2. idziesz do ginekologa i na USG widzi malutką plamkę i twierdzi, że to ciąża (zapewne jej szukał, więc znalazł, bo powiedziałaś, że masz pozytywne testy).
3. prawie miesiąc później na USG nic nie ma, a beta jest poniżej 5 (a to wyklucza ciążę - przynajmniej zdrową)
4. czekasz na poronienie już kolejny miesiąc, jednakże nie ma nawet żadnych plamień
5. teraz znów Ci wychodzi blada kreska na teście

No nie wygląda to normalnie. Jeszcze gdybyś miała tej plamienia - a tu wychodzi, że będąc w ciąży (czy też w trakcie poronienia) zachodzisz w kolejną ciążę. No ewidentnie jakaś bzdura i gdzieś został popełniony błąd. Albo źle odczytujesz/wykonujesz testy, albo wskazują one na coś innego niż ciąża.
Popieram to co napisałaś. A @młoda1994 Tak na marginesie powiem tylko że zdarza się czasem że wychodzi cień na teście choc nie ma ciąży. I było już tu kilka takich przypadków.

Haha [emoji23] Mi się też raz oberwało od lekarza jak zjadłam paczka przed wizytą i dziecko miało takie adhd że lekarz mnie wysłał na pół h spacer żeby zasnęło [emoji85] Więc to nie jest dobry pomysł [emoji23]



Czemu tak dlugo [emoji33] 2 razy robiłam i max 4 dni czekałam [emoji4]
U mnie na pappe czekało się 2 tygodnie. Sam wynik z labu był po 4 dniach, ale to lekarz musiał to opisać i na podstawie tego i obrazu usg obliczyć ryzyko, dlatego może to dłużej trwać. A widocznie miałaś fajnego lekarza co ogarniał od razu ;)
Matko, pamiętam ten stres jak widziałam że są wyniki z krwi (robili w diagnostyce A mam tak kartę, więc widzę wszystko wyniki na mój pesel) i nic z nich nie rozumiała A w necie nie było nic na ten temat....

No właśnie żadna z was nie jest lekarzem ja też nie ale diagnozy padają tutaj do mojej osoby.

Pojadę do kliniki i tam wszystko się wyjaśni porobią badania zobaczą co się dzieje. Bez lekarzy nic nie zdziałam.
Pytasz się o rady, o zdanie, więc każda pisze co jej przyjdzie do głowy. Wiec nie dziw się że czytasz potem takie rzeczy. A ze uważasz że stawiamy Ci diagnozy to już twoja interpretacja.kcazda chce tu dla Ciebie dobrze

Hej. Mam pytanie do dziewczyn, które robiły badania gdzieś w pomorskim. Chodzi o badania immunologiczne. Wrzucam wam zdjęcie listy badań, tam gdzie nie ma ceny a kreska właśnie te badania, które muszę zrobić a nie mogę w moim laboratorium w mieście tylko gdzieś w specjalistycznym labo.
Gdzie robiłyście dokładnie?
I czy przeciwciała przeciwjądrowe ANA wystarcza na początek przesiewowe?
Zobacz załącznik 1121911
Nie pomogę w kwestii cen za bardzo, natomiast w diagnostyce można założyć kartę klienta i wtedy masz taniej o 5% jeśli kupujesz badanie bezpośrednio w labie. Wtedy ta cena jest porównywalna z ta co jest kupując przez Internet (przynajmniej u mnie się sprawdza).
A co do ANA to niby na początek wystarczy te podstawowe zrobić, dopiero jak coś w nich wyjdzie to robić kolejne ;) choć jeśli chcesz zaoszczędzić to warto się zastanowić nad zrobieniem ana2. Bo robiąc samo ana w wyniku otrzymasz tylko "dodatni" albo "ujemny" i nic więcej to nie powie. A w ana2 będziesz.miala napisane od razu jaki typ świecenia i jakie miano. Warto rozwazyc :)
 
Test pappa to tylko statystyka, tak jak mówią dziewczyny. Spokojnie poczekaj na wynik. Niby 2.4 to dużo, ale w normie się mieści, więc nie stresuj się na zapas :*


Popieram to co napisałaś. A @młoda1994 Tak na marginesie powiem tylko że zdarza się czasem że wychodzi cień na teście choc nie ma ciąży. I było już tu kilka takich przypadków.


U mnie na pappe czekało się 2 tygodnie. Sam wynik z labu był po 4 dniach, ale to lekarz musiał to opisać i na podstawie tego i obrazu usg obliczyć ryzyko, dlatego może to dłużej trwać. A widocznie miałaś fajnego lekarza co ogarniał od razu ;)
Matko, pamiętam ten stres jak widziałam że są wyniki z krwi (robili w diagnostyce A mam tak kartę, więc widzę wszystko wyniki na mój pesel) i nic z nich nie rozumiała A w necie nie było nic na ten temat....


Pytasz się o rady, o zdanie, więc każda pisze co jej przyjdzie do głowy. Wiec nie dziw się że czytasz potem takie rzeczy. A ze uważasz że stawiamy Ci diagnozy to już twoja interpretacja.kcazda chce tu dla Ciebie dobrze


Nie pomogę w kwestii cen za bardzo, natomiast w diagnostyce można założyć kartę klienta i wtedy masz taniej o 5% jeśli kupujesz badanie bezpośrednio w labie. Wtedy ta cena jest porównywalna z ta co jest kupując przez Internet (przynajmniej u mnie się sprawdza).
A co do ANA to niby na początek wystarczy te podstawowe zrobić, dopiero jak coś w nich wyjdzie to robić kolejne ;) choć jeśli chcesz zaoszczędzić to warto się zastanowić nad zrobieniem ana2. Bo robiąc samo ana w wyniku otrzymasz tylko "dodatni" albo "ujemny" i nic więcej to nie powie. A w ana2 będziesz.miala napisane od razu jaki typ świecenia i jakie miano. Warto rozwazyc :)
Ale ja tutaj nigdzie nie napisałam że ten test z wczoraj pokazuje ciąże. Zapytalam czy jest możliwość że ten torbiel może być na podłożu nowotworowym i to on powoduje fałszywie dodatni test [emoji2356]
 
Dziewczyny mam pytanie. Czy jeśli 20.04 beta wyszła negatywna poniżej 5 czy jest możliwość że ta torbiel która jest na lewym jajniku jest na podłożu nowotworowym? Pytam ponieważ z ciekawości zrobiłam test ciążowy i jest kreska na żywo widocznym okiem niebieska ale nie potrafię złapać wyraźnie kreski telefonem. Zaczynam się martwić bo nadal nie mam plamien a o krwawieniu mogę pomarzyc[emoji2368]

Dodam że gin 7.05 coś gadał o markerach nowotworowych żeby zrobić ale później pow że zrobią to w klinice. I nie pobrał krwi na te markery nowotworowe. Nie pisałam tego wcześniej bo nie chciałam się sama nakręcać ze tak w młodym wieku może być nowotwór ale teraz się martwię i boję.
@roki_1991 czy tu gdzieś jest napisane że ja mówię że ta kreske uznałam jako ciążowa i wspomniałam o ciąży czy zadałam pytanie na temat torbiela i nowotworu? To wy wszystkie sobie do dałyście że ta kreska świadczy o jakieś ciąży wzięta z kosmosu.
 
Ale ja tutaj nigdzie nie napisałam że ten test z wczoraj pokazuje ciąże. Zapytalam czy jest możliwość że ten torbiel może być na podłożu nowotworowym i to on powoduje fałszywie dodatni test [emoji2356]
Ale ja nie mówię że jesteś w ciąży. Tylko że czasem cień na teście nie świadczy o niczym. Możesz być totalnie zdrowa, bez torbieli, bez nowotworu, po prostu zdrowa i mogą wyjść takie cienie bez powodu
 
reklama
@roki_1991 czy tu gdzieś jest napisane że ja mówię że ta kreske uznałam jako ciążowa i wspomniałam o ciąży czy zadałam pytanie na temat torbiela i nowotworu? To wy wszystkie sobie do dałyście że ta kreska świadczy o jakieś ciąży wzięta z kosmosu.
Dobra, nie odzywam się juz
 
Do góry