reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Chce się właśnie obeznać w cenach bo jednak wiadomo nie chce przepłacać, tak jak np badanie anty tpo u mnie w mieście 28zl czy antykoagulant tocznia 70 to w Gdańsku jeszcze raz tyle. Rozeznanie robię. 😁
O kurczę to ogromna różnica :/ diagnostyka i tak trochę tańsza od Brussa. No i przez internet taniej niż stacjonarnie w labo
 
reklama
O kurczę to ogromna różnica :/ diagnostyka i tak trochę tańsza od Brussa. No i przez internet taniej niż stacjonarnie w labo
Tylko szkoda, że większość badań niedostępna. Cóż najwyżej zrobię podstawy i z nimi pójdę do immunologa a potem będę próbowała coś znaleźć albo może sam immunolog coś wskaże.
 
Tylko szkoda, że większość badań niedostępna. Cóż najwyżej zrobię podstawy i z nimi pójdę do immunologa a potem będę próbowała coś znaleźć albo może sam immunolog coś wskaże.
A do immunologa idziesz prywatnie? Bo jeśli tak, to trochę bez sensu z częścią wyników pójść. Pewnie będzie kazał Ci zrobić dodatkowe badania i wrócić. Nie wiem gdzie mieszkasz, ale może w mniejszych miejscowościach na Pomorzu będą tańsze te badania - chodzi mi tu konkretnie o laboratoria diagnostyki
 
A do immunologa idziesz prywatnie? Bo jeśli tak, to trochę bez sensu z częścią wyników pójść. Pewnie będzie kazał Ci zrobić dodatkowe badania i wrócić. Nie wiem gdzie mieszkasz, ale może w mniejszych miejscowościach na Pomorzu będą tańsze te badania - chodzi mi tu konkretnie o laboratoria diagnostyki
No własnie są dwa plany, porobię wszystkie badania od a do z, jeszcze genetyczne i wtedy do Paśnika prywatnie oczywiście. A jeśli uda mi się szybciej (w co wątpię) załatwić immunologa na NFZ to wtedy resztę badań może uda mi się na NFZ też zrobić. Najważniejsze są badania te co powinno się wykonać do 6 tygodni po poronieniu i te zrobię już jutro.
 
Hej. Mam pytanie do dziewczyn, które robiły badania gdzieś w pomorskim. Chodzi o badania immunologiczne. Wrzucam wam zdjęcie listy badań, tam gdzie nie ma ceny a kreska właśnie te badania, które muszę zrobić a nie mogę w moim laboratorium w mieście tylko gdzieś w specjalistycznym labo.
Gdzie robiłyście dokładnie?
I czy przeciwciała przeciwjądrowe ANA wystarcza na początek przesiewowe?
Zobacz załącznik 1121911
My robiliśmy wszystkie badania w laboratorium Invicta w Słupsku.
 
Ale skoro prawdopodobną przyczyna niepowodzeń jest w genach to opłaca się jeszcze robić te badania ??
Opłaca się, bo być może jeszcze problem leży w immunologii a to jest bardzo istotne. Tym bardziej jeśli będziemy podchodzić do ivf. No i u mnie takim głównym problemem jest jakiś problem z implantacją. Wolę się przebadać pod każdym kątem.
 
@młoda1994 nikt Ci nie stawia diagnozy. Zapytałaś co może być to każdą coś podpowiada i nikt tu nie chce dla Ciebie źle.
Popieram @Madlein udać się na IP przedstawić sytuację to może zrobią usg i jakieś badania. Cytologię kiedy robiłaś? Może Tez warto pobrać.
Na necie jest napisane, że tabletki nie powinny fałszować testu nie oznacza, że tak nie jest. Trzeba wziąć wszystkie opcje pod uwagę. Mam nadzieję, że coś się wyjaśni w tej kwestii.
 
reklama
Hej. Mam pytanie do dziewczyn, które robiły badania gdzieś w pomorskim. Chodzi o badania immunologiczne. Wrzucam wam zdjęcie listy badań, tam gdzie nie ma ceny a kreska właśnie te badania, które muszę zrobić a nie mogę w moim laboratorium w mieście tylko gdzieś w specjalistycznym labo.
Gdzie robiłyście dokładnie?
I czy przeciwciała przeciwjądrowe ANA wystarcza na początek przesiewowe?
Zobacz załącznik 1121911
Sprawdz sobie czy te podkreślone badania nie możesz przypadkiem zrobić w UCK w Gdańsku w laboratoriumlaboratorium :)
 
Do góry