reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Mam już wszystkie wyniki. Czekałam, żeby nie pisać osobno o każdym, tylko zawrzeć wszystko w jednym poście. Nie piszę wyników w normie, bo strasznie tego dużo.

I tu gdzie wyszły problemy:

antykoagulant toczniowy
LA1 - 32,9 , a norma to 31-44, więc dolna granica

Trombofilia wordzona wykryto mutację czynnik V Leiden

Mutacja genu MTHFR A1298C

Białko S 43%, a norma zaczyna się od 64%

Czy któraś z Was miała podobne wyniki? Czy są wskazania do acardu i heparyny? Czy witaminy z grupy B?
 
Mam już wszystkie wyniki. Czekałam, żeby nie pisać osobno o każdym, tylko zawrzeć wszystko w jednym poście. Nie piszę wyników w normie, bo strasznie tego dużo.

I tu gdzie wyszły problemy:

antykoagulant toczniowy
LA1 - 32,9 , a norma to 31-44, więc dolna granica

Trombofilia wordzona wykryto mutację czynnik V Leiden

Mutacja genu MTHFR A1298C

Białko S 43%, a norma zaczyna się od 64%

Czy któraś z Was miała podobne wyniki? Czy są wskazania do acardu i heparyny? Czy witaminy z grupy B?

z tego co kojarze to przy mutacjach jest heparyna
 
Ja mam z tego mutacje MTHFR i przyjmuje aktywny kwas foliowy.
Mam już wszystkie wyniki. Czekałam, żeby nie pisać osobno o każdym, tylko zawrzeć wszystko w jednym poście. Nie piszę wyników w normie, bo strasznie tego dużo.

I tu gdzie wyszły problemy:

antykoagulant toczniowy
LA1 - 32,9 , a norma to 31-44, więc dolna granica

Trombofilia wordzona wykryto mutację czynnik V Leiden

Mutacja genu MTHFR A1298C

Białko S 43%, a norma zaczyna się od 64%

Czy któraś z Was miała podobne wyniki? Czy są wskazania do acardu i heparyny? Czy witaminy z grupy B?
 
@maeria patrząc na te wyniki to dostaniesz na100 % heparyne całkiem możliwe, że już przy staraniach. Jeśli chodzi o kwas foliowy to folian i wszystkie inne witaminy z grupy B. Do tego warto zbadać homocysteine jeśli nie robiłaś.
 
reklama
Do góry