reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Cześć :) w grudniu poroniłam swoją pierwsza ciąże, przestała się rozwijać na etapie 5 tc, ale zakończyła się w 7 :( w sobotę w 27 dniu cykly wyszła mi słaba kreska na teście, powtórzyłam test następnego dnia rano i kreska była jeszcze słabsza.. tego samego dnia zrobiłam kolejny test i kreska już dość wyraźna, dziś nadal test wychodzi pozywtyny... bardzo się przetraszylam ta sytuacja z mniej wyraźna kreska i przyjęłam acard, wizytę u lekarza mam umówiona na środę. Co sądzicie o przyjmowaniu acardu zapobiegczo po poronieniu ?
Sytuacja z mniej wyraźne kreska mogła być. jeśli wzięłaś dwa różne testy to już w ogóle nie ma ich coporownywac między sobą. Najważniejsze że teraz też wychodzi pozytywny. Acard wg mnie nie zaszkodzi A może pomoc
 
reklama
Kochana, bardzo bardzo mi przykro. Też urodziłam synka w 2015, prawie rok staraliśmy się o drugie i miesiąc temu w 11tyg serce już nie biło, też miałam zabieg. Jestem z Tobą <3 nie wiem co jeszcze napisać, to straszny ból.

Tez Ci bardzo współczuję. Nie zrozumie ten kto tego nie przeżył. Ja juz po zabiegu. Za 3 tyg kontrola u mojego lekarza z wynikami histopatologicznymi. Mam nadzieje, ze szybko da Nam zielone światło...
 
Tez Ci bardzo współczuję. Nie zrozumie ten kto tego nie przeżył. Ja juz po zabiegu. Za 3 tyg kontrola u mojego lekarza z wynikami histopatologicznymi. Mam nadzieje, ze szybko da Nam zielone światło...
Robisz jakieś jeszcze badania?
Ja byłam totalnie zdrowa, wręcz okaz siły i teraz po poronieniu zrobiłam specjalistyczne badania i nie wszystko jest ok. Jeśli uda się być w drugiej ciąży pewnie dostanę leki. Póki co się nie staramy.

Bardzo chciałabym być w ciąży, ale lęk i strach mnie dusi.
 
Cześć dziewczyny. Niestety dołączam do grona kobiet które straciły swoje maleństwa. ;( . Jestem w 9tc, serduszko przestalo bic w 7 tc... w 2015 roku urodziłam zdrowego synka, więc myślałam że teraz też wszystko będzie dobrze... niestety życie napisało inny scenariusz. Przez 1,5 roku nie mogłam zajść w ciążę, przeszłam przez całą diagnostykę, mąż też, robilam droznosc jajowodow i po droznosci nareszcie się udało. Myślałam, że skoro się udało to wszystko już będzie dobrze. Nie brałam takiego scenariusza pod uwagę! Właśnie leżę w szpitalu i czekam na zabieg ... mam dosyć... gdyby nie synek to nie wiem co by bylo ze mna ...

Strasznie mi przykro, też jestem świeżo po, to moja pierwsza ciąża była, nie sądziłam że coś takiego się przytrafi. Czasem jak o tym myślę to mam wrażenie że ta cała ciąża to był tylko sen :/ masakra, mówić głośno o tym nie umiem, bo od razu wpadam w płacz :/ za półtorej tygodnia powrót do pracy po 2 miesięcznej przerwie :/
 
Strasznie mi przykro, też jestem świeżo po, to moja pierwsza ciąża była, nie sądziłam że coś takiego się przytrafi. Czasem jak o tym myślę to mam wrażenie że ta cała ciąża to był tylko sen :/ masakra, mówić głośno o tym nie umiem, bo od razu wpadam w płacz :/ za półtorej tygodnia powrót do pracy po 2 miesięcznej przerwie :/

Spokojnie, daj sobie czas na łzy i na dojście do siebie. To normalne co teraz czujesz, pozwól sobie na to. Dla pocieszenia powiem że 3 lata temu byłam w tej samej sytuacji. 27.04 miałam zabieg i też nie wiedziałam co dalej. A teraz 20.04 córeczka skończyła roczek :) także będzie dobrze :)
 
cześć dziewczyny dawno mnie tu nie było,u nas wszystko dobrze dzidzia zdrowo i prawidłowo sie rozwija .Zaczelismy własnie 24tydzien chciałam was sie zapytać w którym tygodniu poznałyście plec w 20tyg miałam usg lekarz powiedział ze dziewczynka ,w 22i5 dniu bylam u innego gin bo do mojego nie mogłam sie dostac i ten natomiast twierdzi ze chłopiec podkresle ze obaj panowie maja bardzo dobre opinie.Czy myslicie ze pempowina mogła przypominac susiaczka bo jajeczka na obrazie nie za bardzo było widac?
 
To daj znać co lekarz powiedział ;)



Ja mam policystyczne jajniki i udało się zajść w ciążę.



Ja zaszłam w ciążę przez pierwszą @ i tydzień temu jak byłam na wizycie to wszystko było ok, chociaż nie obyło się bez przygód. Kolejna za tydzień ale strach jest okropny...juz mam w głowie najgrosze scenariusze, bo wszystkie objawy ustały.
Trzymam za Ciebie kciuki ;)
Tak będziemy miały już chyba do końca ciąży. Życzę,aby wszystko było z Wami w porządku 😘😘
 
cześć dziewczyny dawno mnie tu nie było,u nas wszystko dobrze dzidzia zdrowo i prawidłowo sie rozwija .Zaczelismy własnie 24tydzien chciałam was sie zapytać w którym tygodniu poznałyście plec w 20tyg miałam usg lekarz powiedział ze dziewczynka ,w 22i5 dniu bylam u innego gin bo do mojego nie mogłam sie dostac i ten natomiast twierdzi ze chłopiec podkresle ze obaj panowie maja bardzo dobre opinie.Czy myslicie ze pempowina mogła przypominac susiaczka bo jajeczka na obrazie nie za bardzo było widac?
Teoretycznie łatwiej z chłopca zrobić dziewczynkę, bo mogą pomylić pępowinę z siusiakiem... A jak zobaczą wargi sromowe to ciężko to z czymkolwiek innym pomylić... 😛
Ale moja kuzynka do końca ciąży miała mieć synka, a wyszła córka 🙈
 
Teoretycznie łatwiej z chłopca zrobić dziewczynkę, bo mogą pomylić pępowinę z siusiakiem... A jak zobaczą wargi sromowe to ciężko to z czymkolwiek innym pomylić... 😛
Ale moja kuzynka do końca ciąży miała mieć synka, a wyszła córka 🙈
czyli jest możliwe ze pierwsza wersja jest prawdziwa ze to dziewczynka ,ale i tak chyba zakonczy sie na nutralnych zakupach dla dzidzi .my z mezem smiejemy sie ze na kolejnym usg dowiemy sie moze ze jest ich dwoje haha..
 
reklama
czyli jest możliwe ze pierwsza wersja jest prawdziwa ze to dziewczynka ,ale i tak chyba zakonczy sie na nutralnych zakupach dla dzidzi .my z mezem smiejemy sie ze na kolejnym usg dowiemy sie moze ze jest ich dwoje haha..
Proponuję zainwestować w USG 3d lub 4d. Tam nie powinno być wątpliwości, a i czas jest jeszcze odpowiedni.
@Charlotte21 wchodzę tu jak na szpilkach licząc na wieści z porodówki od Ciebie, ale widać Twoje Słoneczko chce jeszcze posiedzieć w spa 😉
 
Do góry