reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Mój to samo :( ale przez to przez co już przeszliśmy, miał świadomość, ze nie można sobie robić wielkich nadziei
Ja mojemu też mówiłam ale on nie brał takiej opcji do siebie że tym razem może się powtórzyć sytuacja że nie donoszę tej ciąży. On się cieszył jak dziecko i ja nawet zaczęłam a tu taki cios.

A powiedz jak ty się trzymasz? Jak się czujesz?
 
reklama
Ja mojemu też mówiłam ale on nie brał takiej opcji do siebie że tym razem może się powtórzyć sytuacja że nie donoszę tej ciąży. On się cieszył jak dziecko i ja nawet zaczęłam a tu taki cios.

A powiedz jak ty się trzymasz? Jak się czujesz?
Lepiej niż się spodziewałam. Dla nas ta ciąża była zaskoczeniem, bo gin mowil, ze ten polip, którego mam, działa jak antykoncepcja, wiec nie liczyłam na to, ze przed usunięciem jego, zajdę w ciąże. Mega się cieszyłam, ze się udało i nie dowierzałam. A świadomość, ze urodzę w tym roku, to był jakiś cud dla mnie. W tym roku skoncze 30 lat i bardzo zależało mi na tym żeby mieć jak najszybciej dziecko. Ale teraz nastawiam się na usunięcie polipa i dopiero potem wznowimy starania. Może to głupie, ale mam cicha nadzieje, ze to on jest sprawca poronien. W srode jedziemy do innego gina, który robi histeroskopie prywatnie, mam nadzieje, ze jak najszybciej uda się zrobić zabieg.
 
Lepiej niż się spodziewałam. Dla nas ta ciąża była zaskoczeniem, bo gin mowil, ze ten polip, którego mam, działa jak antykoncepcja, wiec nie liczyłam na to, ze przed usunięciem jego, zajdę w ciąże. Mega się cieszyłam, ze się udało i nie dowierzałam. A świadomość, ze urodzę w tym roku, to był jakiś cud dla mnie. W tym roku skoncze 30 lat i bardzo zależało mi na tym żeby mieć jak najszybciej dziecko. Ale teraz nastawiam się na usunięcie polipa i dopiero potem wznowimy starania. Może to głupie, ale mam cicha nadzieje, ze to on jest sprawca poronien. W srode jedziemy do innego gina, który robi histeroskopie prywatnie, mam nadzieje, ze jak najszybciej uda się zrobić zabieg.
U mnie też zaskoczenie i mega mnie ucieszyło że zaszłam w ciążę i urodzę jeszcze w tym roku. Święta grudniowe miały być dla mnie i męża najszczęśliwsze w życiu a będą do bani.

Życzę Ci aby szybko usunęli ci polipa i żebyś zaszła w szczęśliwa spokojna ciąże. Trzymam za ciebie mocno kciuki [emoji110][emoji110]
 
@młoda1994 beta wszystko wyjaśni mi3jmy nadzieję. Możliwe, że jeden pęcherzyk był w macicy, a drugi mógł być poza są takie przypadki ale nie ma co gdybać poczekaj spokojnie na wyniki. Jeśli nie dostaniesz okresu i wykluczy co to może być potrzebne łyżeczkowanie. Przytulam, ❤️


@coco07 kochana duża już ta Twoja Gwiazdeczka, dałabym jej więcej niż 3 miesiące 😁😘 przesyłam buziaczki 😘
Przebieram już nogami na 5 sezon, a na razie oglądam od początku jeszcze żadnego serialu nie oglądałam drugi raz 😂

@mohaaa byłaś już u gina na kontroli? Jak się miewasz? 😘
 
@młoda1994 beta wszystko wyjaśni mi3jmy nadzieję. Możliwe, że jeden pęcherzyk był w macicy, a drugi mógł być poza są takie przypadki ale nie ma co gdybać poczekaj spokojnie na wyniki. Jeśli nie dostaniesz okresu i wykluczy co to może być potrzebne łyżeczkowanie. Przytulam, [emoji3590]


@coco07 kochana duża już ta Twoja Gwiazdeczka, dałabym jej więcej niż 3 miesiące [emoji16][emoji8] przesyłam buziaczki [emoji8]
Przebieram już nogami na 5 sezon, a na razie oglądam od początku jeszcze żadnego serialu nie oglądałam drugi raz [emoji23]

@mohaaa byłaś już u gina na kontroli? Jak się miewasz? [emoji8]
Też o tym myślałam. Ciężko mi ogarnąć ta sytuację. Myślałam że tylko dla mnie sytuacja jest dziwna ale dla każdej z was również.
 
@młoda1994 wszystko się ułoży [emoji3590] jakie masz badania za sobą? Po poronieniach coś lekarze sugerowali wcześniej?
W Pl nic lekarze twierdzili ze w ciążę zachodzę więc badań nie trzeba a 3 poronienia przyczyny znane no i 4 ciąża bezzarodkowa. W DE będzie to pierwsze poronienie bo ciąża bezzarodkowa w tamtym roku mimo że mieszkałam w DE została zdiagnozowana w Pl jak byłam na urlopie.
 
@młoda1994 beta wszystko wyjaśni mi3jmy nadzieję. Możliwe, że jeden pęcherzyk był w macicy, a drugi mógł być poza są takie przypadki ale nie ma co gdybać poczekaj spokojnie na wyniki. Jeśli nie dostaniesz okresu i wykluczy co to może być potrzebne łyżeczkowanie. Przytulam, [emoji173]️


@coco07 kochana duża już ta Twoja Gwiazdeczka, dałabym jej więcej niż 3 miesiące [emoji16][emoji8] przesyłam buziaczki [emoji8]
Przebieram już nogami na 5 sezon, a na razie oglądam od początku jeszcze żadnego serialu nie oglądałam drugi raz [emoji23]

@mohaaa byłaś już u gina na kontroli? Jak się miewasz? [emoji8]

Oj duża, duza :) i w piątek idziemy na szczepienie wiec już się boje ile waga pokaże [emoji51][emoji85][emoji28]
Gdybym małej nie miała, to z pewnością leciałabym od początku![emoji28] ale przy niej troszkę szkoda mi czasu, skoro już wszystko obejrzałam :)

@młoda1994 Bardzo mi przykro, ze znowu nie wyszło [emoji17] nie rozumiem dlaczego musisz tyle razy przez to przechodzić [emoji29] trzymaj się![emoji173]️
 
reklama
@młoda1994 będę szczera, obawiam się że bez łyżeczkowania się nie obejdzie. Druga sprawa to jestem prawie pewna, że to nie cp. Gdyby był drugi pęcherzyk, miałby podobny wiek do tego sprzed 20dni, który miał wówczas 4mm. Wierz mi, że do dnia dzisiejszego już by rozerwało Ci jajowód. Ewentualnie miałabyś bóle podbrzusza. Jak dla mnie cp nie wchodzi w grę.
Jakie badania robiłaś na własną rękę z tych, o których dziewczyny tu piszą? Może masz ten zespół immunologiczny, który traktuje zarodek jak intruza do zabicia? Albo te przeciwciała plemnikowe o których wspominała ostatnio @Takaja123 . Badałaś to?
 
Do góry