reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dziewczyny gratuluje pozytywnych testów ! :D To super wieści. Jednak widać, że jak głowa zajmie się innymi problemami jak np. wirus, to ogranizm już od razu inaczej działa :D śmiałam się z dziewcyznami na Majówkach 2020, że zobaczymy jaki będzie wyż demograficzny pod koniec roku z powodu wirusa :D A tak na powaznie, to trzymam mocno kciuki, aby wszystko się udało. To ciężki czas ale warto się starać i być dobrej myśli :D
 
Dziewczyny gratuluje pozytywnych testów ! :D To super wieści. Jednak widać, że jak głowa zajmie się innymi problemami jak np. wirus, to ogranizm już od razu inaczej działa :D śmiałam się z dziewcyznami na Majówkach 2020, że zobaczymy jaki będzie wyż demograficzny pod koniec roku z powodu wirusa :D A tak na powaznie, to trzymam mocno kciuki, aby wszystko się udało. To ciężki czas ale warto się starać i być dobrej myśli :D
Taaak albo wyż, albo rozwody [emoji1787]
Bo mimo że cieszę się że mąż na zdalnej siedzi, to mnie tak wkurzaaaaaaaaaaa że nie wiem. I z tego co czytam nie tylko ja tak mam [emoji1787]
 
Taaak albo wyż, albo rozwody [emoji1787]
Bo mimo że cieszę się że mąż na zdalnej siedzi, to mnie tak wkurzaaaaaaaaaaa że nie wiem. I z tego co czytam nie tylko ja tak mam [emoji1787]
Bo inny schemat byl u was do tej pory. ;) my z mezem od poczatku na swoim i w domu i uwielbiam jak jest w domu. Jak na rok poszedł jeszcze do innej firmy i wyxhodzil z domu to go namawialam aby już wracal☺🙂🤭
 
Zobacz załącznik 1095577
ja dla spokojności zrobiłam test, nie z pierwszego moczu.
pierwszy z piątku, środkowy z wczoraj a trzeci z dzis.
tylko pierwsze dwa czułość 25 a ostatni 10 i nie z pierwszego moczu.
ja juuż wariuje!

Pamiętam jak sama tak świrowałam.... :) Chyba przez 5 dni po pierwszym teście jeszcze codziennie sprawdzałam... ;)
Wszystko jest dobrze, wizyta lada moment, szybciutko zleci ;*

3 dni szybko zleci. Trzymam mocno kciuki.
Ja może powtórzę test środa czwartek. Mam nadzieję że ściemnieje kreska

Podziwiam Cię, że tak czekasz i czekasz.... Ja już bym leciała wymusić badania gdziekolwiek...

Taaak albo wyż, albo rozwody [emoji1787]
Bo mimo że cieszę się że mąż na zdalnej siedzi, to mnie tak wkurzaaaaaaaaaaa że nie wiem. I z tego co czytam nie tylko ja tak mam [emoji1787]

Hahahaha :D Przyzwyczaicie się..., :D
A ja bym dała się pokroić żeby mój był ciągle w domu.. 🙄
 
Pamiętam jak sama tak świrowałam.... :) Chyba przez 5 dni po pierwszym teście jeszcze codziennie sprawdzałam... ;)
Wszystko jest dobrze, wizyta lada moment, szybciutko zleci ;*



Podziwiam Cię, że tak czekasz i czekasz.... Ja już bym leciała wymusić badania gdziekolwiek...



Hahahaha :D Przyzwyczaicie się..., :D
A ja bym dała się pokroić żeby mój był ciągle w domu.. [emoji849]
Niestety w DE się tak nie da. Oni są uparci i tu jest całkiem inaczej niż w Pl. Mieszkając w DE trzeba mieć cierpliwość [emoji846]
 
Mam wyniki bety i progesteronu.
Beta HCG: 584,5

Progesteron: 31,42
Norma dla ciąży w 1 trymestrze ; 4.73-50.74
Progesteron chyba ok? Czy trzeba będzie luteinę?

W środę pójdę jeszcze raz sprawdzić jaki będzie przyrost bety. Oby był prawidłowy! Jeszcze dwa dni strachu...
W poprzedniej ciąży miałam 19 dni po owulacji ok 670 a dziś wypada 16 dzień po owulacji jeżeli biorąc pod uwagę dodtani test owulacyjny w dniu 6.03. czyli owulacja 7.03.
 
reklama
Mam wyniki bety i progesteronu.
Beta HCG: 584,5

Progesteron: 31,42
Norma dla ciąży w 1 trymestrze ; 4.73-50.74
Progesteron chyba ok? Czy trzeba będzie luteinę?

W środę pójdę jeszcze raz sprawdzić jaki będzie przyrost bety. Oby był prawidłowy! Jeszcze dwa dni strachu...
W poprzedniej ciąży miałam 19 dni po owulacji ok 670 a dziś wypada 16 dzień po owulacji jeżeli biorąc pod uwagę dodtani test owulacyjny w dniu 6.03. czyli owulacja 7.03.
Piękna beta. Jeszcze raz gratuluję.
 
Do góry