reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Faktycznie nie za wesoło. Ale tak jak wspomniałam zaproponowałbym żeby zobaczyli maluszka na otwartej przestrzeni zachowując bezpieczną odległość, ewentualnie tak jak w żartach napisałaś przez okno. Musi im być bardzo trudno w tej sytuacji.
 
reklama
Dziewczyny! Dzisiaj 28 dzień. Owulacje mialam w 17 dc potwierdzona. Badam się codziennie i dzisiaj zauważyłam rano min śluz taki brązowy? Kawa z mlekiem ale dosłownie maluuutko. Później już nic nie było. Nie mam zabarwionego śluzu. Bolą mnie piersi trochę i lekko brzuch. Już bym chciała zatestowac... pewnie jak wrócę po pracy o 16 to nie pokaże mi nic test... tak się boje ze znowu się nie udało...
 
reklama
Hej, byłam w klinice. Pani dr zobaczyła coś w macicy jakby pęcherzyk ciążowy [emoji33]
L4 na 2 tyg i kontrola.
Teraz to naprawdę jest stres [emoji33]

Trzymam kciuki, ale to dobre wiadomości ❤

Dziewczyny! Dzisiaj 28 dzień. Owulacje mialam w 17 dc potwierdzona. Badam się codziennie i dzisiaj zauważyłam rano min śluz taki brązowy? Kawa z mlekiem ale dosłownie maluuutko. Później już nic nie było. Nie mam zabarwionego śluzu. Bolą mnie piersi trochę i lekko brzuch. Już bym chciała zatestowac... pewnie jak wrócę po pracy o 16 to nie pokaże mi nic test... tak się boje ze znowu się nie udało...

Moim zdaniem, za wcześnie na test. Może to być plamienie implantacyjne. ;)
 
Do góry