reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dzień dobry, chciałabym się przywitać 😊 2 stycznia dowiedziałam się, że jestem w ciąży, 22 stycznia (6+1) serduszko biło, dwa tygodnie później okazało się, że zarodek w ogóle nie urósł, kolejne dwa tygodnie później serce już nie biło. Dzień później dostałam tabletki, dwa dni temu miałam kontrolę u ginekologa - wszystko się oczyściło, organizm przygotowuje się do kolejnego okresu. Potem możemy zacząć kolejne starania 😁
Mam nadzieję, że trafiłam do dobrego wątku 🙈
 
U nas brak jest w dalszym ciągu wypowiadanych sylab. A powinna to robić już dawno bo jakoś 6-7moesoac dzieci zaczynają. Tak więc póki nie będę pewna że jest okej to nie zaszczepić następnej żadnej szczepionki. Poza tym usg główki ostatnio wyszło nie specjalnie, ale nie chce się w to tu zagłębiać

A co do badania crp, Wiki raz miała pobierana krew i powiem Ci że nie zafundowalabym jej tego kolejne 9 razy, bo bym nie dała rady....
Aha, rozumiem... życzę w takim razie żeby okazało się wszystko Ok [emoji847] mojej przyjaciółki córka, zaczęła dopiero mówić w wieku 3 lat, po tym jak zapisała ja do logopedy...miała leniwy język ...
Co do pobierania krwi, my mieliśmy już 2 razy pobierana z żyły ramiennej, w celu monitorowania żółtaczki i za każdym razem nie umiałam powstrzymać łez [emoji24] to jest straszne... ale myślałam ze crp mogą pobrać kropelkę z palca [emoji848]🤭
I z całego serca polecam szczepić na rotawirusy [emoji4] Starsza zaszczepiona, przyniosła nam kilka razy "coś" z przedszkola... U niej było rozwolnienie, nawet nie biegunka, a my 2 dni wyjęte z życiorysu. Myślałam że umieram. Nie wyobrażam sobie ze dziecko może coś takiego przechodzić.

Na rotawirusy się szczepi? Ostatnio w przychodni spotkałam znajoma i mi powiedziała ze jej synek miał „coś” do wypicia. Ze to nie są szczepienia ...[emoji848][emoji85]
 
To szczepionka do wypicia :)
Crp można z palca ;)
Aha, rozumiem... życzę w takim razie żeby okazało się wszystko Ok [emoji847] mojej przyjaciółki córka, zaczęła dopiero mówić w wieku 3 lat, po tym jak zapisała ja do logopedy...miała leniwy język ...
Co do pobierania krwi, my mieliśmy już 2 razy pobierana z żyły ramiennej, w celu monitorowania żółtaczki i za każdym razem nie umiałam powstrzymać łez [emoji24] to jest straszne... ale myślałam ze crp mogą pobrać kropelkę z palca [emoji848][emoji2960]


Na rotawirusy się szczepi? Ostatnio w przychodni spotkałam znajoma i mi powiedziała ze jej synek miał „coś” do wypicia. Ze to nie są szczepienia ...[emoji848][emoji85]
 
Aha, rozumiem... życzę w takim razie żeby okazało się wszystko Ok [emoji847] mojej przyjaciółki córka, zaczęła dopiero mówić w wieku 3 lat, po tym jak zapisała ja do logopedy...miała leniwy język ...
Co do pobierania krwi, my mieliśmy już 2 razy pobierana z żyły ramiennej, w celu monitorowania żółtaczki i za każdym razem nie umiałam powstrzymać łez [emoji24] to jest straszne... ale myślałam ze crp mogą pobrać kropelkę z palca [emoji848][emoji2960]


Na rotawirusy się szczepi? Ostatnio w przychodni spotkałam znajoma i mi powiedziała ze jej synek miał „coś” do wypicia. Ze to nie są szczepienia ...[emoji848][emoji85]
To jest szczepionka z tym że płynna, więc do picia. Ale jednak szczepionka a nie soczek [emoji14]
 
Hej dziewczyny.
Nie wiem, czy mnie jeszcze pamiętacie.
Wpadam na chwilę podzielić się wiadomością, że jestem w ciąży.
Trzymajcie kciuki.
Pozdrawiam Was ciepło.
Ja pamiętam. Poznałam Cię na forum po moim drugim poronieniu w zeszłym roku ;/
Bardzo się cieszę tą wiadomością! Mam nadzieję, że wszystko jest dobrze ! Pochwal się który tydzień, jak beta i jak się czujesz ? :)
 
reklama
Do góry