reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Bardzo Ci współczuję. Wiemy wszystkie przez co teraz przechodzisz i co czujesz 😥 Ja straciłam swojego Aniołka w okolo 9 tygodniu a dowiedzialam sie w 12 jak zaczęłam krwawic... Bylo to dla mnie straszne. Nie moglam sie pozbierać. Tez chcialam od razu zejść w kolejną ciążę ale przez pol roku sie nie udawało. Az w koncu w marcu zrobilam test i dzisiaj jestem mama pięknej córeczki. Wierzę ze i Tobie się uda 😘 Ściskam mocno 😘
Cieszę się, że Ci się udało. Wierzę, że u mnie będzie tak samo. Nigdy nie zapomnę o Aniołku, który zawsze będzie w moim sercu. Bardzo się boję jak będzie przy następnej ciąży, ale chce tego bardzo i zrobię wszystko, żeby zostać mamą. Strach przy kolejnej ciazy będzie ogromny. Ściskam Was wszystkie mocno 😘
 
reklama
Cześć dziewczyny mam pytanko czy któraś z was miała wahania wagi? obecnie jutro będzie u mnie równe 15 tyg waga do 13 tygodnia była już 3kg na plus dziś stanęłam na wage i spadła 1kg troszkę się martwię a gin mam dopiero w poniedziałek.
 
Byłam wczoraj u dr Bodzka i mówiłam mu o tym i pokazałam wyniki badań. (zrobiłam je w sumie z własnej woli) i powiedziałam, że chyba muszę rozdzielić przyjmowanie leków. Bo wydałam fortune na Magne B6 forte i Feroplex a na to wygląda, że jakbym nie brała ich to było by tak samo. Ech. Od dzisiaj przyjmuję w innych porach i zobaczymy co się będzie działo na kolejnej wizycie. Potasu nie badałam ;/ Nie przyszło mi to do głowy, od razu skojarzyłam to z magnezem.
Ogólnie mam same dobre wieści, bo Malutka w 31+1 waży około 1700g, w końcu jest bliżej normy wagowej, bo tak to zawsze na granicy normy była. Wszystkie obwody główki i brzuszka są teraz o tydzień lub dwa do przodu :D a z brzuszkiem miałam częste kontrole, bo był zawsze blisko dolnego centyla. ;/
Teraz wszystko jest dobrze i zostało nam tylko przybierać na wadzę i się szykować. Nie mam pojęcia jak to szybko zleciało. Zostały 2 miesiace do wyzanczonego porodu. A jak powiem sobie, ze to jest tylko 8 tygodni, to mnie stres łapie... :)
Super że tak do przodu u malutkiej. a powiedz imię już macie wybrane? Bo może przeoczyłam pewnie pisalas :) zazdroszczę że już zaraz się rozpakujesz i będziesz miała ją przy sobie :)

Cześć dziewczyny mam pytanko czy któraś z was miała wahania wagi? obecnie jutro będzie u mnie równe 15 tyg waga do 13 tygodnia była już 3kg na plus dziś stanęłam na wage i spadła 1kg troszkę się martwię a gin mam dopiero w poniedziałek.
A który jesteś teraz tydzień? Wiesz co ten 1kg to wydaje mi się że nie dużo a może zmieniło się coś w kwestii wypróżniania? Bo ja mam teraz prawie 16tc i mam 3kg na plusie ale jak kilka dni się nie załatwiam to widzę że waga idzie w górę a jak kilka dni pod rząd zaliczam kibelek to spada mi zaraz o jakieś 0,5-1 kg ,więc może to od tego :)
 
Super że tak do przodu u malutkiej. a powiedz imię już macie wybrane? Bo może przeoczyłam pewnie pisalas :) zazdroszczę że już zaraz się rozpakujesz i będziesz miała ją przy sobie :)


A który jesteś teraz tydzień? Wiesz co ten 1kg to wydaje mi się że nie dużo a może zmieniło się coś w kwestii wypróżniania? Bo ja mam teraz prawie 16tc i mam 3kg na plusie ale jak kilka dni się nie załatwiam to widzę że waga idzie w górę a jak kilka dni pod rząd zaliczam kibelek to spada mi zaraz o jakieś 0,5-1 kg ,więc może to od tego :)
Oj co do imienia to ciezka sprawa. Ciągle z mezem myślimy i nie możemy się zdecydować. Ma byc albo Mirosława czyki Mirka, Miłoslawa czyli Miłka lub Tola. Ale zadne do nas nie przemawia tak na sto procent. :/ chciałabym aby mi sie przysnilo imie albo byłabym tak pewna ze bym o imie walczyla. A Malutka nie pomaga sobie z wyborem imienia ;)
 
Super że tak do przodu u malutkiej. a powiedz imię już macie wybrane? Bo może przeoczyłam pewnie pisalas :) zazdroszczę że już zaraz się rozpakujesz i będziesz miała ją przy sobie :)


A który jesteś teraz tydzień? Wiesz co ten 1kg to wydaje mi się że nie dużo a może zmieniło się coś w kwestii wypróżniania? Bo ja mam teraz prawie 16tc i mam 3kg na plusie ale jak kilka dni się nie załatwiam to widzę że waga idzie w górę a jak kilka dni pod rząd zaliczam kibelek to spada mi zaraz o jakieś 0,5-1 kg ,więc może to od tego :)
Właśnie u mnie jutro kończy się 15tydzien a zaczyna 16 może faktycznie jest tak jak mówisz ale z apetytem jest u mnie ostatnio kiepsko odpycha mnie od wszystkiego a myślałam że po 3 Mc będzie lepiej a teraz jest nawet gorzej smakują mi tylko owoce nawet po herbacie jest mi nie dobrze.
 
Właśnie u mnie jutro kończy się 15tydzien a zaczyna 16 może faktycznie jest tak jak mówisz ale z apetytem jest u mnie ostatnio kiepsko odpycha mnie od wszystkiego a myślałam że po 3 Mc będzie lepiej a teraz jest nawet gorzej smakują mi tylko owoce nawet po herbacie jest mi nie dobrze.
Raczej nie jest to nic niepokojącego. Kezeli dziecko rosnie prawidłowo a ty nie przybierasz na wadze to sie ciesz ;) ja juz mam ponad 10 kg na plusie ;) odczuwalam ciągle śmiertelny glod ! Ciagle. Najgorszy był drugi trymestr dla mnie. Za tydzien zaczynam 8 miesiav i 3 rrymestr jewt dla mnie boski. Wrocily mi siły i rozum powoli. Tak ze mogę cos naukowego napisac ;) jedz to na co ci żołądek pozwala i kontroluj dziecko na usg i wszystko bedzie dobrze . 16 tc wow! Czas leci.
 
Witam Was kochane. Jestem po zabiegu. Odbył się 3.03. Rozpadlam się na milion kawałków. Serce mojego motylka przestało bić w 7 tc, a dowiedziałam się o tym w 10 na wizycie. To jeszcze bardzo wcześnie,ale bardzo chce dzidziusia. Chciałam wiedzieć, czy którejś z Was się udało, czy zaszlyscie w ciążę i po jakim czasie? Chyba nadzieja,że będzie dobrze trzyma mnie przy życiu. Przytulam Was

Witam Cię Lenka. U mnie sytuacja była podobna. Serduszko przestało bić tak jak u Ciebie w 7t3d, a dowiedziałam się dwa tygodnie później. Od zabiegu minęło już 5 tygodni, ale tak jak Ty od samego początku czułam, że kolejna ciąża to będzie moje lekarstwo na smutek i pustkę.
Mogę powiedzieć z mojej (krótkiej) perspektywy, że potrzeba czasu. U mnie jest już lepiej i u Ciebie też będzie!
 
Właśnie zrobiłam test owulacyjny i wyszedł pozytywny. Tak się zastanawiam czy to wogole możliwe. Tydzień temu byłam na wizycie lekarz mówił, że do 3 tygodni dojdzie do miesiączki z uwagi na endometrium 12 mm i, że widzi jakieś stare ślady po owulacji z przed około 2 tygodni. A dziś pozytywny test? Jajniki nie bolą jakoś specjalnie. Dwa razy delikatnie zakuł lewy. Czy to może organizm i hormony wariują ?
 

Załączniki

  • IMG_20200306_181701.jpg
    IMG_20200306_181701.jpg
    131,2 KB · Wyświetleń: 53
reklama
Oj co do imienia to ciezka sprawa. Ciągle z mezem myślimy i nie możemy się zdecydować. Ma byc albo Mirosława czyki Mirka, Miłoslawa czyli Miłka lub Tola. Ale zadne do nas nie przemawia tak na sto procent. :/ chciałabym aby mi sie przysnilo imie albo byłabym tak pewna ze bym o imie walczyla. A Malutka nie pomaga sobie z wyborem imienia ;)
Może być tak że jak się urodzi to spojrzycie na nią i będziecie wiedzieć jak ma mieć na imię :)
 
Do góry