reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

To bardzo wczesna ciąża więc jeszcze poczekam żeby było cokolwiek widać :)
A leki jakieś masz??? Ja w sumie też jak zrobiłam test to pojechałam tylko do mojego gina po progesteron bo nie miałam w domu resztę leków acard, heparyna, metformine miałam więc sobie spokojnie brałam i na wizytę poszłam jakoś w 5 tygodniu :)
 
reklama
@Sandra094 I na szyjkę medycyna zna sposoby. Ważne by obserwować i odpowiednio wcześnie reagować. Nie myśl teraz o tym. Ciąża ciąży jest nierówna. Tym razem nie zakładamy złych scenariuszy. Kreska taka, że nie ma wątpliwości :)
 
Gratuluje i trzymam kciuki z 8 miesięcznym blizniakami [emoji14]
Ps. Jest fajnie [emoji14]

Mam ogromne problemy z szyjka... pierwsza ciąża, poród w 23tc... kolejna ciąża bliźniaki, wszyscy bylI pewni, ze nie dam rady nawet do 30tc... tona lekow, swietni lekwrze (mialam dwoch) , szew na szyjce i urpdzilam w 34t4d :)

Mam nadzieję że to nie bliźniaki hahaha
 
Ostatnia edycja:
@nnat. To faktycznie dziwna sprawa, ale przypilnuj, bo ja się z tymi szczepami bakterii bawiłam w kotka i myszkę, co wspominam bardzo źle.
 
reklama
No to zobaczymy 25 lutego, idę powtórzyć prenatalne i zapytam o umiejscowienie łożyska, już tak z czystej ciekawości :) Rozumiem... ;*
Mąż z tego co pamiętam wyjeżdża służbowo? Długo to jeszcze potrwa? Moze jakbys miala go obok byłoby Ci łatwiej przejsc to wszystko, byłabyś spokojniejsza i akurat by się udało?wydaje mi się że masz na sobie za duża presję, żeby trafić w te konkretne dni :(Posiew z moczu miałam robiony, tego samego dnia, z tego samego pobrania moczu, po dokładnym podmyciu się, po zabezpieczeniu, żeby nic z pochwy się nie przedostało do moczu. [emoji13]
Analiza czysta żadnych leukocytow, żadnej flory bakteryjnej, a posiew z bakteriami. [emoji13]Oooo, gratulacje, trzymam kciuki, żeby tak było do samego końca [emoji3590]Sandra, wow!!!!!! :)
Gratulacje, trzymam kciuki szalenie mocno [emoji3590]Jezusku, ja też [emoji2956][emoji16]To jak tak, to niech to będzie jeden zdrowy, silny dzidziuś [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
Pracuje w branży morskiej i zmienił prace na stacjonarna, dlatego teraz normalnie pracuje od pon do pt, ale w Norwegii. Ja prawdopodobnie w przyszłym miesiącu składam wypowiedzenie w pracy, wiec jakoś od wakacji będziemy pewnie razem
 
Do góry