reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

No a nie możesz brać progesteronu rano jak ten letrox ? Współczuję bo to kolejne dylematy i obawy tylko, mnie w tej ciazy nie zemdlilo ani razu nawet , sama nie wiem jak to możliwe.
Jutro już tak zrobię że wezmę razem z letroxem . No miałam nadzieję że mnie to ominie bo w drugiej ciąży zero objawów czułam się świetnie. A teraz znów mdłości to może będzie chłopak tak jak w pierwszej, oby tym razem jednak dzidzia dała radę do końca , chciałabym w końcu doczekać narodzonego dziecka .
@mohaaa właśnie później do niego zadzwonię ale pewnie poradzi to co @dzoana :)
@mohaaa Powiedz jak tam u Ciebie???? Dalej się staracie intensywnie ??
 
reklama
Jutro już tak zrobię że wezmę razem z letroxem . No miałam nadzieję że mnie to ominie bo w drugiej ciąży zero objawów czułam się świetnie. A teraz znów mdłości to może będzie chłopak tak jak w pierwszej, oby tym razem jednak dzidzia dała radę do końca , chciałabym w końcu doczekać narodzonego dziecka .
@mohaaa właśnie później do niego zadzwonię ale pewnie poradzi to co @dzoana :)
@mohaaa Powiedz jak tam u Ciebie???? Dalej się staracie intensywnie ??
Tak. Dzięki, ze pytasz. Dziś mam 20 dc i wczoraj zaczęło się moje comiesięczne plamienie. No ale dalej mam nadzieje, bo w poprzednich ciążach po kilku dniach zanikło. Zobaczymy, jeszcze tydzień :)
 
Jutro już tak zrobię że wezmę razem z letroxem . No miałam nadzieję że mnie to ominie bo w drugiej ciąży zero objawów czułam się świetnie. A teraz znów mdłości to może będzie chłopak tak jak w pierwszej, oby tym razem jednak dzidzia dała radę do końca , chciałabym w końcu doczekać narodzonego dziecka .
@mohaaa właśnie później do niego zadzwonię ale pewnie poradzi to co @dzoana :)
@mohaaa Powiedz jak tam u Ciebie???? Dalej się staracie intensywnie ??
U mnie mdłości brak A chłopczyk będzie także nie ma reguly hehe [emoji4] powoli do przodu i będzie dobrze ! Musisz w to wierzyć [emoji4][emoji8] my jutro zaczynamy 36 tydzień... Nie wiem kiedy ten czas zleciał [emoji2368][emoji2368]
 
Mierzy sie główkę brzuszek i udko [emoji4] A co do tych przepływów to ja miałam ostatnio sprawdzane na ostatnich prenatalnych bo mój gin nie ma doplera hmm nieraz o tym mysle że kurcze lepiej gdyby miał i mógł sprawdzić. A sprawdzanie przepływów na każdej wizycie to norma ?
Może masz rację [emoji23] to było tak dawno temu. Ja miałam na każdej wizycie przepływy sprawdzane. Mój gin jest fascynatem i robił każde usg jak prenatalne
 
U mnie mdłości brak A chłopczyk będzie także nie ma reguly hehe [emoji4] powoli do przodu i będzie dobrze ! Musisz w to wierzyć [emoji4][emoji8] my jutro zaczynamy 36 tydzień... Nie wiem kiedy ten czas zleciał [emoji2368][emoji2368]
Hehe tak wiem że reguły nie ma , bardziej obstawiam bo własnych doświadczeniach z pierwszej i drugiej ciąży bo w pierwszej chłopak,druga dziewczynka i objawów brak ale wiem że to loteria. Jedyne czego chce to w końcu mieć ziemski dzieciątko ,płeć nie ma dla mnie żadnego znaczenia :) zazdroszczę że już jesteś prawie na mecie :)
@mohaaa mocno trzymam kciuki,zeby tym razem zaskoczyło, warto mieć nadzieję do końca :*
 
Cześć dziewczyny. Pisze po czasie. Ostatni raz byłam aktywna w kwietniu ale musiałam na czas ciąży zniknać. Było to dla mnie trudne 9 miesięcy pelne stresu czy tym razem bedzie dobrze a aktywność na forum nie pomagało a wręcz było mi jeszcze gorzej... I dzisiaj pisze Wam ze sie udało i mam śliczna córeczkę ktora jest moim całym światem! Dziewczyny nigdy nie poddawajcie się a na pewno i Wam sie uda. Pozdrawiam Was cieplutko

Gratulacje [emoji3590][emoji3590][emoji3590]

Dziewczyny ! Czy bóle podobne do miesiaczkowych są normalne w 21 tc ? Cała noc mnie meczyly takie bóle. Gdy tylko wzięłam spiruline to usnelam. Albo magnez. Nie wiem czy panikowac i jechać na IP. Tydzień temu byłam na polowkowych i wszystko było ok.
Ehhh. Ciaza idzie wykończyć psychicznie.
Malutka rusza się coraz mocniej. Rano potrafi mnie obudzić. ;) bolał mnie tez trochę krzyż. Nogi mi dretwieja. Czy wchodzę w inny etap ciazy i tak będzie? Ostatnio byłam na IP z bólami brzucha. Wszystko było ok. Mówili że muszę wyluzowac trochę i już.
Jeden lekarz mówi że jak bóle jak miesiaczkowe to macica się rozciąga. A na IP jedna lekarka mówiła że takie są bardziej niepokojące no z skurcze. Ehhh
Do dr Bodzka nie mam numeru telefonu A nie mam sumienia pisać miesiąc przed porodem do dr Janosz.
Jakieś rady?

Ja też takie bole miewam, nic złego się nie dzieje, a zaczęliśmy 25 tc :)

Maksiu rośnie jak na drożdżach, zaczyna pełzać po calym mieszkaniu. Już nie można go zostawić ani na chwilę bo zaraz gdzieś podróżuje. Maltretuje kota [emoji86]Zobacz załącznik 1061582Zobacz załącznik 1061583

O mamo, jaki kawaler [emoji3590][emoji3590][emoji7]

Jest pęcherzyk i ciałko żółtkowe (nie wiem czy dobrze to napisałam;p) , kształt prawidłowy , następna wizyta 9.01 i już powinno być serduszko wtedy bo narazie za wcześnie . Narazie wszystko wygląda ok ale wiecie nie nakręcam się bo nie chce się później rozczarować :) leki biorę, w pracy się oszczędzam, nic więcej zrobić nie mogę ale jestem dziwnie spokojna jak na ciążę. Jeśli będzie biło serce to od 9 idę na L4.

Super, trzymam nadal kciuki [emoji3590]

U mnie mdłości brak A chłopczyk będzie także nie ma reguly hehe [emoji4] powoli do przodu i będzie dobrze ! Musisz w to wierzyć [emoji4][emoji8] my jutro zaczynamy 36 tydzień... Nie wiem kiedy ten czas zleciał [emoji2368][emoji2368]

U nas były mdłości, ale bez wymiotów i dziewczynka :)
Wow, ale leci... ostatni miesiąc.... Jak się czujesz??? :*
 
Cześć ! Wystąpiła u mnie owulacja już w tym cyklu po łyżeczkowaniu lekkim. W 22 dc i była ewidentna jak nigdy w życiu - pełno śluzu płodnego i test owulacyjny pozytywny. Nie wspolzylismy bo to jednak pierwszy cykl i ryzyko. Myślicie ze jak przyjdzie okres to normalnie w następnym cyklu zacząć starania? Dodam ze nie mam żadnych plamien, byłam na usg i ok nic mnie nie boli nawet jak współzyjemy. Dodam ze miałam to puste jajo. Już bym tam chciała się zacząć starać. Miałam wcześniej policystyczne i byłam na stymulacji wiec dla mnie taki śluz to jest pocieszenie ze może mi się coś odwróciło ! Czy miał ktoś podobnie? Strasznie się boje ze druga ciąża tez okaże się pusta...
 
Cześć ! Wystąpiła u mnie owulacja już w tym cyklu po łyżeczkowaniu lekkim. W 22 dc i była ewidentna jak nigdy w życiu - pełno śluzu płodnego i test owulacyjny pozytywny. Nie wspolzylismy bo to jednak pierwszy cykl i ryzyko. Myślicie ze jak przyjdzie okres to normalnie w następnym cyklu zacząć starania? Dodam ze nie mam żadnych plamien, byłam na usg i ok nic mnie nie boli nawet jak współzyjemy. Dodam ze miałam to puste jajo. Już bym tam chciała się zacząć starać. Miałam wcześniej policystyczne i byłam na stymulacji wiec dla mnie taki śluz to jest pocieszenie ze może mi się coś odwróciło ! Czy miał ktoś podobnie? Strasznie się boje ze druga ciąża tez okaże się pusta...
Zależy co lekarz Ci powiedział i j abym się tego trzymała. Ja do pierwszej miesiączki miałam zakaz współżycia i lekarz kazał wstrzymać się ze staraniami min. 3 cykle. A że ja z tych bojazliwych to czekałam grzecznie :)
Z tym że ja miałam indukowane farmakologiczne poronienie.
 
reklama
Do góry