reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Witajcie dziewczyny jestem po polowkowych wczorajszych 20w0d. Wszystkie narządy prawidłowe i wszystko bardzo dobrze po prowadził. Waga dziewczynki 280g i wzrost 12 cm co mnie trochę martwi że taka mała jest. Czy to możliwe aby taka była. Lekarz mówi że wszystko z nia w porządku i jest zdrowa jak rybka.
 
Witajcie dziewczyny jestem po polowkowych wczorajszych 20w0d. Wszystkie narządy prawidłowe i wszystko bardzo dobrze po prowadził. Waga dziewczynki 280g i wzrost 12 cm co mnie trochę martwi że taka mała jest. Czy to możliwe aby taka była. Lekarz mówi że wszystko z nia w porządku i jest zdrowa jak rybka.
W 20 tygodniu nie mierzy się już dziecka na długość. Ja miałam ostatni raz mierzonego Maksa w 14 tygodniu i już wtedy lekarz powiedział że nie powinien.
 
Witajcie dziewczyny jestem po polowkowych wczorajszych 20w0d. Wszystkie narządy prawidłowe i wszystko bardzo dobrze po prowadził. Waga dziewczynki 280g i wzrost 12 cm co mnie trochę martwi że taka mała jest. Czy to możliwe aby taka była. Lekarz mówi że wszystko z nia w porządku i jest zdrowa jak rybka.

Super ze wszystko dobrze , Twoja ciąża jakoś mi szybko leci [emoji23] dopiero pamietam jak test zrobiłaś a już połówkowe .
 
W 20 tygodniu nie mierzy się już dziecka na długość. Ja miałam ostatni raz mierzonego Maksa w 14 tygodniu i już wtedy lekarz powiedział że nie powinien.
Mierzył ale kość udowa i na podstawie jej podał mi wymiar dziecka. Bo mi od pierwszych prenatalnych nie mówił ile dziecko ma. Ostatnie pomiar miałam właśnie wtedy.
Super ze wszystko dobrze , Twoja ciąża jakoś mi szybko leci [emoji23] dopiero pamietam jak test zrobiłaś a już połówkowe .
No mi też leci szybko. Tylko po mnie nie widać że jestem w ciazy każdy tak mówi.
Teraz planuje zakup bio oil i już zacząć się smarować.

Teraz wyjeżdżamy z mężem na kilka dni urlopu do Zakopanego. Muszę jeszcze zakupić coś ciepłego od pasa w dół.
 
Mierzył ale kość udowa i na podstawie jej podał mi wymiar dziecka. Bo mi od pierwszych prenatalnych nie mówił ile dziecko ma. Ostatnie pomiar miałam właśnie wtedy.

No mi też leci szybko. Tylko po mnie nie widać że jestem w ciazy każdy tak mówi.
Teraz planuje zakup bio oil i już zacząć się smarować.

Teraz wyjeżdżamy z mężem na kilka dni urlopu do Zakopanego. Muszę jeszcze zakupić coś ciepłego od pasa w dół.
Nic się nie stresuj. Mierzy się kość udową, główkę i rączkę bodajże kość łokciową i na tej podstawie wylicza się masę i długość chociaż ja jej nigdy nie miałam podawanej. To jest wyliczenie i czasem niewiele ma wspólnego z rzeczywistą wielkością [emoji23] Maksiu na podstawie tych wyliczeń miał mieć 3600 a urodził się 4190g [emoji2960] ważne są przepływy i tego pilnuj żebyś miała sprawdzane
 
Nic się nie stresuj. Mierzy się kość udową, główkę i rączkę bodajże kość łokciową i na tej podstawie wylicza się masę i długość chociaż ja jej nigdy nie miałam podawanej. To jest wyliczenie i czasem niewiele ma wspólnego z rzeczywistą wielkością [emoji23] Maksiu na podstawie tych wyliczeń miał mieć 3600 a urodził się 4190g [emoji2960] ważne są przepływy i tego pilnuj żebyś miała sprawdzane
Przepływy miałam sprawdzane i z nimi wszystko gra tak jak powinno 😊
 
Witajcie dziewczyny jestem po polowkowych wczorajszych 20w0d. Wszystkie narządy prawidłowe i wszystko bardzo dobrze po prowadził. Waga dziewczynki 280g i wzrost 12 cm co mnie trochę martwi że taka mała jest. Czy to możliwe aby taka była. Lekarz mówi że wszystko z nia w porządku i jest zdrowa jak rybka.
Dobrze pisze Lu_cy że już wzrostu się nie podaje w takich tygodniach [emoji4] Waga jest najważniejsza, aczkolwiek zawsze jest +/-
 
@gigi_ najważniejsze że wszystko w porządku :) A wyliczeniem wzrostu się nie przejmuj, bo nie da się tego obliczyć porządnie. Tp tak jak z waga, tez tylko orientacyjnie. A waga prawidlowa ;) i mi tez na koniec ciazy liczyli ze wiki waly czas ma 3000gr i od 4 tyg bie urosla, potem że Max 3300 A było 3640 także te pomiary sa obarczone też błędem ;)
 
reklama
Super !
Wzrostem się nie przejmuj, bo ciężko to zmierzyć , u synka w czasie ciąży się udało, ale córka zawsze lezala tak, że ciężko było cokolwiek zmierzyć i w zasadzie do dziś (ma 7 miesięcy) u lekarza nie chce Dac się zmierzyć kręci się i obraca i nawet teraz nie wiemy ile ma cm :D
Witajcie dziewczyny jestem po polowkowych wczorajszych 20w0d. Wszystkie narządy prawidłowe i wszystko bardzo dobrze po prowadził. Waga dziewczynki 280g i wzrost 12 cm co mnie trochę martwi że taka mała jest. Czy to możliwe aby taka była. Lekarz mówi że wszystko z nia w porządku i jest zdrowa jak rybka.
 
Do góry