reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Świetny jest [emoji7][emoji16] niech zdrowo rośnie to najważniejsze! A co do kotów to ja jakoś nie ufam tym zakalcom [emoji23][emoji23][emoji23]
Hehe no nie każdy lubi, my akurat tak [emoji38]
20191128_151039.jpeg
 
@Dzoana88 , @Lu_cy
Progesteron jeszcze biorę 3x1, Bralam poprzednio Agmag forte 3x1. Ale przez dwa dni po dwie tabletki bo mi brakło. Teraz kupiłam polecany przez Was Magne B6 i biore od wczoraj 3x1. Bóle przechodziły tylko po nospa. wzięłam ich aż 3 zgodnue z wcześniejszym zaleceniem lekarza. Przez święta sie trochę nasiedziałam, napiekłam, nasprzątałam wiec to może dlatego. Nie miałam jak przez święta leżeć nawet, ciągle goście i wyjazdy. W nocy nie spałam, bo mąż po alkoholu chrapie i wszystkio się złożyło, że mnie tak boli. Malutka się rusza, ale już naturalnie analiza mi się włączyła, czy nie za bardzo, czy jej czymś nie zaszkodzę. Umęczyły mnie te Święta. Zobaczę do wieczora. Jak będzie się wszyzstko nasilać to najwyżej odwiedzę znowu IP. Już mnie tam znają
;)
 
Cześć, 2 lata temu poronilam. Niestety tabletki nic nie zdzialaly i miałam robione 2 razy lyzeczkowanie. Od tego czasu bezskutecznie próbuje zająć w ciążę. Miałam już wszystkie badania, mąż tak samo. Jestem po 2 inseminacji, niestety również nic. Podejrzewam zrosty w macicy. Przy kolejnej wizycie po proszę o skierowanie na histeroskopie. Zastanawiam się czy jest wśród was osoba ktora pomimo zrostow zaszła w ciążę?
 
Maksiu rośnie jak na drożdżach, zaczyna pełzać po calym mieszkaniu. Już nie można go zostawić ani na chwilę bo zaraz gdzieś podróżuje. Maltretuje kota [emoji86]Zobacz załącznik 1061582Zobacz załącznik 1061583
Hehe no nie każdy lubi, my akurat tak [emoji38]Zobacz załącznik 1061600
Słodziak z Maksia [emoji7][emoji7][emoji7]
Dzieci się pięknie wychowują z kotami [emoji4] To norweski?
U nas na razie na odległość jeszcze [emoji4]
IMG_20191228_141206.jpeg
 
@Dzoana88 , @Lu_cy
Progesteron jeszcze biorę 3x1, Bralam poprzednio Agmag forte 3x1. Ale przez dwa dni po dwie tabletki bo mi brakło. Teraz kupiłam polecany przez Was Magne B6 i biore od wczoraj 3x1. Bóle przechodziły tylko po nospa. wzięłam ich aż 3 zgodnue z wcześniejszym zaleceniem lekarza. Przez święta sie trochę nasiedziałam, napiekłam, nasprzątałam wiec to może dlatego. Nie miałam jak przez święta leżeć nawet, ciągle goście i wyjazdy. W nocy nie spałam, bo mąż po alkoholu chrapie i wszystkio się złożyło, że mnie tak boli. Malutka się rusza, ale już naturalnie analiza mi się włączyła, czy nie za bardzo, czy jej czymś nie zaszkodzę. Umęczyły mnie te Święta. Zobaczę do wieczora. Jak będzie się wszyzstko nasilać to najwyżej odwiedzę znowu IP. Już mnie tam znają
;)
Oj tak uwierz że taki aktywny okres jak święta to potrafią dac po dupce więc bardzo możliwe że to z ogólnego przemęczenia! Odpocznij trochę i wyłącz motorek [emoji8]
 
reklama
Do góry