reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@Paula919191 @nnat @roki_1991 kochane już sama nie wiem co robić. Twierdzi, że nie może utrzymać erekcji co za tym idzie brak wytrysku nadal. Mieliśmy już 3 próby. Usg czyste nic nie widać, mocz i żadnej infekcji nie ma. Ma w tej chwili jakiej tabletki na poprawę erekcji i zobaczymy. Może to być spowodowane stresem, że nie wychodzi no sama nie wiem. Ma skierowanie na testosteron
Biedactwa 😔 to bardzo poważny problem dla mężczyzny. U mojego męża co prawda nie było taki sytuacji. Ale był taki okres że było gorzej z podnieceniem. Ale u nas to było przez stres. Chyba kobiecie łatwiej jest jak problem leży po jej stronie. Bo u faceta to męskie tego wchodzi.
A może trzeba odpuścić z jeden cykl i tak po prostu się kochać? Jak wyjdzie to wyjdzie jak nie to nie. Zawsze można jakieś filmiki bardziej dla dorosłych obejrzeć. A może zrobić to np na wycieczce w hotelu ? Bo calodniowym relaksie na basenie?
Wypić winko i się rozluźnić. ?
Wiem jak u nas było. Mąż wiedział że on musi skończyć sprawę jak nie muszę , zawsze mieć zadowolenie. Pewne rzeczy były dla mnie ważniejsze. I potem się popukalam w glowe. Zrozumiałam że starania nie mogą zepsuć naszych relacji bo w trakcie ciąży ich nnienaprawie. Rozpisalam się. Chodziło mi o to, że czasem kobieta musi w danym okresie więcej zrozumienia dac i więcej się poświęcić nic facet. Oboje macie pod górkę. Ale trzymam kciuki aby wyszło. Los jest przekorny. Ja w pewnym momencie miałam dosyć seksu A teraz tak bym chciała ale ciągle jeszcze mamy zakaz. U tak się meczymy oboje. ;( nigdy nie wiesz co będzie . Trzeba żyć tym co się ma w danej sytuacji.
Tryzmma kciuki mocno !!!
 
U nas nie ma mowy o dniach płodnych, zs już trzeba jest ochota to działamy, imprezy, winko wszystko jest. Nie mamy spiny na starania chcemy tylko żeby wszystko wróciło do normy.
 
Hej kobitki
U mnie dziś 5t i 3d jestem przed badaniami A jest ich tyle że strach pomyśleć objawy na dzień dzisiejszy ból piersi zawroty i nudności ale nie ciągle
2 cykle po biochemicznej mam nadzieję że się utrzyma i będzie wszystko dobrze jeśli tak to będzie 3 dziecko z sierpnia [emoji39]
 
@Paula919191 @nnat @roki_1991 kochane już sama nie wiem co robić. Twierdzi, że nie może utrzymać erekcji co za tym idzie brak wytrysku nadal. Mieliśmy już 3 próby. Usg czyste nic nie widać, mocz i żadnej infekcji nie ma. Ma w tej chwili jakiej tabletki na poprawę erekcji i zobaczymy. Może to być spowodowane stresem, że nie wychodzi no sama nie wiem. Ma skierowanie na testosteron
Kochana, tak mi przykro... Nie wiem co mam ci poradzić, bo sama nie byłam w takiej sytuacji :( mam nadzieję że lekarz coś poradzi i uda się wam wyjść na prostą :*całuję mocno,nieustannie trzymam za ciebie kciuki i wierzę że się ułoży :*
 
Hej dziewczyny, chciałabym do was dołączyć. 4.12 poroniłam był to 14 tydzień ciąży. Bardzo to przeżywam, jest mi ciążko ale tylko myśl, że będę jeszcze mamą pozwala mi patrzeć optymistycznie na to co będzie...to była moja pierwsza ciąża, staraliśmy się 9 miesięcy, zaczęłam "bezpieczny" drugi trymestr, 4 miesiąc... Nie sądziłam, że coś takiego nas spotka.
We wtorek pojechałam w szpitala z krwawieniem, lekarz powiedział że z ciążą wszystko dobrze ale zostawią mnie wszpitalu i wypiszą za 3 dni jak będzie wszystko ok. Krwawienie ustało ale w nocy miałam straszne bóle brzucha, skurcze, nie widziałam co się dzieje i poprosiłam położne o nospę. W środę od południa znowu zaczęłam krwawić. Najpierw była to ciemna, brutnatna krew a po kilku godzinach jasna, żywa. Położne wezwał lekarza, później wszystko działo się tak szybko. Pamiętam tylko słowa lekarza, że mam rozwarcie, całkowicie skróconą szyjkę macicy, że poronienie już się zaczęło i nie mogą nic zrobić. Kazał mi się położyć, powiedział że mam sama nie chodzić siusiu żebym nie poroniła do toalety. Wezwała położne, bo chciałam zmienić podpaskę, lekarz jednak kazał mi przyjść do siebie. Powiedział, że odkleja się łożysko, jest zagrożenie mojego życia i muszą mnie łyżeczkować. Po około pół godziny było już po wszystkim. Położna zapytała czy mam wybrane imię, czy chce się pożegnać z synkiem...nadal nie docierały do mnie co się stało... pozniej lekarz pytał o sprawy pochówku, czy chcemy sami się tym zająć. Zdecydowaliśmy, że pochowamy nasze dziecko. Teraz jestem na 8 tygodniowym urlopie macierzynskim, mam nadzieję, że uda mi się dojść do siebie i wrócę do pracy. Chcociaż wiem, że będzie ciężko, bo pracuję z dzieciaczkami w żłobku...

Dziewczynki mam do Was pytanie. Jak długo po proroniu lekarz dał wam zielone światło na starania? Lekarz w szpitalu powiedział mi, że w ciągu 4-6 tygodni mam się zgłosić do swojego ginekologa i jak będzie wszystko dobrze to nie trzeba czekać... Zdziwiłam się. Nie wiem co na to moja ginekolog czy nie będzie kazała dłużej odczekać.
Ja poronila w 10 tc bylo mi bardzo ciezko to tez byla moja pierwsza ciaza ale staralam sie 4 lata😓. Tak wiec nie potrafie sobie wyobrazic jak bardzo ty to przezylac bedac juz tak daleko. Ja zielone swiatlo dostalam po 3 cyklu. Tylko ze ja jestem calkowicie odmienna poniewaz moje jajniki maja cykle bez owu😫. Bylam stymulowana mial byc cykl bez owu ze nic sie nie uda w danym msc poniewaz pecherzyki malaly bardzo sie boje poniewaz w tej pierwszej ciazy bylo tak samo. 😨
 
To jest straszne, tyle się staramy, tak pragniemy i jak już zaskoczy to poronienie... Niesprawiedliwe jest to wszystko. Ale, udało się raz to się uda kolejny raz [emoji3590]
Ja poronila w 10 tc bylo mi bardzo ciezko to tez byla moja pierwsza ciaza ale staralam sie 4 lata[emoji29]. Tak wiec nie potrafie sobie wyobrazic jak bardzo ty to przezylac bedac juz tak daleko. Ja zielone swiatlo dostalam po 3 cyklu. Tylko ze ja jestem calkowicie odmienna poniewaz moje jajniki maja cykle bez owu[emoji31]. Bylam stymulowana mial byc cykl bez owu ze nic sie nie uda w danym msc poniewaz pecherzyki malaly bardzo sie boje poniewaz w tej pierwszej ciazy bylo tak samo. [emoji32]
 
Dokładnie [emoji3590][emoji3590] Ja się ciągle pocieszam ta myśla, i wierzę że znów uda mi się zajść [emoji3590]
Masz racje ty to ze sie udalo dalo mi kopniaka do przodu skoro sie wkoncu udalo to jest szansa i waro miec nadzieje ze bedziemy sie cieszyc swymi maludami ze doczekamy sie tej pieknej chwili aby byc dla nich rodzicem[emoji3531]
 
reklama
@Paula919191 @nnat @roki_1991 kochane już sama nie wiem co robić. Twierdzi, że nie może utrzymać erekcji co za tym idzie brak wytrysku nadal. Mieliśmy już 3 próby. Usg czyste nic nie widać, mocz i żadnej infekcji nie ma. Ma w tej chwili jakiej tabletki na poprawę erekcji i zobaczymy. Może to być spowodowane stresem, że nie wychodzi no sama nie wiem. Ma skierowanie na testosteron

Kochana, bardzo mi smutno z tego powodu.... :(
A ja z innej strony bym uderzyła w temat właśnie. Sprawdzić badania od morfologii po hormony. Porozmawiać tak do serca, co z pracą??? Może ma jakieś problemy którymi nie chce Ciebie obarczac i tu gdzieś pojawia się problem??
Rozumiem że w takiej sytuacji starania schodzą na drugi plan.

A co u Ciebie z pracą?
Szukasz czegoś nowego, bo mówiłaś, że nie przedluzasz umowy w dotychczasowej firmie.

Tule mocno :**

Hej kobitki
U mnie dziś 5t i 3d jestem przed badaniami A jest ich tyle że strach pomyśleć objawy na dzień dzisiejszy ból piersi zawroty i nudności ale nie ciągle
2 cykle po biochemicznej mam nadzieję że się utrzyma i będzie wszystko dobrze jeśli tak to będzie 3 dziecko z sierpnia [emoji39]

Kasiu, trzymam mocno kciuki! :)
Potrójne urodziny? [emoji16] Ty to potrafisz... A rozstrzelone dni urodzin u dzieci przez miesiąc czy jakoś tak mniej więcej w jednym terminie?? :)
Moi teściowie w przeciągu 5 lat dorobili sie dwoje dzieci z tego samego dnia i miesiąca, a po drodze jedno było około 2 tygodni wcześniej urodzone. [emoji16]






@Fado123, a co u Was? [emoji3590]
 
Do góry