reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Paula919191 starania nijak i nie testuje w najbliższym czasie wydaje mi się, że zabieg nie przyniósł efektu i nie wiem co będzie dalej. A jak u Ciebie?
Przepraszam że jestem wścibska ale co się dzieje konkretnie? Tyle leczenia,zabieg i dalej jest źle u męża?? Kurcze współczuję Ci bo wiem jak Ci zależy .... Ja 19 powinnam dostać okres więc jeszcze trochę czasu muszę poczekać na testowanie, zobaczymy... Ale starania były i to intensywne.
 
reklama
@mohaaa A może jednak zatestuj?? Każda ciąża jest inna. Nie ma co się sugerować tym co było. A głowa będzie spokojniejsza, bo będzie wiedziała na czym stoi :)
Wiem, ale nie wierze już w to. W ogole mam jakieś dziwne wrażenie, ze to mogła być biochemiczna, bo jeszcze w weekend wstając z łóżka albo nawet z krzesła, kręciło mi się w głowie, a dziś już nic.
 
Miałam... i gdyby nie dzień dzisiejszy to pewnie nadal miałabym nadzieje. Dziś mam 25 dc, ale
19 dc rozpoczęło sie moje comiesięczne plamienie. Do wczoraj było spoko, bo bardzo mało i liczyłam na to, ze się skończy zaraz. Niestety dziś trochę bardziej ruszyło i już wiem, ze się nie udało i w weekend przyjdzie okres :( jestem załamana. Tym bardziej, ze w ostatnich cyklach plamienie zaczynało mi się kilka dni później, a ostatnie 19 dc miałam w styczniu, czyli wtedy kiedy zaskoczyło. No ale wówczas po 5 dniach zniknęło, a u mnie nadal trwa :( nie wiem o co chodzi. Zablokowałam się czy co? :( dziś mam mega dola i czarne myśli :( bo przecież skoro 2 razy udało się w pierwszym cyklu starań, to czemu teraz nie idzie :(

i jeszcze cały czas mam rozkmine na temat tego wysokiego progesteronu. Co się takiego dzieje, ze mam go tyle co kobiety w ciąży :(
Kochana, na spokojnie, może tym razem potrzebujesz trochę więcej czasu ;* nam w drugim cyklu się udało, także nic się nie zalamuj, ciesz się seksem, bliskościa... [emoji3590][emoji3590][emoji3590] Potem będzie Ci tego brakować [emoji16]
@Paula919191 starania nijak i nie testuje w najbliższym czasie wydaje mi się, że zabieg nie przyniósł efektu i nie wiem co będzie dalej. A jak u Ciebie?
Az nie wiem co powiedziec :( dalej te same problemy??? Wybieracie się na jakąś konsultacje?
Przepraszam że jestem wścibska ale co się dzieje konkretnie? Tyle leczenia,zabieg i dalej jest źle u męża?? Kurcze współczuję Ci bo wiem jak Ci zależy .... Ja 19 powinnam dostać okres więc jeszcze trochę czasu muszę poczekać na testowanie, zobaczymy... Ale starania były i to intensywne.
Niecierpliwie czekam na wieści [emoji16]
 
@Paula919191 @nnat @roki_1991 kochane już sama nie wiem co robić. Twierdzi, że nie może utrzymać erekcji co za tym idzie brak wytrysku nadal. Mieliśmy już 3 próby. Usg czyste nic nie widać, mocz i żadnej infekcji nie ma. Ma w tej chwili jakiej tabletki na poprawę erekcji i zobaczymy. Może to być spowodowane stresem, że nie wychodzi no sama nie wiem. Ma skierowanie na testosteron
 
@Paula919191 @nnat @roki_1991 kochane już sama nie wiem co robić. Twierdzi, że nie może utrzymać erekcji co za tym idzie brak wytrysku nadal. Mieliśmy już 3 próby. Usg czyste nic nie widać, mocz i żadnej infekcji nie ma. Ma w tej chwili jakiej tabletki na poprawę erekcji i zobaczymy. Może to być spowodowane stresem, że nie wychodzi no sama nie wiem. Ma skierowanie na testosteron

Może warto się tej presji jakoś pozbyć, bo to faktycznie może być w głowie :(
 
@Paula919191 @nnat @roki_1991 kochane już sama nie wiem co robić. Twierdzi, że nie może utrzymać erekcji co za tym idzie brak wytrysku nadal. Mieliśmy już 3 próby. Usg czyste nic nie widać, mocz i żadnej infekcji nie ma. Ma w tej chwili jakiej tabletki na poprawę erekcji i zobaczymy. Może to być spowodowane stresem, że nie wychodzi no sama nie wiem. Ma skierowanie na testosteron
Może to faktycznie presja...wie, że Ci zależy,jemu na pewno też, chce stanąć na wysokości zadania i dlatego nie wychodzi ...nie wiem...w każdym bądź razie szkoda bardzo że tak to się długo ciągnie.
 
reklama
Do góry