reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Tylko żebyś nie zaczela nam się tu stresować [emoji16] Ja miałam prog 35 we wrześniu, niestety wtedy się nie udało.
Właśnie tez to czytałam. Dzięki :) zobaczymy za kilka dni czy przyjdzie okres. Na razie nie będę pisać do lekarza
Aczkolwiek jak czytam teraz o PCOS, to trochę mi tu nic nie pasuje. Mam regularne miesiaczki, nie tyje, a na usg wszystko było Ok
 
reklama
@Aggs mam nieregularne cykle, ostatnie trzy na cyclodynonie miały 31-32dni i zawsze miałam raczej długie cykle stąd testowanie od 15dc. No nic to odpuszczam już testy owu. Jestem przekonana, że owulka była wczoraj, wskazywał na to specyficzny ból podbrzusza.
A co do metody termicznej niestety u mnie się nie sprawdza. Rano mam bardzo niską temperaturę, nie pojawiały się skoki mimo iż owulacja była (stosowałam planując pierwszą ciążę, w cyklu w którym zaskoczyło nie było skoku temperatury).
 
Właśnie tez to czytałam. Dzięki :) zobaczymy za kilka dni czy przyjdzie okres. Na razie nie będę pisać do lekarza
Aczkolwiek jak czytam teraz o PCOS, to trochę mi tu nic nie pasuje. Mam regularne miesiaczki, nie tyje, a na usg wszystko było Ok

W takim razie trzymam kciuki za bobaska bo może jednak coś się tam dzieje [emoji1307]
 
Witam Panie
Dziś u mnie 32dc wczoraj powinnam dostać ale nic nie ma dziś pobolewaja mnie piersi i kuje dół brzucha czasem za boli jak na @ ale nie cały czas wstawię fotkę choć nie oddaje tego co na żywo widać więc dla was może być nie widoczne jutro zrobię kolejny może będzie wyrazniejszy (ręka mojego m[emoji39])
Resized_20191205_065856.jpeg
 
Witam Panie
Dziś u mnie 32dc wczoraj powinnam dostać ale nic nie ma dziś pobolewaja mnie piersi i kuje dół brzucha czasem za boli jak na @ ale nie cały czas wstawię fotkę choć nie oddaje tego co na żywo widać więc dla was może być nie widoczne jutro zrobię kolejny może będzie wyrazniejszy (ręka mojego m[emoji39])Zobacz załącznik 1053544

Nic tylko gratulować :) czekamy na wyraźna kreskę ;)
 
@Aggs mam nieregularne cykle, ostatnie trzy na cyclodynonie miały 31-32dni i zawsze miałam raczej długie cykle stąd testowanie od 15dc. No nic to odpuszczam już testy owu. Jestem przekonana, że owulka była wczoraj, wskazywał na to specyficzny ból podbrzusza.
A co do metody termicznej niestety u mnie się nie sprawdza. Rano mam bardzo niską temperaturę, nie pojawiały się skoki mimo iż owulacja była (stosowałam planując pierwszą ciążę, w cyklu w którym zaskoczyło nie było skoku temperatury).

Moze termometr masz zly? Ja przerobilam chyba wszystkie mozliwe i najlepszy jest taki zwykly do strzepywania, no i ta Vinca. Skoki powinny byc skoro masz owu. Monitorowalas u lekarza? Cyclodynon jest bardzo dobry, ja sie nim wyregulawalam po czestych zmianach klimatu, stref czasowych i podrozach. Skoro lubisz testy lh to zaczynaj robic okolo 13 dnia, pamietaj, ze pozytyw wychodzi od 24 to 36 godzin przed owulacja, a potem to juz testy zyja wlasnym zyciem, dlatego nie warto. Mozesz jeszcze obserwowac sluz i pozycje szyjki, jesli masz do tego nerwy. Ja nigdy nie moglam ogarnac pozycji, konsystencji i otwarcia, a jakosc sluzu tez bywa rozna w zaleznosci od nawodnieni itp. Jakosc sluzu poprawia siemie lniane, olej z wiesiolka i duzo wody.
 
Witam Panie
Dziś u mnie 32dc wczoraj powinnam dostać ale nic nie ma dziś pobolewaja mnie piersi i kuje dół brzucha czasem za boli jak na @ ale nie cały czas wstawię fotkę choć nie oddaje tego co na żywo widać więc dla was może być nie widoczne jutro zrobię kolejny może będzie wyrazniejszy (ręka mojego m[emoji39])Zobacz załącznik 1053544
. A sprobuj zrobic bez flesza i w negatywie? Czasem to pomaga[emoji4]
 
reklama
Do góry