reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@nnat. Co u Ciebie słychać??
Kochana, dziękuję że pytasz ❤️
Rzadko tu zaglądam bo ani czasu nie mam ani sił, ale... :)
Od dzisiaj jestem na zwolnieniu. Kończymy 13 tc.
Na prenatalnym usg wszystko w normie, maleństwo ma 5,6 cm, żadnych dodatkowych testow/badań nie robiłam.
Wczoraj jak byłam z wynikami u profesora też stwierdził że wszystko w normie z maluszkiem.
Za to mama się sypie :D za dużo nospy brałam, kazał mi zwolnić tempo, zmartwil się że mam takie bóle brzucha, wyglądał szyjke na wszystkie możliwe strony ale jest OK, dostałam luteine.
Mam zadyszki, czuję niemiarowe bicie serca, bardzo szybko się męczę, zawroty głowy i.... Podejrzenie arytmii. Idę dziś do rodzinnego na ekg i zobaczymy co dalej, mam zalecana konsultacje kardiologiczna. :)
Jednym słowem pora zwolnić i zająć się sobą a nie praca :) a jak u mnie praca na tygodniu, dwie soboty plus dwa weekendy szkoła zaocznie... Ciężko już bywało momentami.

A jak U Ciebie? ❤️

@coco07 jak wizyta? my razem wizytowalysmy w poniedziałek, prawda? :)

@Jivka a Ty n A kiedy masz termin, aż się przestraszyłam jak zobaczyłam wiadomość z autem.. Nic wam się nie stało?? :*

@charlotte jak się macie? @gigi_ a wy? :*

@Takaja123 jak w pracy, co u męża? :* byliście już na kontroli?? :)

I jak tam nasze Mamusie?? :)


Pozdrawiamy wszystkie ciocie ❤️
 

Załączniki

  • IMG_20191018_092431.jpg
    IMG_20191018_092431.jpg
    1,9 MB · Wyświetleń: 67
reklama
Kochana, dziękuję że pytasz ❤
Rzadko tu zaglądam bo ani czasu nie mam ani sił, ale... :)
Od dzisiaj jestem na zwolnieniu. Kończymy 13 tc.
Na prenatalnym usg wszystko w normie, maleństwo ma 5,6 cm, żadnych dodatkowych testow/badań nie robiłam.
Wczoraj jak byłam z wynikami u profesora też stwierdził że wszystko w normie z maluszkiem.
Za to mama się sypie :D za dużo nospy brałam, kazał mi zwolnić tempo, zmartwil się że mam takie bóle brzucha, wyglądał szyjke na wszystkie możliwe strony ale jest OK, dostałam luteine.
Mam zadyszki, czuję niemiarowe bicie serca, bardzo szybko się męczę, zawroty głowy i.... Podejrzenie arytmii. Idę dziś do rodzinnego na ekg i zobaczymy co dalej, mam zalecana konsultacje kardiologiczna. :)
Jednym słowem pora zwolnić i zająć się sobą a nie praca :) a jak u mnie praca na tygodniu, dwie soboty plus dwa weekendy szkoła zaocznie... Ciężko już bywało momentami.

A jak U Ciebie? ❤

@coco07 jak wizyta? my razem wizytowalysmy w poniedziałek, prawda? :)

@Jivka a Ty n A kiedy masz termin, aż się przestraszyłam jak zobaczyłam wiadomość z autem.. Nic wam się nie stało?? :*

@charlotte jak się macie? @gigi_ a wy? :*

@Takaja123 jak w pracy, co u męża? :* byliście już na kontroli?? :)

I jak tam nasze Mamusie?? :)


Pozdrawiamy wszystkie ciocie ❤
Jej, już 13tydz? Szybko zleciało. Piękna dzidzia <3 :)
 
@nnat. Oj te dolegliwości ciążowe to są nie do przewidzenia !! Rodzinny sam powinien dac Ale jakby miał opory to sama pros o skierowanie do kardiologa, ja mam właśnie wizytę u kardiologa 24.10 także lada dzień. Mam nadzieje ze dostanę holtera bo mam nieraz takie kołatania nierytmiczne mocne. Przed ciąża tak mialam też ale wiadomo w ciąży się nasililo A nie chciałabym zejść podczas porodu [emoji6] A tak na poważnie to powiem ci ze odkąd się zarejestrowalam do tego kardiologa to dolegliwości mocno zlagodnialy, i bądź tu mądry. Moja dzidzia wazy ponad 600 gram, zapisałam się na usg 4d na 30.10 także ogromnie liczę na jakąś ładną pamiątkę, o ile synuś będzie współpracował [emoji4]
Fajnie na prenatalnych co ? Widziałaś jak ładnie dzidzia fika? Cudowny widok [emoji4] A mówił coś apropo płci? Mi chłopczyk z prenatalnych się sprawdził.
 
@nnat. Oj te dolegliwości ciążowe to są nie do przewidzenia !! Rodzinny sam powinien dac Ale jakby miał opory to sama pros o skierowanie do kardiologa, ja mam właśnie wizytę u kardiologa 24.10 także lada dzień. Mam nadzieje ze dostanę holtera bo mam nieraz takie kołatania nierytmiczne mocne. Przed ciąża tak mialam też ale wiadomo w ciąży się nasililo A nie chciałabym zejść podczas porodu [emoji6] A tak na poważnie to powiem ci ze odkąd się zarejestrowalam do tego kardiologa to dolegliwości mocno zlagodnialy, i bądź tu mądry. Moja dzidzia wazy ponad 600 gram, zapisałam się na usg 4d na 30.10 także ogromnie liczę na jakąś ładną pamiątkę, o ile synuś będzie współpracował [emoji4]
Fajnie na prenatalnych co ? Widziałaś jak ładnie dzidzia fika? Cudowny widok [emoji4] A mówił coś apropo płci? Mi chłopczyk z prenatalnych się sprawdził.

Niestety nic nie widziałam poza zdjęciami... Pani doktor też mało rozmowna, stwierdziła że wszystko co badala w normie, normalny człowiek, dwie ręce, dwie nogi, głowa na karku.
Masakra.
Mój mąż obserwował to mówił że aż się wystraszylan jak zobaczył że maluszek się ruszał :D
Oj tam, że skierowaniem to najmniejszy problem akurat u mnie, boję się tylko tego o czym i Ty piszesz... Że nagle wyniki wyjdą w normie. A jak sprawdzałam detektorem tętna płodu swoje tętno to skakało mi od 50 do nawet 170-180....
No ale zobaczymy :)

Co do płci, nic nie wiem, żyjemy nadal w nieświadomości. Ale może to i lepiej bo nic nie kupuje [emoji23] :D

Ale super, pochwal się po tym usg! :) [emoji3590]
 
@nnat. piękny dzidziuś [emoji7] Ah kiedy to było [emoji16]

Mam termin na 23.11. Ale jeśli uda mi się ze skierowaniem na cc, to pewnie jakiś tydzień wcześniej będzie planowane. Zobaczymy czy wytrwam.


Nam nic się nie stało, walnęłam wyjeżdżając w garażu więc tylko lekko bujnęło autem. Nawet pasy się nie zblokowały. Ja to nawet nie pomyślałam o sobie, tylko bardziej o aucie że mąż mnie zabije [emoji85]
 
@nnat. Obecnie męczą mnie mdlosci i wymioty w ciazy teraz trochę mniejsze ale tydzień wcześniej było bardzo źle. Na usg byłam serduszko bilo i fasolka miała 1 cm. Z usg wyszło 7w1d to było 8 października. Teraz już kończy napewno się 8w. Badania porobilam wizytę mam 24.10. Mam nadzieję że w tym dniu będzie dobrze bo mam godzinę jazdy do lekarza bo mam w Kielcach.
Najważniejsza ta wizyta którą da pewności że fasolka dalej się rozwija i serduszko bije.
Na zwolnieniu już minie 24.10 prawie miesiąc.
A u Ciebie widzę że dzidzia rośnie. Może lepiej aby wiedzieć ci będzie. Ja powiedziałam że przy kolejnej ciąży czyli obecnej tej jak będę miała zamiar coś kupować to dopiero ok 20 lub 30 tygodnia nie wcześniej.
 
reklama
@roki_1991 podziwiam za wytrwałość, pewnie jest Ci ciężko jak mała płaczę ale masz dobre podejście cieszę się, że u Was wszystko dobrze :*


@Jivka @Dzoana88 kochane może niedługo przejmie od któreś z Was brzuszek kto wie [emoji1]


Mąż po zabiegu. Przez 4 tyg ma dochodzić do siebie i do tego czasu wsztrzeniezliwosc. Wszystko wykalkolowane bo akurat @ będzie i zaraz po może uda się od razu wrócić do formy i starań. Proszę o kciuki [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Trzymam mocno kciuki! [emoji8][emoji110] Jivka zwalnia brzuszek za miesiąc wiec życzę ci żeby akurat wtedy się udało[emoji5] bo na dzoany albo mój musiałabyś jeszcze troszkę zaczekać [emoji51] z 3 miesiące [emoji85]
Kochana, dziękuję że pytasz [emoji173]️
Rzadko tu zaglądam bo ani czasu nie mam ani sił, ale... [emoji4]
Od dzisiaj jestem na zwolnieniu. Kończymy 13 tc.
Na prenatalnym usg wszystko w normie, maleństwo ma 5,6 cm, żadnych dodatkowych testow/badań nie robiłam.
Wczoraj jak byłam z wynikami u profesora też stwierdził że wszystko w normie z maluszkiem.
Za to mama się sypie [emoji1] za dużo nospy brałam, kazał mi zwolnić tempo, zmartwil się że mam takie bóle brzucha, wyglądał szyjke na wszystkie możliwe strony ale jest OK, dostałam luteine.
Mam zadyszki, czuję niemiarowe bicie serca, bardzo szybko się męczę, zawroty głowy i.... Podejrzenie arytmii. Idę dziś do rodzinnego na ekg i zobaczymy co dalej, mam zalecana konsultacje kardiologiczna. [emoji4]
Jednym słowem pora zwolnić i zająć się sobą a nie praca [emoji4] a jak u mnie praca na tygodniu, dwie soboty plus dwa weekendy szkoła zaocznie... Ciężko już bywało momentami.

A jak U Ciebie? [emoji173]️

@coco07 jak wizyta? my razem wizytowalysmy w poniedziałek, prawda? [emoji4]

@Jivka a Ty n A kiedy masz termin, aż się przestraszyłam jak zobaczyłam wiadomość z autem.. Nic wam się nie stało?? :*

@charlotte jak się macie? @gigi_ a wy? :*

@Takaja123 jak w pracy, co u męża? :* byliście już na kontroli?? [emoji4]

I jak tam nasze Mamusie?? [emoji4]


Pozdrawiamy wszystkie ciocie [emoji173]️
Jeju jak to leci! [emoji28][emoji86] już masz zdjęcie z rączkami i nóżkami [emoji5] pamietam ten dzień [emoji173]️ mój mąż nawet na takim zdjęciu dopatrzył się siusiaka[emoji6] i dziewczyny tutaj również [emoji51] a to mała psikusa zrobiła i okazała się dziewczynka na 100% już właśnie w 13 tc na pierwszych prenatalnych[emoji6]
Na wizycie wszystko Ok, szyjka zamknięta 3,6 cm, łożysko poszło w górę- już jest nad główka dziecka także o niskoschodzacym mam zapomnieć [emoji6] mała była główka do dołu i mam nadzieje ze tak już zostanie [emoji51] bo lubi się rozpychać po bokach... albo kopać po szyjce także ma wizycie same pozytywne wiadomości [emoji6] jestem zapisana na 3 prenatalne za miesiąc, a za tydzień jedziemy na dni otwarte do szpitala, także pomału do przodu [emoji5] chociaż nie wiem czy tak pomału, bo potwierdzam słowa dziewczyn, ze teraz czas leci jak szalony! Ja tylko wchodzę na apke a tam kolejny tydzień przybywa za 4 dni będziemy świętować studniówkę [emoji28] i póki co na szczęście nie jest tak ciężko jak u @Jivka [emoji23]
Powodzenia kochana [emoji8]
@nnat. piękny dzidziuś [emoji7] Ah kiedy to było [emoji16]

Mam termin na 23.11. Ale jeśli uda mi się ze skierowaniem na cc, to pewnie jakiś tydzień wcześniej będzie planowane. Zobaczymy czy wytrwam.


Nam nic się nie stało, walnęłam wyjeżdżając w garażu więc tylko lekko bujnęło autem. Nawet pasy się nie zblokowały. Ja to nawet nie pomyślałam o sobie, tylko bardziej o aucie że mąż mnie zabije [emoji85]

Najważniejsze, ze nie zabił [emoji28][emoji51] i żyjesz [emoji8] tez trzymam kciuki żeby córa dała ci na spokojnie zająć się starsza siostrzyczka [emoji5][emoji110]


A wszystkim naszym staraczkom mocno kibicuje [emoji5] i trzymam kciuki żeby jak najszybciej udało się nosić pod serduszkiem takiego bobasa [emoji8][emoji7][emoji173]️
 
Do góry