reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dziewczyny melduję się u was szczęśliwa beta 165.39
Więc 3 tydzień się zaczął :-) teraz aby wszystko bylo dobrze.
Teraz doradzcie. Jak z wizytą będzie coś już widać czy jeszcze się wstrzymać. W tej ciąży nie mam zamiaru pracować. Wystarczy tamten rok.
Kochana cudownie!!!!! Gratulacje [emoji3590][emoji3590][emoji3590]
Ja u lekarza byłam 6-7 tc ale jak masz ciężkie rzeczy w pracy i podnosisz to idź już i poproś o l4, po co ryzykować? :)
 
@gigi_ gratuluję!! I trzymam kciuki za powodzenie! [emoji8] co do zwolnienia to bym poleciała do rodzinnego, powiedziała że jestem po przejściach, czekam na Wizytę u gina i jaka mam pracę, powinnaś dostać. Też nie wiem czy chcesz iść już na oficjalne zwolnienie "ciazowe" ? Ja trochę ukrywałam Ale to oczywiście sprawa indywidualna [emoji4]
A pierwsza wizytę mialam 6+3 I wtedy było serduszko, myślę że szybciej nie ma co, chyba że po leki to inna sprawa [emoji4]
 
@gigi_ gratuluję!! I trzymam kciuki za powodzenie! [emoji8] co do zwolnienia to bym poleciała do rodzinnego, powiedziała że jestem po przejściach, czekam na Wizytę u gina i jaka mam pracę, powinnaś dostać. Też nie wiem czy chcesz iść już na oficjalne zwolnienie "ciazowe" ? Ja trochę ukrywałam Ale to oczywiście sprawa indywidualna [emoji4]
A pierwsza wizytę mialam 6+3 I wtedy było serduszko, myślę że szybciej nie ma co, chyba że po leki to inna sprawa [emoji4]
Moja menadżerka wie jaka jest sytuacja i na imprezie jej wspomniałam że mogę być. Ona jest wyrozumiała możliwe że wezmę wolne od siebie bo mam urlop.
Na oficjalne zwolnienie ciążowe że jest za wcześnie lekarz musi potwierdzić mi że jest tam coś :-)
 
@Charlotte21 ja też nie używałam aplikatora jakoś mnie nie przekonał :) a jak tam samopoczucie? :)
No aplikator dziwny ;)
Dziękuję że pytasz ;* nawet dobrze. Czasem jakieś bóle podbrzusza ale to często od gorszej pracy jelit. Czasem się zrobi niedobrze. Czasem jestem zmęczona
Ale czuje się w tej ciąży najlepiej że wszystkich ciąż. Walczymy z mężem o zastrzyki bez siniakow. Nie poszłam jeszcze na l4 więc pracy jest sporo i to pomaga dotrwać do kolejnych wizyt;*
Czytałam że czek Cię nową pracą i że już w listopadzie może po zabiegu ufa się już ruszyć z staraniami. Mocno trzymam kciuki za was ;*
 
Hej :)
U mnie dzis 36dc, test i beta pozytywne w 25dc i od tego dnia robię zastrzyki. Wizytę mam w czwartek, to bedzie 5t+6d. Czekałm na ten termin od czerwca wiec nie da się go przesunąć o tydz lub dwa.. boję się, że nic nie zobaczę i będę sie niepotrzebnie stresowac.. :( Co myślicie, zarodek powinien już być widoczny? Gubię się w tych tygodniach...
Ogolnie jestem jakas zdołowana w tej ciąży. Bardzo się boję, że znów się nie uda.. pewnie jak każda z nas. W poprzedniej ciąży bardziej i czesciej bolal mnie brzuch, piersi.. teraz bardzo sporadycznie i delikatnie za to mocniej w plecach
... a to z kolei pojawilo sie u mnie przed samym poronieniem:( Myslalam, ze bede szczesliwa a nie potrafie sie cieszyc..
Zastrzyki z heparyna tez mnie bola dosc mocno, a nigdy nie mialam problemu z iglami i zastrzykami.. myslalam ze jestem twarda pod tym wzgledem a tu szok, bo walcze ze soba kazdego dnia.. :(
 
Dziewczyny melduję się u was szczęśliwa beta 165.39
Więc 3 tydzień się zaczął :-) teraz aby wszystko bylo dobrze.
Teraz doradzcie. Jak z wizytą będzie coś już widać czy jeszcze się wstrzymać. W tej ciąży nie mam zamiaru pracować. Wystarczy tamten rok.
Gratulacje. Ja w ciąży byłam 2 dni w pracy, potem wzięłam 2 dni urlopu i akurat miałam wizytę. Na usg byłam przy becie ok
600 i był tylko pęcherzyk. Potrzebujesz jakiś leków przy tej ciąży?
 
Dziewczyny melduję się u was szczęśliwa beta 165.39
Więc 3 tydzień się zaczął :-) teraz aby wszystko bylo dobrze.
Teraz doradzcie. Jak z wizytą będzie coś już widać czy jeszcze się wstrzymać. W tej ciąży nie mam zamiaru pracować. Wystarczy tamten rok.
Ja byłam na przełomie 6 tygodnia i wszystko było pięknie widać. Przy becie powyżej 12 000 ;*
Gratulacje !:* oby to drugie półrocze tego roku było szczesliwsze dla większości z nas.
 
reklama
Hej :)
U mnie dzis 36dc, test i beta pozytywne w 25dc i od tego dnia robię zastrzyki. Wizytę mam w czwartek, to bedzie 5t+6d. Czekałm na ten termin od czerwca wiec nie da się go przesunąć o tydz lub dwa.. boję się, że nic nie zobaczę i będę sie niepotrzebnie stresowac.. :( Co myślicie, zarodek powinien już być widoczny? Gubię się w tych tygodniach...
Ogolnie jestem jakas zdołowana w tej ciąży. Bardzo się boję, że znów się nie uda.. pewnie jak każda z nas. W poprzedniej ciąży bardziej i czesciej bolal mnie brzuch, piersi.. teraz bardzo sporadycznie i delikatnie za to mocniej w plecach
... a to z kolei pojawilo sie u mnie przed samym poronieniem:( Myslalam, ze bede szczesliwa a nie potrafie sie cieszyc..
Zastrzyki z heparyna tez mnie bola dosc mocno, a nigdy nie mialam problemu z iglami i zastrzykami.. myslalam ze jestem twarda pod tym wzgledem a tu szok, bo walcze ze soba kazdego dnia.. :(
Wiem co czujesz;* Ja po dwoch poronieniach w tej obecnej trzeciej ciąży też miałam.zle myśli. Wszystko analizowalam. Piersi nie bolały, trochę miednica. Tylko jamniki czułam. Zero mdlosci, dobrze się czulam i czuje nadal A wszystko do tej pory jest ok. Co ma być to będzie. Nic nie zmienimy. Mamy leki i trzeba brać i żyć o wierzyć że tym razem będzie dobrze;* łatwo powiedzieć gorzej czuć :) jak pisałam wcześniej. Ja byłam teraz w 6 tc i wszystko książkowo. A w pierwszej tej jakoś jak Ty masz i było widać pecherzyck ale bez zarodka. ;*
W tej ciąży pierwszy raz biorę heparyne i mąż mi wbija. Jak takie śiniaki i tak mnie boli że aż on ma wyrzuty sumienia i chciał abym przestała ;) eh mężczyźni;)
 
Do góry