reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Też z mam z ali stanik, zmierz się centymetrem. Ja zamówiłam taki w kropki granatowy, bardzo to lubię. A polecam też z h&m miękkie staniki. Mogę wrzucić wam link jak chcecie [emoji846] nie lubię usztywnianych bo niewygodnie się karmi
Ja się specjalnie nie nastawiam na karmienie, córkę dałam radę tylko 3 tygodnie. Karmienie niszczyło moją psychikę więc zobaczę jak będzie teraz [emoji4]
 
Najgorzej jest przez pierwsze dwa miesiące. Ja już wykupilam tabletki na zatrzymanie laktacji a teraz karmię. W środę będzie 3 miesiące.
Ja się specjalnie nie nastawiam na karmienie, córkę dałam radę tylko 3 tygodnie. Karmienie niszczyło moją psychikę więc zobaczę jak będzie teraz [emoji4]
 
Poprawę widać zawsze po 3 miesiącach i nawet nie robi się wcześniej badań . Jak to w klinice mówią : co 3 mc nowa partia żołnierzy [emoji23]
Haha. Mąż badań nie robił, bo ciężko go wysłać, ale kupiłam mu te tabletki, bo czytałam o nich dobre opinie i już jak dobrze pamiętam zaczął brać 4 opakowanie. Także powinny już śmigać lepiej .
 
Mam tylko ciuchy, wózek, nosidełko i dla siebie 2 koszule i póki co jeden stanik, drugi leci jeszcze z Chin... A cała reszta w polu [emoji14] Zaraz muszę pakować torbę a tu ani apteki, ani śpiworków, ani kołyski ani nic żadnych dupereli a tego jest tyle że głowa mała [emoji85]
Co do wózka mam Bebetto Torino, ale używkę bo z doświadczenia wiem że tego nie długo nie używa [emoji4] i do tego Maxi Cosi.
Też mam bebetto i jestem zadowolona :) ale dobrze ze fotelik masz innej firmy ;)

Czy można źle zaaplikowac Luteine dopochwowo ? Np. Nie wystarczająco daleko ? Mam ja pierwszy raz. Dwie rano dwie wieczorem i tak się zastanawiam czy mogę ja źle zakładać i będzie wtedy gorzej działać? Bo jakoś łatwiej lykac tabletki. ;/
Czy one mocniej działają niż Duphaston ?
Jeśli za płytko włożysz to po prostu wypadnie więcej. Różne są opinie, podobno działa lepiej niż podjęzykowa, ale ja mimo wstrętnego smaku wolałam podjęzykową bo nie chciałam tego tyle tam wciskać :p
 
A ja od początku nie miałam problemu z karmieniem córki. Dopiero problem się pojawił jak zaczęły jej wyrastac zęby bo mnie gryzła :) ale i tak udało mi się karmić 3 lata chociaż lekko nie było czasami
Najgorzej jest przez pierwsze dwa miesiące. Ja już wykupilam tabletki na zatrzymanie laktacji a teraz karmię. W środę będzie 3 miesiące.
 
@Charlotte21 ta dopochwowo działa bezpośrednio na szyjke ponoć. Mi lekarz podpowiadal żeby nie aplikować za głęboko bo bardziej podrażnia i szybciej o infekcje, a działanie podobne no i tak zazwyczaj cześć wyplynie :)
 
reklama
A ja od początku nie miałam problemu z karmieniem córki. Dopiero problem się pojawił jak zaczęły jej wyrastac zęby bo mnie gryzła :) ale i tak udało mi się karmić 3 lata chociaż lekko nie było czasami
O no to super że udało się tak długo.
Też mam bebetto i jestem zadowolona :) ale dobrze ze fotelik masz innej firmy ;)


Jeśli za płytko włożysz to po prostu wypadnie więcej. Różne są opinie, podobno działa lepiej niż podjęzykowa, ale ja mimo wstrętnego smaku wolałam podjęzykową bo nie chciałam tego tyle tam wciskać :p
Też mam bebetto, tyle że vulcano bo zalezalo mi żeby był lekki. I fotelik mamy maxi cosi pebble plus z bazą. Duża wygoda, nie trzeba się szarpać z pasami zwłaszcza jak Maksio wszczyna awantury [emoji23] o foteliku juz nie mogę powiedzieć że jest lekki. Maksio waży 7.2kg za każdym razem jak nosze go w foteliku boli mnie brzuch [emoji20] mieszkam na 3 piętrze bez windy..
 
Do góry