reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

[/QUOTE]
Wszystko zależy od farmaceuty ;)
Z ciekawości poszłam do apteki po stałe przepisywany lek na swoje chorobsko. Farmaceuta powiedział że lek jest na receptę i tylko lekarz może go przepisać, farmaceuta nie ma uprawnień do wypisywania recept bo musiałby być w związku lekarskim. Właśnie związek wydaje recepty które są numerowane dla każdego osobno
 
reklama
Ja też tak robię i w aptece zawsze mi dają ale ja mieszkam w bardzo małym mieście więc może się tak nie boją ;)
nnat ja wysylam w takich sytuachach meza do apteki i on zawsze dostanie takie leki na dobre slowo :) recepte donosze w najblizszym czasie jesli apteka sobie zyczy a jak nie to mam bez recepty .
powiedz ze jestes w ciazy i skonczyl ci sie a myslalas ze masz jeszcze i potrzebujesz i ze recepte przyniesiesz pozniej
na pewno zadziala
U mnie dzisiaj znów brak @. Już mnie zaczyna to denerwować :D
 
Przed chwilą wykonałam drugi test i kreska się utrzymuje . Czekam cierpliwie do poniedziałku.
Ale się obawiam że będzie rozczarowanie. No i dopiero musiała by być bardzo wczesna bo zastrzyk dostałam 30 sierpnia A dzisiaj jest dopiero 14 września. Czulosc testy to 10 mln chyba tak to się pisze
Ale czemyu rozczarowanie? Póki co piękna kresk, a już minęło dużo czasu od zastrzyku. Będzie dobrze [emoji110]
@nnat. Jak dziś się czujesz ?? Przeszło troche z brzuchem ?
Dziewczyny ja dziś zaczynam 20tc az sama w to nie wierze [emoji4]
Wow półmetek. U mnie 31tc [emoji33] I zaczynam panikować bo jeszcze tyle do kupienia!

@Takaja123 trzymam kciuki za listopad, w końcu będzie mój brzuszek do oddania [emoji16]
 
Cześć dziewczyny. Mam pytanie odnośnie samego poronienia. W zeszłym tygodniu w poniedziałek beta wynosiła 794, w środę 1627 i w piątek 1007. W środę z dużym krwawienie byłam na IP. Pęcherzyk był nadal w macicy z ciałkiem żółtym. W czwartek krwawienie się wyciszało. Dostałam duphaston, który ze względu na spadek hcg odstawilam w piątek. Krwawienie ustalo w piątek praktycznie całkowicie. Jest jeszcze szansa że samo się zacznie? I jak długo trzymały Was objawy ciąży po poronieniu?
Nie rozumiem, po co dali dup has ton???
 
Ale czemyu rozczarowanie? Póki co piękna kresk, a już minęło dużo czasu od zastrzyku. Będzie dobrze [emoji110]Wow półmetek. U mnie 31tc [emoji33] I zaczynam panikować bo jeszcze tyle do kupienia!

@Takaja123 trzymam kciuki za listopad, w końcu będzie mój brzuszek do oddania [emoji16]
A co już masz zakupione? Ja sie rozglądam za wózkiem Ale tak tylko w necie, na sklepy jeszcze przyjdzie pora, tyle tego ciezki wybór, narazie mój typ to xlander xcite [emoji4] mam plan się nim przejechać [emoji6] fajnie bo łóżeczko, kolyske i bujaczek dostanę w spadku [emoji4]
 
Dostałam go w środę jak beta była podwojona a pęcherzyk mimo krwawienia widoczny w usg
Rozumiem.
Ja straciłam ciążę w 11tyg, jednak wg USG zarodek nie wykazywał czynności życiowych od ok 7tyg. Krwawienie trwało ok 10dni. Najgorszy ból w pierwszym dniu, ale nie miałam krwotoku. Po 28 dniach przyszła @, była bardzo bolesna. Wcześniej już nie było sladu beta hcg w krwi, test był negatywny.
Niepokojące są skoki beta hcg i ten krwotok wcześniej a teraz brak krwawienia. Musisz koniecznie skonsultować się z lekarzem. Krwawienie trwa do maksymalnie 14dni, krew powinna mieścić się w podpasce. Zdrowia.
 
A co już masz zakupione? Ja sie rozglądam za wózkiem Ale tak tylko w necie, na sklepy jeszcze przyjdzie pora, tyle tego ciezki wybór, narazie mój typ to xlander xcite [emoji4] mam plan się nim przejechać [emoji6] fajnie bo łóżeczko, kolyske i bujaczek dostanę w spadku [emoji4]
Mam tylko ciuchy, wózek, nosidełko i dla siebie 2 koszule i póki co jeden stanik, drugi leci jeszcze z Chin... A cała reszta w polu [emoji14] Zaraz muszę pakować torbę a tu ani apteki, ani śpiworków, ani kołyski ani nic żadnych dupereli a tego jest tyle że głowa mała [emoji85]
Co do wózka mam Bebetto Torino, ale używkę bo z doświadczenia wiem że tego nie długo nie używa [emoji4] i do tego Maxi Cosi.
 
reklama
Cześć dziewczyny. Mam pytanie odnośnie samego poronienia. W zeszłym tygodniu w poniedziałek beta wynosiła 794, w środę 1627 i w piątek 1007. W środę z dużym krwawienie byłam na IP. Pęcherzyk był nadal w macicy z ciałkiem żółtym. W czwartek krwawienie się wyciszało. Dostałam duphaston, który ze względu na spadek hcg odstawilam w piątek. Krwawienie ustalo w piątek praktycznie całkowicie. Jest jeszcze szansa że samo się zacznie? I jak długo trzymały Was objawy ciąży po poronieniu?
Ja krwawienia dostałam 5.09. i wtedy też beta spadła. Duphaston odstawiłam dwa dzień później jak dostałam wyniki. Plamienie trwało ponad tydzień a dziś przyszło coś na kształt miesiączki. Teraz dopiero faktycznie są skrzepy i krwawienie.
 
Do góry