reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczyny mam pytanie. 2 tyg temu byłam u gina, to był 16 dc. Wtedy gin mi powiedział, ze cykl mi się totalnie rozjechał, pęcherzyk jest malutki i endo cienkie, powrót do normalnego cyklu może nam zająć kilka miesięcy. Ja to zrozumiałam tak, ze teraz miesiączkę dostanę później niż zwykle. Moja pierwsza miesiączka po poronieniu była po 25 dniach. Cykle praktycznie od zawsze miałam 28 dniowe. Dziś rozpoczęła mi się miesiączka, dokładnie po 28 dniach. Czy to oznacza, ze jednak cykl jest Ok, czy nadal może oznaczać, ze się rozjechał?
Jeśli w 16 dc pęcherzyk był mały , to najprawdopodobniej nie było owulacji , wydaję mi się że w prawidłowym cyklu od owu do miesiączki min 10 dni musi minąć , a Ty w 16dc nie miałaś owulacji ,zobaczysz jak będzie w następnym cyklu , moje 1 trzy były długie dopiero następne ok i potwierdzone owulację przez gina
 
reklama
@Zabulinka_86 Dokladnie... chociaż ja nie miałam akurat z tym problemu, poszłam do doktorki, powiedziałam ze wybieram się do endokrynologa prywatnie i chce zrobić te badania. Bez problemu dała mi na tsh, ft3 i ft4 ;) ale jak widać, zależy to od lekarza. Jeden da, drugi nie ...
 
Dziewczyny mam pytanie. 2 tyg temu byłam u gina, to był 16 dc. Wtedy gin mi powiedział, ze cykl mi się totalnie rozjechał, pęcherzyk jest malutki i endo cienkie, powrót do normalnego cyklu może nam zająć kilka miesięcy. Ja to zrozumiałam tak, ze teraz miesiączkę dostanę później niż zwykle. Moja pierwsza miesiączka po poronieniu była po 25 dniach. Cykle praktycznie od zawsze miałam 28 dniowe. Dziś rozpoczęła mi się miesiączka, dokładnie po 28 dniach. Czy to oznacza, ze jednak cykl jest Ok, czy nadal może oznaczać, ze się rozjechał?
mohaa nasz magik ci tak powiedzial ??
bo jesli cykl jest regularny to wydaje mi sie ze jest ok, po lyzeczkowaniu endo moze byc mniejsze przez pierwsze miesiace a pecherzyk ..hm co to znaczy malutki ;)
cykl bezowu po poronieniu tez moze sie zdazyc :)
 
@Zabulinka_86 Dokladnie... chociaż ja nie miałam akurat z tym problemu, poszłam do doktorki, powiedziałam ze wybieram się do endokrynologa prywatnie i chce zrobić te badania. Bez problemu dała mi na tsh, ft3 i ft4 ;) ale jak widać, zależy to od lekarza. Jeden da, drugi nie ...
Nie wiem od czego to zależy. Powiedziała tylko tyle, że jak TSH będzie złe, to może dać na te następne.
 
mohaa nasz magik ci tak powiedzial ??
bo jesli cykl jest regularny to wydaje mi sie ze jest ok, po lyzeczkowaniu endo moze byc mniejsze przez pierwsze miesiace a pecherzyk ..hm co to znaczy malutki ;)
cykl bezowu po poronieniu tez moze sie zdazyc :)
Tak, on :D ja miałam poronienie samoistne tym razem, wcześniej miałam łyżeczkowanie i było Ok.
 
hej dziewczyny minął rok od kiedy stracilam i pochowalam moja fasolke byla dziewczynka dalam jej na imie weronika w domu mam jeszcze dwie zdrowe dziewczyny 14 i 7 lat a teraz hmm okres mialam 1 lipca cykle krotkie 22-24 dni okres powinnam miec w poniedzialek i co i nic cisza czasem pociagnie dol brzucha i piersi bola to wszystko na test jest troche zawczesnie jeszcze wiec siedze i czekam na okres (oby go nie bylo)
 
Jeżeli miewasz takie krótkie cykle to już i na tym czułym teście powinno coś być widać. :) ja mam 27 dniowe cykle i 2 dni przed planowaną miesiączką z popołudniowego moczu już była mega krecha. :)
Powodzenia
 
Witajcie dziewczyny.
W sumie nie wiedzialam gdzie skierowac zapytanie.w poniedzialek bylam u lekarza , powiniem byc juz 8tc jednak nie zobaczyl zarodka,pecherzyk nie urosl. Nie dal szans tej.ciazy ale pozwolil poczekac. Wizyte mam u niego 5tego sierpnia. Wczoraj bardzo bolal mnie brzuch,jak na @ a dzis leci krew,taka brazowo-czerwona. Co robic?Traktowac to jak okres skoro nie leci ciurkiem? I umowic sie gdzies za 2dni czy samo sie oczyscilo?jechac do szpitala?
 
Radzę jechać do szpitala możliwie że doszło do poronienia samoistnego pozdrawiam trzymaj się cirplo
Witajcie dziewczyny.
W sumie nie wiedzialam gdzie skierowac zapytanie.w poniedzialek bylam u lekarza , powiniem byc juz 8tc jednak nie zobaczyl zarodka,pecherzyk nie urosl. Nie dal szans tej.ciazy ale pozwolil poczekac. Wizyte mam u niego 5tego sierpnia. Wczoraj bardzo bolal mnie brzuch,jak na @ a dzis leci krew,taka brazowo-czerwona. Co robic?Traktowac to jak okres skoro nie leci ciurkiem? I umowic sie gdzies za 2dni czy samo sie oczyscilo?jechac do szpitala?
 
reklama
Witajcie dziewczyny.
W sumie nie wiedzialam gdzie skierowac zapytanie.w poniedzialek bylam u lekarza , powiniem byc juz 8tc jednak nie zobaczyl zarodka,pecherzyk nie urosl. Nie dal szans tej.ciazy ale pozwolil poczekac. Wizyte mam u niego 5tego sierpnia. Wczoraj bardzo bolal mnie brzuch,jak na @ a dzis leci krew,taka brazowo-czerwona. Co robic?Traktowac to jak okres skoro nie leci ciurkiem? I umowic sie gdzies za 2dni czy samo sie oczyscilo?jechac do szpitala?
Pojechałabym do szpitala.
 
Do góry