reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@roki_1991.
Od czwartku za przeproszeniem... mam plamienia jak smoła/ kolor brunatny. Takie brudy.... ale brzuch w ogóle nie boli.
Ginekolog mówił ze powinnam dostać @ bo organizm się czyści (poronienie samoistne) na usg była tylko kropeczka wielkości szpilki.

To możliwe ze brzuchów boli i Nie ma krwi? Wcześniej miałam poronienie zatrzymane i nie wiem jak to jest ....

U mnie tak było. Nie plamiłam już, a podbrzusze jeszcze bolało. Kazali mi brać nospe max 3 razy dziennie i jednocześnie 3 razy dziennie po 2 tabletki paracetamol. Aczkolwiek ja miałam torbiel i bardziej na to wskazywali jako powód bólu.
 
reklama
Ja bym poszła jak najszybciej. Za każdym razem byłam na początku 5 tyg i zarodek był.
Koniec stycznia tego roku zaszlam w ciążę przed świętami Wielkanocy poronienie w szpitalu. Krwawienie w 1 cyklu rowno po miesiacu. Kolejny cykl brak okresu- ciaza. 30 czerwca wizyta u gin. Tydz temu jeszcze serduszka nie bylo slychac. Trochę sie martwię i modle sie zeby tym razem bylo szczęśliwie.
 
I warto znowu się starać... Mam juz jedno dziecko... Napisz, czy warto przeżywać ten strach?
Myślę, że dla tej drugiej, zakończonej stratą ciąży, zrobilam wszystko, co mogłam a jak następnym razem znowu się nie uda... Czytam Was, o lekach, o staraniach... Pierwszą ciąże mialam, poza CC, bez komplikacji a teraz to... Przecież mialam zajść, urodzić, mieć drugie dziecko...
Chcialabym, ale ten strach, wszystko jak odpisałaś, przed kazdym usg...czy znowu się nie powtórzy...
Fajnie że masz już dziecko , ja nie mam ,więc ja musiałam zaryzykować ,bo bardzo chciałam mieć dziecko , ale powiedziałam sobie i mężowi ,że jeśli za 3 razem się nie uda to więcej prób nie będzie ,chyba psychicznie już bym nie dała rady , ale myślę że warto spróbować
 
Fajnie że masz już dziecko , ja nie mam ,więc ja musiałam zaryzykować ,bo bardzo chciałam mieć dziecko , ale powiedziałam sobie i mężowi ,że jeśli za 3 razem się nie uda to więcej prób nie będzie ,chyba psychicznie już bym nie dała rady , ale myślę że warto spróbować
Ja, kiedy się dowiedziałam, że to koniec, też mówiłam, nigdy więcej a za niedługo tak bardzo zaczęłam chcieć, nawet już, teraz, odrazu...
Naczytalam się nt. bety i zrobiłam test, ani śladu po ciąży, wszystko zeszło, organizm dochodzi do siebie. Czekam na wizytę u lekarza i @. Myślę, że spróbuję... Dobrze, ze trafiłam tu,będę tu szukała wsparcia w ciężkich momentach... Dużo daje bycie na tym forum. Dziękuję ❤️
 
Mnie ten detektor nieraz życie uratował przed wylądowaniem w psychiatryku :-) chociaż doktor mi mówił że to nie jest dobry pomysł, to były jedne z najlepiej wydanych pieniędzy w czasie ciąży. Słuchałam raz dziennie a spokój który mi to zapewniało był nieoceniony. W 13 tygodniu udało mi się złapać małego i później wystarczyło że przyłożyłam i już było serduszko [emoji6] A od 16 tygodnia czułam już ruchy, ale nawet wtedy czasem musiałam poszukać małego bo nieraz się lenił i nie pukał cały dzień
A skąd wiedziałaś ze to tętno małego, a nie twoje? Ja się boje ze tego nie odróżnie :unsure: i jaki masz ten detektor? Bo wiem ze jedne są bardziej polecane, inne mniej...
 
Ja, kiedy się dowiedziałam, że to koniec, też mówiłam, nigdy więcej a za niedługo tak bardzo zaczęłam chcieć, nawet już, teraz, odrazu...
Naczytalam się nt. bety i zrobiłam test, ani śladu po ciąży, wszystko zeszło, organizm dochodzi do siebie. Czekam na wizytę u lekarza i @. Myślę, że spróbuję... Dobrze, ze trafiłam tu,będę tu szukała wsparcia w ciężkich momentach... Dużo daje bycie na tym forum. Dziękuję ❤
No to super , poczekaj na 1 @ jeśli lekarz da zielone światło to działaj ,będzie dobrze zobaczysz ,uda się , tak a forum daje dużo wsparcia i rad
 
Czy ktoś mi to rozjaśni? [emoji22]
Screenshot_20190722_170324.jpeg
 
A skąd wiedziałaś ze to tętno małego, a nie twoje? Ja się boje ze tego nie odróżnie :unsure: i jaki masz ten detektor? Bo wiem ze jedne są bardziej polecane, inne mniej...
Tętno dziecka zawsze jest dużo szybsze. Nie da się pomylić :)

Dziewczyny nie wiem czy to możliwe, ale od ponad miesiąca biorę letrox, bo nigdzie nie dostałam euthyroxu i generalnie różnica jest tylko taka, że letrox nie ma w składzie laktozy bodajże. No i zrobiłam TSH żeby sprawdzić jak się zachowuje na tym leku i jestem mile zaskoczona. Najwyraźniej lepiej mi się wchłania, bo od lat nie miałam takiego wyniku, zawsze w okolicy 2 i lekko ponad 2, a teraz 1,58.
 

Załączniki

  • Screenshot_20190722_170225.jpg
    Screenshot_20190722_170225.jpg
    28,7 KB · Wyświetleń: 54
Witam. Jestem w 14 tygodniu ciazy zagrozonej 3 straty mam za soba. Prawie od poczatku leze biore luteine i zastrzyki clexane. Czy znajdzie sie mama w podobnej sytuacji?.Zastrzyki to moj jedyny ratunek. Boje sie o dziecko lekarz mowi ze do konca bede przyjmowala leki. Czy jest mam ktora dzieki clexane dotrwala do samego konca? Dzieki za odpowiedzi.
 
reklama
Koniec stycznia tego roku zaszlam w ciążę przed świętami Wielkanocy poronienie w szpitalu. Krwawienie w 1 cyklu rowno po miesiacu. Kolejny cykl brak okresu- ciaza. 30 czerwca wizyta u gin. Tydz temu jeszcze serduszka nie bylo slychac. Trochę sie martwię i modle sie zeby tym razem bylo szczęśliwie.
Wszystko będzie dobrze ❤️
 
Do góry