reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Aaa o jeszcze zapomniałam dodać, ze jak ktoś ma mieć pecha, to będzie go miał ... ja nie dość ze tak stresuje się przed każda wizyta, czy serduszko nadal bije, zaczęłam odliczać czas, aż zacznę czuć pierwsze ruchy dziecka i już się na tyle uspokoję, ze będę w stanie normalnie pójść na wizytę... to nie. Na prenatalnych okazało się ze mam łożysko na przedniej ścianie i ruchy zacznę czuć wiele później i o wiele słabiej :unsure: :hmm: Jak zwykle pod górkę ...:oops:
To że na prenatalnych masz łożysko z przodu to nic nie znaczy [emoji4] Dwa razy tak miałam, a potem w 17tc już było na tylnej. Więc nic straconego [emoji106]
Też chciałam kupić detektor, ale w końcu jakoś się nie złożyło, a potem już ruchy poczułam.
 
reklama
To znaczy że masz problem z prolaktyną ,też to miałam ,przez to miała nieregularne cykle i problem z zajściem w ciąże ,lekarz na pewno coś Ci przepisze , ja brałam bromergon od razu cykle po 28 dni i w 3 ciąża ,ale wiem że większość zachodzi w 1 cyklu ;)
Ja te miesiączki czasami miałam co 3 msc.
Poprzedni lekarz mówił że wszystko jest ok.
Zmieniłam, odrazu powiedział że to może być prolaktyna
 
A skąd wiedziałaś ze to tętno małego, a nie twoje? Ja się boje ze tego nie odróżnie :unsure: i jaki masz ten detektor? Bo wiem ze jedne są bardziej polecane, inne mniej...
Tętno dziecka jest szybsze, ja łapałam tylko takie szumiące tętno z pachwin moje ale to przed tym 13 tygodniem. Zapytałam doktora kiedyś na wizycie z której strony leży i potwierdziłam ze to Maksiu. Ja miałam zwykły angel Sound
 
To że na prenatalnych masz łożysko z przodu to nic nie znaczy [emoji4] Dwa razy tak miałam, a potem w 17tc już było na tylnej. Więc nic straconego [emoji106]
Też chciałam kupić detektor, ale w końcu jakoś się nie złożyło, a potem już ruchy poczułam.
Serio?? Nie wiedziałam, ze jest to jeszcze możliwe :rolleyes2: Może jednak u mnie się zmieni;)
 
Aaa o jeszcze zapomniałam dodać, ze jak ktoś ma mieć pecha, to będzie go miał ... ja nie dość ze tak stresuje się przed każda wizyta, czy serduszko nadal bije, zaczęłam odliczać czas, aż zacznę czuć pierwsze ruchy dziecka i już się na tyle uspokoję, ze będę w stanie normalnie pójść na wizytę... to nie. Na prenatalnych okazało się ze mam łożysko na przedniej ścianie i ruchy zacznę czuć wiele później i o wiele słabiej :unsure: :hmm: Jak zwykle pod górkę ...:oops:

Też miałam łożysko na przedniej ścianie. Ruchy poczułam idealnie w połowie ciąży czyli 20+0 ale to był taki ruch że nie miałam wątpliwości ;) detektor faktycznie mógłby cię uspokoić.

A skąd wiedziałaś ze to tętno małego, a nie twoje? Ja się boje ze tego nie odróżnie :unsure: i jaki masz ten detektor? Bo wiem ze jedne są bardziej polecane, inne mniej...
Tętno dziecka jest prawie 3 razy szybsze więc nie da się pomylić ;) Angel sound są zdaje się popularne tu :)

Tętno dziecka zawsze jest dużo szybsze. Nie da się pomylić :)

Dziewczyny nie wiem czy to możliwe, ale od ponad miesiąca biorę letrox, bo nigdzie nie dostałam euthyroxu i generalnie różnica jest tylko taka, że letrox nie ma w składzie laktozy bodajże. No i zrobiłam TSH żeby sprawdzić jak się zachowuje na tym leku i jestem mile zaskoczona. Najwyraźniej lepiej mi się wchłania, bo od lat nie miałam takiego wyniku, zawsze w okolicy 2 i lekko ponad 2, a teraz 1,58.
Widocznie lepiej tolerujesz letrox, bardzo możliwe :) super wynik ;)

Witam. Jestem w 14 tygodniu ciazy zagrozonej 3 straty mam za soba. Prawie od poczatku leze biore luteine i zastrzyki clexane. Czy znajdzie sie mama w podobnej sytuacji?.Zastrzyki to moj jedyny ratunek. Boje sie o dziecko lekarz mowi ze do konca bede przyjmowala leki. Czy jest mam ktora dzieki clexane dotrwala do samego konca? Dzieki za odpowiedzi.

Po poronieniu bardzo dużo dziewczyn bierze heparyne. Często pomaga także głowa do góry. Jeśli nie będzie innego problemu niż krzepliwosc to heparyna daje rade ;) ja cała ciążę brałam zastrzyki i było wszytko okej.

To że na prenatalnych masz łożysko z przodu to nic nie znaczy [emoji4] Dwa razy tak miałam, a potem w 17tc już było na tylnej. Więc nic straconego [emoji106]
Też chciałam kupić detektor, ale w końcu jakoś się nie złożyło, a potem już ruchy poczułam.

Niby jakim cudem z przodu przeskoczyło na tył? Przecież tak się nie da :p łożysko na pierwszych prenatalnych może być nisko i być przodujące, a potem się podnosi do góry. Ale nigdy w życiu nie słyszałam żeby sobie skakało z przedniej ściany na tylną :p
 
Serio?? Nie wiedziałam, ze jest to jeszcze możliwe :rolleyes2: Może jednak u mnie się zmieni;)

Dla mnie nie jest możliwe :p jak jest z przodu to będzie z przodu ;) ale to nie problem. Uwierz że i jak będzie kopac :p
Ja na początku myślałam tak jak ty, a później się cieszyłam że mam łożysko z przodu bo wiki tak kopała że ua :p
 
Mi też na 1 prenatalnym wyszło łożysko na przedniej ścianie ,a na 2 już nie , i ruchy poczułam około 21 tyg
 
reklama
Do góry