reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Ty możesz mieć rację ;) aż jutro sprawdzę w dokumentach ha ha, coś na pewno z nim było ale może że nisko czy coś

Sprawdź, bo kurde wierzyć mi się nie chce ze łożysko sobie wędruje raz przód raz tył :p
A przodujące to właśnie jak jest nisko i nachodzi na ujście i to się zgadza że potem się podnosi i już nie jest przodujące :)
 
Ja tez odkąd pamietam, miałam plamienia przed @ .. z tym ze nie aż tak jak u ciebie. U mnie trwało to przeważnie z 2-4 dni, raz miałam z 7 dni.. i tez brązowe te plamienia, aż do dnia kiedy przychodziła czerwona @... i tez chodziłam po ginach i nikt nie był w stanie mi pomoc, raz czy dwa dostałam dupka na 3 miesiące jakoś od 15dc do 25... nie do końca pamietam :confused: i wtedy pamietam ze coś pomagało w tych miesiącach ze plamienie ograniczylo się do 1 dnia przed @.. ale jak już skończyłam dupka to znowu wracało do stanu poprzedniego. Także nie mam pomysłu :(
Dzięki. Sprawdzę dla siebie samej poziom progesteronu. Tylko to się robi chyba w konkretnej części cyklu? Wiesz może?
 
Dzięki. Sprawdzę dla siebie samej poziom progesteronu. Tylko to się robi chyba w konkretnej części cyklu? Wiesz może?
Tak jak pisze roki z tego co ja pamietam, to w 21 dc badałam ;)

Kurczę dziewczyny dzięki za pocieszenie ;) ja tez tak próbowałam się pocieszać jak piszesz @roki_1991 ze jak będa mocne kopniaki to chociaż bolec nie będzie, bo moja siostra przy drugiej ciąży miała łożysko z tylu i wszyscy mieli wrażenie ze mały przewierci jej się przez brzuch tak się wyginał i rozciągał:o
@Fado123 Sprawdz, sprawdź bo tez jestem ciekawa :p
Mi w opisie prenatalnych po prostu pisze tak:
 

Załączniki

  • 872FBE32-B9E5-4C55-8CDB-679617557136.png
    872FBE32-B9E5-4C55-8CDB-679617557136.png
    455,3 KB · Wyświetleń: 69
Też miałam łożysko na przedniej ścianie. Ruchy poczułam idealnie w połowie ciąży czyli 20+0 ale to był taki ruch że nie miałam wątpliwości ;) detektor faktycznie mógłby cię uspokoić.


Tętno dziecka jest prawie 3 razy szybsze więc nie da się pomylić ;) Angel sound są zdaje się popularne tu :)


Widocznie lepiej tolerujesz letrox, bardzo możliwe :) super wynik ;)



Po poronieniu bardzo dużo dziewczyn bierze heparyne. Często pomaga także głowa do góry. Jeśli nie będzie innego problemu niż krzepliwosc to heparyna daje rade ;) ja cała ciążę brałam zastrzyki i było wszytko okej.



Niby jakim cudem z przodu przeskoczyło na tył? Przecież tak się nie da [emoji14] łożysko na pierwszych prenatalnych może być nisko i być przodujące, a potem się podnosi do góry. Ale nigdy w życiu nie słyszałam żeby sobie skakało z przedniej ściany na tylną :p
Na 100% wędruje. Toć miałam tak dwa razy [emoji4] było z przodu wysoko (więc nie przodujące), a teraz z tyłu wysoko. W małej ciąży ono sobie wędruje. Ja mam schizę na tym punkcie bo bałam się łożyska wrastającego w bliznę po cc stąd wiem dokładnie gdzie było bo za każdym razem o tym rozmawiałam. Dopiero na połówkowych lekarz powiedział że już nie powinno się ruszyć.
 
Na 100% wędruje. Toć miałam tak dwa razy [emoji4] było z przodu wysoko (więc nie przodujące), a teraz z tyłu wysoko. W małej ciąży ono sobie wędruje. Ja mam schizę na tym punkcie bo bałam się łożyska wrastającego w bliznę po cc stąd wiem dokładnie gdzie było bo za każdym razem o tym rozmawiałam. Dopiero na połówkowych lekarz powiedział że już nie powinno się ruszyć.

Aż muszę zapytać swojej gin kiedyś przy okazji
 
Tak jak pisze roki z tego co ja pamietam, to w 21 dc badałam ;)

Kurczę dziewczyny dzięki za pocieszenie ;) ja tez tak próbowałam się pocieszać jak piszesz @roki_1991 ze jak będa mocne kopniaki to chociaż bolec nie będzie, bo moja siostra przy drugiej ciąży miała łożysko z tylu i wszyscy mieli wrażenie ze mały przewierci jej się przez brzuch tak się wyginał i rozciągał:o
@Fado123 Sprawdz, sprawdź bo tez jestem ciekawa :p
Mi w opisie prenatalnych po prostu pisze tak:
a u mnie łożysko przednia ściana nisko ;)
 
Aż muszę zapytać swojej gin kiedyś przy okazji
Ja teraz miałam prenatalne dwa razy u dwóch innych lekarzy z certyfikatem fmf i w obu dokumentach mam wpisane łożysko ściana przednia wysoko [emoji4] A teraz na bank jest z tyłu [emoji4] Więc nie ma mowy i pomyłce [emoji4]
 
reklama
Do góry