reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@Lu_cy ciesz się chwilą, czas szybko płynie i nim się obejrzysz synek będzie biegał. Ja nie zdążyłam dobrze pomyśleć, a mój 9latek zaczyna już dojrzewać :eek:

@coco07 ogromnie gratuluję córci. Moje marzenie... Ja także w 12tc znałam już na 100% płeć fasolki. Miałam sporo czasu, żeby oswoić się z tym, że będzie syn.
 
@Lu_cy ciesz się chwilą, czas szybko płynie i nim się obejrzysz synek będzie biegał. Ja nie zdążyłam dobrze pomyśleć, a mój 9latek zaczyna już dojrzewać :eek:

@coco07 ogromnie gratuluję córci. Moje marzenie... Ja także w 12tc znałam już na 100% płeć fasolki. Miałam sporo czasu, żeby oswoić się z tym, że będzie syn.
To samo dziś powiedziałam mężowi ;) Ze mamy sporo czasu żeby oswoić się z tym ze będzie córeczka ☺️❤️
 
To samo dziś powiedziałam mężowi ;) Ze mamy sporo czasu żeby oswoić się z tym ze będzie córeczka ☺❤
Wiesz ja marzyłam o córeczce, ale od pierwszych chwil czułam, że będzie chłopak. Nawet tydzień przed wizytą śniło mi się usg, na którym gin mówi że to chłopak. Niestety albo stety potwierdziło się. Oczywiście kocham synka nad życie, tylko czasami jest mi strasznie trudno, bo wychowuję go bez jego ojca. Brakuje mu tej męskiej ręki.
 
To samo dziś powiedziałam mężowi ;) Ze mamy sporo czasu żeby oswoić się z tym ze będzie córeczka [emoji3526][emoji3590]
Ja bardzo chciałam mieć córeczkę i jak się dowiedziałam na prenatalnych że będzie chłopak to też tak mi było dziwnie. Ale mały jest cudowny :-) kto wie może kiedyś będziemy jeszcze mieli córeczkę
 
Witajcie.....
Na początku 5/2019 miałam zabieg łyżeczkowania (ciąża obumarła w 8tc).


W 6/2019 (miesiąc później) byłam już w kolejnej ciąży – po jednej miesiączce.


W 5 tc moja Beta zaczęła spadać z 750 na 500… I od dwóch dni mam plamienia. Na pierwszym usg w dniu wczorajszym 5tc +2 była,, kropeczka,, wielkości główki od szpilki.(usg w załączeniu)

Zadzwoniłam właśnie do lekarza i on powiedział że nie muszę iść do żadnego szpitala bo zaraz dostanę okresu i ciąży nie będzie.

Moje rozważania są następujące. Czy powinnam doszukiwać się tego, że jest ze mną coś nie tak. Czy jest duże prawdopodobienstwo że to wczesne poronienie o ile tak to można nazwać bo ciąży w ogóle nie stwierdzono i że po prostu za szybko podjęliśmy starania.

Słyszałam że są zalecane trzy cykle po Łyżeczkowaniu. Czy jest duże prawdopodobienstwo że to niepowodzenie wynika ze zbyt szybkiego zajścia w ciążę?

Tsh mam w normie, brałam Duphatson.
Zrobiłam sobie także badania na p/c anty kardiolipidowe i jeszcze coś , tylko nie pamiętam nazwy.
IMG_0443.JPG
 
reklama
@Dmalw kochana bardzo mi przykro, że znowu przez to przechodzisz. Może warto zrobić wymaz na infekcje? A te badania przeciwciała antykardiolipinowe wyszły ok? Myślałaś o badaniach na trombofilie?
Co do zabiegu łyżeczkowania i kolejnej ciąży to raczej nie jest przyczyną. Dużo kobiet zachodzi od razu w ciążę i jest okej.
 
Do góry