reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Jestem, jestem kochane :D Położna wszystko mi wyjaśniła, dlaczego tak się porobiło dziś:o otóż w poniedzialek doktorek nie dojechał i wszystkie ciążowe musiała powciskac na dziś pomiędzy nas. Łącznie dziś było 27 pacjentek:szok:

A u nas wszystko Ok, dzidzia rośnie i skacze tak ze nie dało się zmierzyć ;) musiał mi zrobić pomiary usg brzusznym bo wtedy jakoś się dalo i ma juz 28,2 mm:) wg OM 9+6 a wg usg równy 10 ☺ Widziałam 2 raczki i 2 nóżki
Następna wizyta 24 lipca, a dzień po chce się zapisać na prenatalne ;)
Dziękuje za kciuki ❤☺
Wiedziałam że wszystko będzie dobrze ! Bardzo się ciesze ! oby tak dalej !
 
reklama
Jestem, jestem kochane :D Położna wszystko mi wyjaśniła, dlaczego tak się porobiło dziś:o otóż w poniedzialek doktorek nie dojechał i wszystkie ciążowe musiała powciskac na dziś pomiędzy nas. Łącznie dziś było 27 pacjentek:szok:

A u nas wszystko Ok, dzidzia rośnie i skacze tak ze nie dało się zmierzyć ;) musiał mi zrobić pomiary usg brzusznym bo wtedy jakoś się dalo i ma juz 28,2 mm:) wg OM 9+6 a wg usg równy 10 [emoji3526] Widziałam 2 raczki i 2 nóżki
Następna wizyta 24 lipca, a dzień po chce się zapisać na prenatalne ;)
Dziękuje za kciuki [emoji3590][emoji3526]
Wspaniale wieści!!! Teraz mogę spokojnie isc spac [emoji4][emoji4][emoji4]
 
Dziewczyny dziś dostałam 3 okres po poronieniu. Nie byłoby, to dziwne, ale poprzedni cykl trwał 17 dni . Ja zawsze miałam długie cykle 33-35. Raczej mi się przedłużało. Pierwszy okres po poronieniu dostałam po 46 dnuach. A wczoraj wieczorem taką niespodzianka, wieczorem bylo to brązowe plamienie, ale dziś już normalny okres. Czy to możliwe, żeby jeszcze organizm dochodził do siebie po poronieniu?
 
@Takaja123 na razie podziękuję, mam Pimafucort maść jeszcze po ostatnim. Myślalam raczej o jakimś dodatku w postaci globulek.

@coco07 szykuj niebieskie ubranka. Wiesz, że to chłopczyk? Ta kropeczki między nóżkami. Mam podobne zdjęcie chyba z 10tc, w 11tc lekarz już nie miał wątpliwości, że będzie chłopak.

@Zabulinka_86 też tak miałam. Najpierw 6tyg. czekałam na pierwszy okres, później trzy cykle były bardzo krótke i bezowulacyjne. Dopiero czwarty i piąty cykl po poronieniu były normalne. Strasznie długo to u mnie trwało.
 
@Fado123 ale już duże Twoje dziecko [emoji4] A znasz płeć? Bo coś mi umknęło chyba [emoji848]

@coco07 wiedziałam że będzie dobrze [emoji3590] Piękny dzidziuś, gratuluję, teraz byle do prenatalnych i będziesz mogła odetchnąć [emoji8]

@Takaja123 a ten cykl czemu spisujecie już na straty? [emoji3525]
 
@Madlein Byloby super gdybys miała racje ☺️ Bo bardzo marzymy o chłopczyku .. oczywiście najważniejsze żebym ciąże utrzymała i żeby dzidzia była zdrowa ale gdyby się jeszcze okazało, ze to chłopczyk to dopiero byłoby spełnienie marzeń ;)
Mi tak wczoraj przeszło przez myśl, ze wcześniej dostałam rozowa teczkę na badania i miałam urodzić w lipcu, w miesiącu moich urodzin. I ze to może byłaby dziewczynka☺️ A wczoraj dostałam niebieska teczkę i termin mam na luty, miesiąc urodzin mojego męża, wiec to może chłopczyk ;) To tylko taka moja zagmatwana teoria:p
 
reklama
Do góry