reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ja dostałam pierwsza miesiączkę po poronieniu po 26 dniach. Wydawało mi się szybko. W ogóle ta miesiączka bardzo słaba była. Lekarz mowil po poronieniu, ze endometrium zostało grubsze i pewnie pierwsza miesiączka będzie intensywna, a tu na odwrót
 
reklama
@coco07 u nas niekonczace się problemy. Ale już nie chce Wam tym głowy zawracać. Starań nie ma bo mąż ma problem z kręgosłupem. Wczoraj testy owu pozytywne. Jak dziś nic nie będzie to cykl kolejny spisany na straty....

@kasiula222 kochana będzie dobrze zobaczysz. Trzymam kciuki ❤️
 
@Fado123 ale już duże Twoje dziecko [emoji4] A znasz płeć? Bo coś mi umknęło chyba [emoji848]

@coco07 wiedziałam że będzie dobrze [emoji3590] Piękny dzidziuś, gratuluję, teraz byle do prenatalnych i będziesz mogła odetchnąć [emoji8]

@Takaja123 a ten cykl czemu spisujecie już na straty? [emoji3525]
wiem wiem dziewczynka :) Zuzia :D
 
Hej dziewczyny, trochę mnie zmartwiłyście tymi bezowulacyjnymi cyklami. Ja jestem aktualnie w trakcie pierwszej miesiączki po poronieniu (przyszła po 34 dniach) i planujemy już od tego cyklu zacząć starania. Owulacja po poronieniu na pewno była, bo miałam w międzyczasie usg, chociaż testy owulacyjne mi tego nie pokazały, wiec mam nadzieję, że i teraz będzie owulka.
 
Hej dziewczyny, trochę mnie zmartwiłyście tymi bezowulacyjnymi cyklami. Ja jestem aktualnie w trakcie pierwszej miesiączki po poronieniu (przyszła po 34 dniach) i planujemy już od tego cyklu zacząć starania. Owulacja po poronieniu na pewno była, bo miałam w międzyczasie usg, chociaż testy owulacyjne mi tego nie pokazały, wiec mam nadzieję, że i teraz będzie owulka.
Spokojnie nie każda nie ma owulacji , ja tego nie sprawdzałam po ,ale pierwsze 3 cykle były w cały świat więc przypuszczam ,że nie było owu ,a też zaczęliśmy się po 1 @ starać ,a udało się po 6 cyklach
 
reklama
Hej dziewczyny, trochę mnie zmartwiłyście tymi bezowulacyjnymi cyklami. Ja jestem aktualnie w trakcie pierwszej miesiączki po poronieniu (przyszła po 34 dniach) i planujemy już od tego cyklu zacząć starania. Owulacja po poronieniu na pewno była, bo miałam w międzyczasie usg, chociaż testy owulacyjne mi tego nie pokazały, wiec mam nadzieję, że i teraz będzie owulka.
Jeśli nie miałaś wcześniej problemu z owu to wspomóż organizm jakimiś suplami, np. ja brałam Pregna Start od grudnia i n początku stycznia była owu jak ta lala, bo bolał mnie jajnik dwa dni! Kolejne dwie tak samo, a potem już byłam w ciąży [emoji4]
 
Do góry