reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Jeśli nie miałaś wcześniej problemu z owu to wspomóż organizm jakimiś suplami, np. ja brałam Pregna Start od grudnia i n początku stycznia była owu jak ta lala, bo bolał mnie jajnik dwa dni! Kolejne dwie tak samo, a potem już byłam w ciąży [emoji4]
Biorę pregna plus i foliany solgara. Właśnie raczej nie miałam wcześniej problemów z owulacją, ale po poronieniu to nigdy nie wiadomo kiedy, co i jak, wiec myślałam, ze wspomogę się testami, ale nic mi tam nie wychodziło. A robiłam wg instrukcji.
W pierwszą ciążę zaszłam w 6 cyklu, po poronieniu podobno „łatwiej”, ale z drugiej strony myśle, ze głowa może blokować. :/
 
reklama
Biorę pregna plus i foliany solgara. Właśnie raczej nie miałam wcześniej problemów z owulacją, ale po poronieniu to nigdy nie wiadomo kiedy, co i jak, wiec myślałam, ze wspomogę się testami, ale nic mi tam nie wychodziło. A robiłam wg instrukcji.
W pierwszą ciążę zaszłam w 6 cyklu, po poronieniu podobno „łatwiej”, ale z drugiej strony myśle, ze głowa może blokować. :/
Mi głowa dwa cykle zblokowała, chociaż w tym drugim rozminęliśmy się z owu totalnie (celowaliśmy). A w trzecim odpuściłam, dobrze się bawiłam na wakacjach i tydzień po powrocie zonk i dwie kreski [emoji4]
 
@COCO piękny ten twój dzidziuś mam nadzieję że mój dziś będzie podobny ;) zaczynam się stresować a to wizyta dopiero o 15 .. ehh no nakrecam się a nic mi to nie da .
Kciuki! Będzie dobrze :)
PS. Jak chcesz kogoś oznaczyć to musisz wpisać cały nick, inaczej oznaczasz kogoś innego jak w tym przypadku ;)

@coco07 u nas niekonczace się problemy. Ale już nie chce Wam tym głowy zawracać. Starań nie ma bo mąż ma problem z kręgosłupem. Wczoraj testy owu pozytywne. Jak dziś nic nie będzie to cykl kolejny spisany na straty....

@kasiula222 kochana będzie dobrze zobaczysz. Trzymam kciuki ❤️
Kochana od tego jesteśmy żeby wysłuchać, więc jeśli masz potrzebę to pisz :)

Mi głowa dwa cykle zblokowała, chociaż w tym drugim rozminęliśmy się z owu totalnie (celowaliśmy). A w trzecim odpuściłam, dobrze się bawiłam na wakacjach i tydzień po powrocie zonk i dwie kreski [emoji4]
To widzę że u ciebie tak jak u mnie :) moja "pamiątka z wakacji" właśnie je cyca :)
 
@coco07 u nas niekonczace się problemy. Ale już nie chce Wam tym głowy zawracać. Starań nie ma bo mąż ma problem z kręgosłupem. Wczoraj testy owu pozytywne. Jak dziś nic nie będzie to cykl kolejny spisany na straty....

@kasiula222 kochana będzie dobrze zobaczysz. Trzymam kciuki ❤
Oj No to nieciekawie z tym twoim M, ze zawsze coś wam przeszkadza i to z jego strony ... może on tez ma jakieś podłoże psychiczne, tylko ci o tym nie mówi otwarcie? Co mu się stało, ze akurat teraz boli go kręgosłup? Nie chce cię broń Boże negatywnie na to nakręcać, ale kurde No dziwi mnie to ze tyle już odpuscliscie, tyle już nie było przytulanek i nadal coś się pieprzy, już nawet nie mówię o nadrabianiu, ale o zwyczajnym korzystaniu z tego dobrego czasu (masz ładny wyregulowany cykl z tego co piszesz) o szkoda go zaprzepaścić :unsure: Jak się chce to zawsze znajdzie się wyjście. Mój miał kiedys poważny wypadek z kolanem i tez go bolało nieziemsko, ale znajdywalismy sposób na przyjemności ☺️
Porozmawiaj z mężem otwarcie ...

@kasiula222 Jak wizyta?☺️☺️☺️ Tez masz dziś taka obsuwę jak ja wczoraj ?:p
 
Oj No to nieciekawie z tym twoim M, ze zawsze coś wam przeszkadza i to z jego strony ... może on tez ma jakieś podłoże psychiczne, tylko ci o tym nie mówi otwarcie? Co mu się stało, ze akurat teraz boli go kręgosłup? Nie chce cię broń Boże negatywnie na to nakręcać, ale kurde No dziwi mnie to ze tyle już odpuscliscie, tyle już nie było przytulanek i nadal coś się pieprzy, już nawet nie mówię o nadrabianiu, ale o zwyczajnym korzystaniu z tego dobrego czasu (masz ładny wyregulowany cykl z tego co piszesz) o szkoda go zaprzepaścić :unsure: Jak się chce to zawsze znajdzie się wyjście. Mój miał kiedys poważny wypadek z kolanem i tez go bolało nieziemsko, ale znajdywalismy sposób na przyjemności [emoji3526]
Porozmawiaj z mężem otwarcie ...

@kasiula222 Jak wizyta?[emoji3526][emoji3526][emoji3526] Tez masz dziś taka obsuwę jak ja wczoraj ?:p
Ciąży już nie ma serduszko nie bije już dwa tygodnie . Jutro idę na zabieg . :(((((((((((
 
reklama
Do góry