reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

A wszystko raczej gorzej niż lepiej, ale taki okres na to wygląda. Dwa poronienia, próbujemy zrobić badania, umówić się na wizytę, ale jeszcze na domiar złego okazało się, że mój Teść ma glejaka, złośliwego. Niedługo operacja, ale nie ma wielkich szans, od 3 do 9 miesięcy życia. Mąż nie daje po sobie znać, ale ja wiem, że jak mi jest ciężko to co dopiero jemu...Więc nie jest to moment na presje odnośnie badań nasienia czy chodzenia do genetyka. Niestety. Mam straszną rozserkę. Czuję się wściekła na tego glekaja, bo dość, że zabiera mi powoli teścia, niszczy mojego męża, to jeszcze zabiera na razie szanse na starania. Na razie mam dosyć. I muszę dać na wstrzymanie. :)
Bardzo dziękuję, że pytasz :) Mam nadzieję, że wszystko u Ciebie dobrze i do przodu :* Nie nadrobiłam wszystkich postów, ale widziałam, że wszystko idzie dobrze i bardzo ale to bardzo się cieszę:*
Współczuję. W rodzinie miałam przypadek że po operacji 4 msc czego 2 to bardziej warzywko. Był umiejscowiony w takim miejscu że uposledzil funkcje życiowe. Ale znajoma ma, miała operacje zdiagnozowali 4 stadium, nie dlugo zaczyna chemię ale czuję się świetnie. Więc wszystko zależy od umi
 
reklama
Może poprostu jutro podeślę zdjęcie dla mojego gina może akurat mi coś odpowie, ale wiecie co dla pewności jeszvze raz zrobię ten mocz sobie i zobaczę co wyjdzie, nie chciałabym brać antybiotyku uch.
I to jest dobry pomysł ;) przyznam szczerze że ja specjalnie robiłam badania zawsze dzień przed wizytą żeby się nie stresować wynikami :p
 
I to jest dobry pomysł ;) przyznam szczerze że ja specjalnie robiłam badania zawsze dzień przed wizytą żeby się nie stresować wynikami :p
Mnie nastraszyli że na wyniki hiv można Nawet tydzień czekać, więc poszlam w piątek (Jak to w diagnostyce na bethcg można czekać prawie 3 dni [emoji16]) bo poprostu bałam się że nie będę miała wyników wszystkich heh, a one tego samego dnia, nie spodziewałam się [emoji14] i zależało mi na progesteronie też wiesz i widzę że ładnie podskoczyl z 18 na 27 po dupku.
 
Mnie nastraszyli że na wyniki hiv można Nawet tydzień czekać, więc poszlam w piątek (Jak to w diagnostyce na bethcg można czekać prawie 3 dni [emoji16]) bo poprostu bałam się że nie będę miała wyników wszystkich heh, a one tego samego dnia, nie spodziewałam się [emoji14] i zależało mi na progesteronie też wiesz i widzę że ładnie podskoczyl z 18 na 27 po dupku.
Duphaston nie wychodzi w bad krwi, fizjologicznie musiało Ci wzrosnąć (jesli nie bierzesz luteiny):)
 
@Dzoana88 Duphaston nie wychodzi w badaniu progesteronu. Luteina tak.
Też bym powtórzyła badanie moczu.

@Oczekujaca123 Piękne te Twoje kabanoski ;-) Podziwiam i zawsze podziwiałam rodziców bliźniaków. Ja często mając jedno miałam dość.
 
Dzięki za informację, no człowiek ciagle się uczy [emoji2356][emoji2356][emoji2356] teraz już będę wiedziała [emoji4] pojde w poniedziałek powtórzę ten mocz, ale jakis posiew też? Czy tylko powtórzyć to co robiłam??
 
Mnie nastraszyli że na wyniki hiv można Nawet tydzień czekać, więc poszlam w piątek (Jak to w diagnostyce na bethcg można czekać prawie 3 dni [emoji16]) bo poprostu bałam się że nie będę miała wyników wszystkich heh, a one tego samego dnia, nie spodziewałam się [emoji14] i zależało mi na progesteronie też wiesz i widzę że ładnie podskoczyl z 18 na 27 po dupku.

Też miałam pisać że dupek nie wychodzi w badaniu ;) progesteron wydzielany jest skokowo więc taki wynik jak najbardziej prawidłowy :) dobrze ze bierzesz dupka. Ja bym zrobiła zwykle badanie moczu. Bo skoro nie masz tam bakterii to nie ma co siać ;)
 
Dzięki za informację, no człowiek ciagle się uczy [emoji2356][emoji2356][emoji2356] teraz już będę wiedziała [emoji4] pojde w poniedziałek powtórzę ten mocz, ale jakis posiew też? Czy tylko powtórzyć to co robiłam??
Zacznij brać witaminę C 1000mg, 3 l wody dziennie i pobierz mocz tak jak zaleca mamaginelolog. One są czasem od tego jak się za mało pije. Póki co zrezygnowałabym z posiewu jak masz nieliczne bakterie. Tyle że te leukocyty tam są, ale posiew zawsze możesz na drugi dzień.
 
Zacznij brać witaminę C 1000mg, 3 l wody dziennie i pobierz mocz tak jak zaleca mamaginelolog. One są czasem od tego jak się za mało pije. Póki co zrezygnowałabym z posiewu jak masz nieliczne bakterie. Tyle że te leukocyty tam są, ale posiew zawsze możesz na drugi dzień.
A ta witamina to do lykania normalnie w aptece ? 3 litry... Ja ledwo 1.5l wszystkich płynów łącznie pije, jak no nie wiem no nie mogę, ciężko mi idzie picie może przez to sikanie częste się zblokowalam.
@roki_1991 bakterie wyszły pojedyncze, sikne jeszcze raz w poniedziałek lub wtorek A póki co postaram się wmuszac w siebie ta wode.
 
reklama
A ta witamina to do lykania normalnie w aptece ? 3 litry... Ja ledwo 1.5l wszystkich płynów łącznie pije, jak no nie wiem no nie mogę, ciężko mi idzie picie może przez to sikanie częste się zblokowalam.
@roki_1991 bakterie wyszły pojedyncze, sikne jeszcze raz w poniedziałek lub wtorek A póki co postaram się wmuszac w siebie ta wode.
Normalnie do łykania :-) musisz pić bo będą Ci wychodziły potem w moczu najróżniejsze syfy. Najlepiej weź butelkę wody 1.5l i pij z butelki. Bo tak to nigdy nie będziesz wiedziała ile wypijasz a woda jest bardzo ważna żeby wyplukiwac w razie czego jakieś dziadostwa z organizmu :-) a sikania w ciąży też nie unikniesz
 
Do góry