reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dzięki dziewczyny. Mam nadzieję że u was będzie więcej zielonego światła. Teraz jestem zdecydowana i sobie te genetyczne. Jeszcze mamy skierowanie do genetyka o kardiotypy i jeszcze mamy zrobić badanie nasienia z fragmentacja dna.
Wie któraś z Was jak to jest z materiałem do badań przy poronienie bez lyzeczlowania? Mam przeczucie że się obejdzie bez tym razem Ale przeraża mnie mysl że mam "złapać" wszystko.
mi kazali łapać ;( nic przyjemnego ,biorą chyba największy skrzep , u mnie było tak że większość wyleciała do kibelka ,poszłam na krzesło lekarz "coś " wyjął i pokazuje mi i mówi mamy to ,myślałam że go zabiję
 
reklama
Do genetycznego nie , gdyż wszyscy mi mówili ,że wyjdzie że to wada genetyczna a to głównie jest powód poronień , i lepiej żebyśmy sobie zrobili ,i taki mieliśmy zamiar ,ale zaszłam w ciąże i nie zrobiłam
 
@Charlotte21 bardzo mi przykro :( smutne to bardzo ... Nie wiem nawet co powiedzieć.. co do badań genetycznych to po prostu musisz wszystko łapać co wygląda "inaczej" niż przy zwykłej miesiączce. Ja akurat byłam w szpitalu więc kazali mi za każdym razem wołać pielęgniarkę żeby sprawdzała czy to już "to" gdy czułam że coś ze mnie wylatuje . Ja akurat byłam w 11tyg więc ewidentnie czułam że wylatuje nie zwykły skrzep bo to zupełnie inne uczucie. Nie wiem jak u Ciebie. Ehh życie jest mega niesprawiedliwe...trzymaj się ciepło :*
 
Hej ;)
Ja niestety nie mam dobrych wieści. Tak jak przypuszczałam. Niestety jestemnteoretycznie 8t3d a ciaza zatrzymała się na 6tc. Mam skierowanie do szpitala. Eh dziewczyny co za życie. Ostatnio dzieckoc rozwijało się prawidłowo Ale przez komórki nk serce przestało nic. A teraz prawdopodobnie zły podział komórkowy. Będę robić badania genetyczne. I jak tutaj się cieszyć z życia.
Dwie straty w tym roku. Dokładnie pół roku później będę leżeć na tym samym oddziale i czekać na zabieg. Trzymajcie kciuki.
Charlotte21 przytulam.. ;***
 
Mam nadzieję, że nie będzie to takie dramatyczne. Z lyzeczlowanie było łatwiej. Ale długo czekania. Więc mam nadzieję że się obejdzie. Zobaczymy. W czwartek lub w piątek pojde się zgłosić do szpitala. Dzięki dziewczyny ! Obym szybko doszła do sobie. ...Trochę się boję.
 
@Charlotte21 bardzo mi przykro. Trzymaj się moja droga.

@Loli05 koleżanki były mąż miał cukrzycę typu I. Pierwszą ciążę stracili, ale przez konflikt serologiczny. Dwa miesiące później kolejna zdrowa i bezproblemowa ciąża. Także powiem szczerze, że pierwsze o tym słyszę aby cukrzyca u mężczyzny była problemem.
 
@Charlotte21 bardzo mi przykro. Trzymaj się moja droga.

@Loli05 koleżanki były mąż miał cukrzycę typu I. Pierwszą ciążę stracili, ale przez konflikt serologiczny. Dwa miesiące później kolejna zdrowa i bezproblemowa ciąża. Także powiem szczerze, że pierwsze o tym słyszę aby cukrzyca u mężczyzny była problemem.
Hej,dzieki za odpowiedz,no dzis to byl dla nas szok,maz ma 12 mmol a max norma to 6mmol!!zaczelam googlac i takie wlasnie artykuly znalazlam.szukam zywych przypadkow:)
 
Mam nadzieję, że nie będzie to takie dramatyczne. Z lyzeczlowanie było łatwiej. Ale długo czekania. Więc mam nadzieję że się obejdzie. Zobaczymy. W czwartek lub w piątek pojde się zgłosić do szpitala. Dzięki dziewczyny ! Obym szybko doszła do sobie. ...Trochę się boję.
Tulę mocno. Jakie to wszystko niesprawiedliwe
 
reklama
Mam nadzieję, że nie będzie to takie dramatyczne. Z lyzeczlowanie było łatwiej. Ale długo czekania. Więc mam nadzieję że się obejdzie. Zobaczymy. W czwartek lub w piątek pojde się zgłosić do szpitala. Dzięki dziewczyny ! Obym szybko doszła do sobie. ...Trochę się boję.
Kochana strasznie mi przykro ze musisz przez to znow przechodzic:(
 
Do góry