reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@roki_1991 u mnie powoli strasznie bolało plus siniak do tego. Ale tak jak piszesz każdy musi znaleźć swój sposób :)

@mohaaa badania wcale nie muszą trwać długo, zależy co chcesz zrobić ja robiłam troszkę na raty badania i mi zeszło 2miesiące:) jeśli finansowo dasz radę to możesz zrobić wszystkie badania na raz :)
Dobrze wiedzieć :) w takim razie jest nadzieja
 
@Takaja123 @roki_1991 Próbowalam na początku szybko i... w sumie nie pamietam czy mniej bolało, bo teraz cały czas wstrzykuje powoli :rolleyes2: igle to na pewno szybko wbijam, a nie tak jak mąż pierwszy zastrzyk jakby się pastwił nade mna:szok:
Dziś znowu spróbuje szybko wstrzyknąć ;)
Ja igłę wbijam wolno i wpuszczam wolno. A jak zaczyna boleć podczas wpuszczania to przestaje za kilka sekund i potem do końca
 
Ja igłę wbijam wolno i wpuszczam wolno. A jak zaczyna boleć podczas wpuszczania to przestaje za kilka sekund i potem do końca
U mnie powolne wbijanie igły niestety się niesprawdza, wole wbić szybko i mieć to już za sobą :D Ale z wstrzykiwaniem plynurobię tak jak ty .. wstrzykuje pomału i po trochu, czasem jak bardzo boli to robię z 3 przerwy ...
 
U mnie powolne wbijanie igły niestety się niesprawdza, wole wbić szybko i mieć to już za sobą :D Ale z wstrzykiwaniem plynurobię tak jak ty .. wstrzykuje pomału i po trochu, czasem jak bardzo boli to robię z 3 przerwy ...
Później to już nawet do tego wbijania można się przyzwyczaić :-) początku zawsze są najgorsze
 
Dziewczyny jednak jadę w czwartek na tą wizytę umówiona ..może akurat już będzie coś widać ...To jeszcze dwa dni ..ehh ale niepewność . A w czwartek też mam robić kariotypy bo już pół roku temu umówiona wizyta więc trzeba zrobić ..
 
reklama
Do góry