reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Pytanie co prawda nie do mnie, ale odpowiem bo też jestem po cc. Piersią nie karmiłam, ale trwało to jakieś 2,5-3 tygodnie. Jeszcze na stole operacyjnym dali mi jakąś kroplówkę na obkurczanie, chyba oksytocyne.

Też dostałam tych kroplówek sporo. Karmię piersią, minęło 6tyg a ja dalej czuje macice wysoko, twardą i bolesną... Dlatego mam takie czarne myśli w głowie.
 
reklama
@Takaja123 No niestety u Ciebie jest ostatnio pod górkę :( Jak nie jedno to drugie... ale miejmy nadzieje, ze teraz już trafiliście w dobre rece, infekcja zostanie całkowicie wyleczona i waszym jedynym „zmartwieniem” będzie wstrzelenie się w owu ☺️ Czekaj na ten tel z pracy i idź, moim zdaniem na prawdę może ci to pomoc wyłączyć głowę;) i szybko zaskoczy. A widzę ze jesteś super dzielna babka i z praca i z ciąża tez jakos ogarniesz temat❤️☺️
 
@coco07 u nasz toniekonczaca się historia :D już się tym nie przejmuje co ma być to będzie. Najważniejsze żeby się już do końca wyleczyć, a później będziemy działać. Myślę, że jak zdecyduje się na pracę to odpuszcze ze dwa cykle. Z resztą nic nie będę planować co ma być to będzie :)
A jak tam u Ciebie samopoczucie? Kiedy masz wizytę? :)
 
Bardzo ale to bardzo chciałabym rodzeństwo dla niej. I bardzo się boję że coś będzie nie tak po tej cesarce.... Idę w czwartek do gina to się okaże co tam...
Kochana nie zamartwiaj się na zapas. Wiem że każda kobieta jest inna i inaczej wszystko przechodzi ale moja siostra 10 lat temu urodziła pierwszego syna przez cc prawie 1.5 roku też urodziła przez cc drugiego syna i teraz 15lipca ( w moje urodziny) ma rodzic przez cc córeczkę. I wszystko jest w porządku.

Myślę że tak za minimum 2 lata po pierwszej cc byś mogła się starać o rodzeństwo dla Wikusi aby ta rana z pierwszego cc ładnie i dobrze się zagoila. Ale masz rację zapytaj lekarza i on ci odpowie na te ważniejsze i ważne pytania.
 
@Paula919191 praca już od lipca więc telefon pewnie będzie na dniach będą dzwonić i ile nic się nie zmieniło. Byłabym tam odpowiedzialna za wszystko głównie NFZ i też nie chce zacząć i zaraz iść na l4.
Ja właśnie też zastanawiam się co mi dadzą po powrocie bo coś mi się zdaje że coś innego niż do tej pory robiłam, tak wywnioskowałam z rozmowy z szefową i te znikanie co chwilę byłoby słabe. Ale rozumiem Cię doskonale :) może los chce żebyśmy miały dzieci troszkę później niż planowalysmy :)
@Dzoana88 gratkii :* spokojnych kolejnych miesięcy :)
 
Też dostałam tych kroplówek sporo. Karmię piersią, minęło 6tyg a ja dalej czuje macice wysoko, twardą i bolesną... Dlatego mam takie czarne myśli w głowie.
Nie wiem co Ci powiedzieć. Ja bardzo schudłam w ciąży. Tuż po porodzie miałam 7kg mniej niż na początku ciąży. Ale obkurczanie macicy przestałam odczuwać niespełna 3 tygodnie po cc i nawet byłam wtedy u gina z prezentem za profesjonalną opiekę to mi usg zrobił i potwierdził, że wszystko już jest zagojone i prawie zupełnie obkurczone. Nie powiem twardość w podbrzuszu czułam jeszcze bardzo długo i takie odrętwienie. Ale macica dość szybko wróciła do prawidłowych rozmiarów.
 
@Paula919191 nie ważne kiedy ważne żeby udało się zajsć i donosic :) u mnie wszyscy znajomi już mają dzieci lub niebawem się urodzi ja chyba też mam taka presję otoczenia bo zostałam tylko ja bez dziecka.
Ja miałam tak samo ;D wszyscy 2 dzieci , moje młodsze rodzeństwo , też a ja nic , nie da się ,i te pytania akiedy a czemu itd .... maskara
 
reklama
Nie wiem co Ci powiedzieć. Ja bardzo schudłam w ciąży. Tuż po porodzie miałam 7kg mniej niż na początku ciąży. Ale obkurczanie macicy przestałam odczuwać niespełna 3 tygodnie po cc i nawet byłam wtedy u gina z prezentem za profesjonalną opiekę to mi usg zrobił i potwierdził, że wszystko już jest zagojone i prawie zupełnie obkurczone. Nie powiem twardość w podbrzuszu czułam jeszcze bardzo długo i takie odrętwienie. Ale macica dość szybko wróciła do prawidłowych rozmiarów.

No to dałaś mi nadzieję tym opisem :) oby wszystko było dobrze i u mnie :)
 
Do góry