reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

No to super kochana. Grunt że mała przybiera na wadze i jesteście zdrowi.

A noce w końcu będziesz miała przespane.

A jak kołki nadal męczą malutka?

Odpukac jest lepiej :) nocki właśnie są całkiem okej ;)

Było już serduszko ? Kiedy okres mialas ostatni . ?? Ja właśnie się zapisalam do gina na czwartek bo nie wytrzymam do 19.
@COCO kiedy masz wizytę ? Bo nie pamiętam . Nie wiem czy jak będę 6+3 już będzie serduszko ?
Może być ale nie musi dlatego nie nastawiaj się na nic. A już na pewno jego brak nie będzie nic znaczył :)

No to wy jak zwykle jesteście krok do przodu, bo ja się bardzo zdziwiłam jak mi to powiedział. Ja słyszałam tylko jedna szkole- ze duphaston i luteina pomagają w utrzymaniu ciąży na samym początku.
Ja się czuje bezpieczniej z ta luteina, choć z drugiej strony przez nią trochę jestem w zawieszeniu, bo nie wiem co i jak. Gdybym jej nie brała, to plamienia by mnie o czymś informowały, a teraz plamien nie mam już wogole (bo biorę luteinę) i boje się ze ona mnie może oszukać, może już dzidziuś nie żyje a u mnie nic się nie dzieje bo mam ta luteinę. Trochę świruje już... o_O

@madeline12 U mnie zarodek w 6t6d miał 9,4 mm

@mohaaa Dobrze, ze są szanse ze obejdzie się bez zabiegu. Będziesz mogła szybciej wrobić do starań :)

@kasiula222 Nie powiem ci czy będzie już serduszko ... ja mam wizytę 10.06 i wg aplikacji będzie wtedy 6+4, ostatnio w 6+6 było serduszko... trzymam kciuki żebyś na najbliższej wizycie już zobaczyła ❤️☺️
Nie jest powiedziane że biorąc luteine nie zaczniesz plamic. Także póki nie ma krwi to wierz że jest okej :)

@Niepatrzwstecz to może już nie przyjdzie na te 9 miesięcy :D


@Paula919191 czyli postanowiłas wrócić do pracy i odlozyc starania? Na jak długo zawieszasz starania?
Powiem Ci, że się waham bo chciałabym wrócić ale mam ciśnienie na ciąże. Czekam cierpliwie na telefon i spotkanie zobaczę co mi zaproponują i wtedy podejmę decyzję. A te starania tak nam idą to może nie ma co się zastanawiać tylko iść :D

Warto iść do pracy bo wtedy zajmiesz głowę czym innym i a nóż się uda :)

Dziewczyny mam wyniki, jest okej [emoji4] pójdę jeszcze w środę raz na bete i będę grzecznie czekała na wizytę Zobacz załącznik 981190
Piękny progesteron do tej bety :) kciuki za wizytę
 
reklama
Odpukac jest lepiej :) nocki właśnie są całkiem okej ;)


Może być ale nie musi dlatego nie nastawiaj się na nic. A już na pewno jego brak nie będzie nic znaczył :)


Nie jest powiedziane że biorąc luteine nie zaczniesz plamic. Także póki nie ma krwi to wierz że jest okej :)



Warto iść do pracy bo wtedy zajmiesz głowę czym innym i a nóż się uda :)


Piękny progesteron do tej bety :) kciuki za wizytę
No to super. Niech wam się chowa zdrowo kochana A wy czerpcie radość z Wikusi całe życie może kiedyś jeszcze rodzeństwo będzie miała. Wszystkiego dobrego dla Was kochana.
 
No to super. Niech wam się chowa zdrowo kochana A wy czerpcie radość z Wikusi całe życie może kiedyś jeszcze rodzeństwo będzie miała. Wszystkiego dobrego dla Was kochana.

Bardzo ale to bardzo chciałabym rodzeństwo dla niej. I bardzo się boję że coś będzie nie tak po tej cesarce.... Idę w czwartek do gina to się okaże co tam...
 
Bardzo ale to bardzo chciałabym rodzeństwo dla niej. I bardzo się boję że coś będzie nie tak po tej cesarce.... Idę w czwartek do gina to się okaże co tam...
Będzie dobrze [emoji4] Ja miałam pierwszą cesarkę [emoji4] Co prawda min rok, trzeba odczekać z kolejną ciążą [emoji4]
 
reklama
@roki_1991 zapewne tak jest :) poza tym i tak na razie tkwimy w zawieszeniu niestety. Teraz leczenie ma trwać 3 tyg pod koniec miesiąca wizyta kontrolna i zobaczymy czy wszystko jest dobrze. Bierzemy razem heviran plus mąż ma maść i zowirax do tego, mocz kiepsko mi wyszedł bo erytrocyty mi wyszły i cieraz właściwy norma od 1008-1030 to ja mam 1029 plus w posiewie pałeczki gram ujemne nieliczne i ziarniaki gram dodatnie też nieliczne ale coś wyszło. Lekarz zalecił więcej wody pić częściej sikac i biorę neo furagine i zobaczymy. Mówił też że te erytocyty mogły wyjść bo badanie świeżo po @. Nieustannie z czymś walczymy :) wydaje mi się, że to przez tą opryszczke taki mocz bo mam przy samym ujściu z cewki.
 
Ostatnia edycja:
Do góry