reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Lekarza mam w poniedziałek, czyli za chwilę będzie już wszystko wiadomo. Mam długie cykle 30-nawet 40 dni. Jednak beta wyraźnie wskazuję na 6tc, we wtorek zarodek miał 0,13cm! Czyli raczej coś nie gra.. Nie było akcji serca. Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.
 
reklama
Ja 26 kwietnia i tez wpisałam w apce ta datę i tak mi wyliczyło. Ale wyglada na to ze się zgadza ;) ja mam po prostu chyba krótsze cykle
Tak ja mam długie cykle . 30-31 . Jak u cb samopoczucie ? U mnie nie ma objawów :( ale nic nie poradzę może taka ciąża w poniedziałek pójdę do gina jak mi się uda do niego dostać .
 
Tak ja mam długie cykle . 30-31 . Jak u cb samopoczucie ? U mnie nie ma objawów :( ale nic nie poradzę może taka ciąża w poniedziałek pójdę do gina jak mi się uda do niego dostać .
Ja też nie miałam żadnych objawów, myślałam że nic z ciąży nie będzie ,bo nieprawidłowy przyrost ,a jest wszystko ok córeczka rozwija się prawidłowo jest duża :)będzie dobrze
 
Dzięki kochana pamiętam właśnie że ty pisałaś że tak masz ..ehhh ale glowa i ta niepewność swoje robi .
@charlotte daj znać po wizycie trzymam kciuki mocno .
Ja też nie miałam żadnych objawów, myślałam że nic z ciąży nie będzie ,bo nieprawidłowy przyrost ,a jest wszystko ok córeczka rozwija się prawidłowo jest duża :)będzie dobrze
 
Tak ja mam długie cykle . 30-31 . Jak u cb samopoczucie ? U mnie nie ma objawów :( ale nic nie poradzę może taka ciąża w poniedziałek pójdę do gina jak mi się uda do niego dostać .
U mnie tez żadnych objawów prócz bolących piersi... :dry: i myśle czy wytrzymam jeszcze ponad tydzień z wizyta, czy umówić się na przyszły poniedziałek .. boje się iść i boje się nie iść:oops:o_O wgl baaaardzo mi się ten czas dłuży. Dużo bardziej niż przy pierwszej ciąży. Wcześniej jakoś wszystko działo się szybciej. Ciach test, Bach wizyta, pecherzyk, serduszko ... a teraz się to wleeeeeeecze niemiłosiernie:no:
 
Ciebie chociaż piersi bolą a mnie nic i bety też nie zrobiłam i trochę żałuję .. ale już nie będę robić tylko pójdę na wizytę w pon. Jak się dostanę ...zamartwiam się a i tak nic mi to kiedy da ..
 
Ciebie chociaż piersi bolą a mnie nic i bety też nie zrobiłam i trochę żałuję .. ale już nie będę robić tylko pójdę na wizytę w pon. Jak się dostanę ...zamartwiam się a i tak nic mi to kiedy da ..
W tamtej ciąży, tez mnie piersi bolały i jak się to skończyło .. nie martw się, ja tez schizuje :oops: Ja robiłam betę tylko na samym początku (a wydaje mi się ze minęło juz pierdyliard lat świetlnych od tamtej pory) i tez teraz jestem w zawieszeniu, nie wiem co i jak. Boje się ze jak pójdę w pon na wizytę i na pewno nie zobaczę jeszcze serduszka to znowu jeszcze bardziej będę się stresować. Próbuje sobie tłumaczyć to tak, ze wszystkie leki mam i gdyby coś miało być nie tak to i tak nie jestem w stanie nic więcej zrobić:( niestety trzeba się uzbroić w anielska cierpliwość:hmm:
 
No właśnie sama już nie wiem co robić chyba się umowie na przyszły pon tak żeby był 7 tydz bo może wtedy już będzie na pewno serduszko jak ma być .. naprawdę nie wiem co robić .. a ty kiedy nas wizytę ustaloną dokładnie ?
 
reklama
Do góry