reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@babydust mam taka nadzieje :unsure: lekarza mam dopiero 10 czerwca

@Takaja123 Jivka dobrze radzi☺️ Zrobiłabym tak samo. Zajmiesz czymś głowę, a nie jesteś w stanie teraz przewidzieć czy zajdziesz w ciąże za miesiąc czy za pół roku.. oczywiście życzę Ci żeby było to jak najszybciej, ale wiesz jak to się mówi. Człowiek myśli, Pan Bóg kreśli.
Trzymam kciuki za Ciebie ☺️☺️
 
reklama
Jest 5+4 więc jak w pon pójdę to pęcherzyk już powinien byc . Mam nadzieję ...Jeśli mi się uda dostać do gina to pójdę bo mnie to stresuje ..myślałam że wytrzymam ale nie jednak . Zawsze coś sobie znajdę .. Najgorszy ten początek .
Kiedy miałaś ostatnia miesiączkę? Myślałam ze po mnie. Bo mi się może coś zle poobliczalo skoro u ciebie wychodzi 5+4 a u mnie 4+7 o_O
 
Ja 26 kwietnia i tez wpisałam w apce ta datę i tak mi wyliczyło. Ale wyglada na to ze się zgadza ;) ja mam po prostu chyba krótsze cykle
 
Dziękuję Wam dziewczyny za Wasze rady i może posłucham większości i nic nie będę mówić. Mam jeszcze miesiąc na zastanowienie i odzew z ich strony może zmienia zdanie . Ja to chciałabym i to i to ale nie zawsze można :) praca ogólnie z ludźmi branża medyczna więc nie każdy zdrowy. Do tego dochodzi dzwiganie. Teraz też sama sobie jestem szefem bo mamy swoje gospodarstwo i tym się zajmujemy. Ciśnienia nie mam ze względów finansowych ale chodzi o swój rozwój :)
Mi w tym roku stuknie 31, i powiem Ci ze ja będąc w twoim wieku i prowadząc życie wśród owieczek z mężem postawilabym na rodzinę [emoji4] praca się znajdzie jak nie ta to inna A może i nawet ta sama tylko za kilka lat a bo ktoś zrezygnuje A bo coś, któż to wie. Ale ja jestem taka że pewnie gdybym chciała przyjąć pracę to bym powiedziała że staramy się z mężem o dziecko i jeżeli im to nie przeszkadza że znikniesz na jakiś czas to z ogromną checia podejmiesz się tej pracy. Każdy kochana radzi Ci co by zrobił na swoim miejscu A decyzja należy tylko do Ciebie, najważniejsze żebyś czuła się dobrze z tym co postanowisz [emoji4][emoji173]
 
Jest 5+4 więc jak w pon pójdę to pęcherzyk już powinien byc . Mam nadzieję ...Jeśli mi się uda dostać do gina to pójdę bo mnie to stresuje ..myślałam że wytrzymam ale nie jednak . Zawsze coś sobie znajdę .. Najgorszy ten początek .
Mnie na początku też strzykało w jajnikach ,czasem to aż tak że mnie zginało ,ale to nie było nic złego , ale jeśli Cię to stresuje to idź
 
Witajcie! Wczoraj zrobiłam betę wynik - ponad 29tys, co oznacza 6tc. Czyli fakt, że ciąża wygląda na młodszą jest raczej powodem tego, że źle się rozwija już chyba nie warto robić sobie nadziei..
 
Witajcie! Wczoraj zrobiłam betę wynik - ponad 29tys, co oznacza 6tc. Czyli fakt, że ciąża wygląda na młodszą jest raczej powodem tego, że źle się rozwija już chyba nie warto robić sobie nadziei..
a ile jest u ciebie od @ ?
nie zawsze zly przyrost bety oznacza najgorsze :( cuda sie zdazaja ...
 
Mnie na początku też strzykało w jajnikach ,czasem to aż tak że mnie zginało ,ale to nie było nic złego , ale jeśli Cię to stresuje to idź
Mnie pobolewa z jednej strony raczej ..i tobie jest aż tak mocny ból ale pójdę jak mi się uda dostac w poniedziałek . Muszę do daiabetologa wziac skierowanie bo mój cukier szwankuje już .
 
reklama
Witajcie! Wczoraj zrobiłam betę wynik - ponad 29tys, co oznacza 6tc. Czyli fakt, że ciąża wygląda na młodszą jest raczej powodem tego, że źle się rozwija już chyba nie warto robić sobie nadziei..
Nie nastawiaj się tak negatywnie. Póki lekarz nie powiedział że ciąża jest spisana na straty to możesz mieć jeszcze nadzieję. Kiedy masz lekarza?
 
Do góry