reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Miałam IO od kiedy zaczęłam dojrzewać tylko wtedy się o tym nie mówiło. Zamiast pokazać moje plamy na szyi lekarzowi to matka kazała mi pożądanie szyję szorować, bo to pewnie brud. Dopiero po urodzeniu dziecka, gdy trafiłam do endokrynologa z tarczycą uświadomiono mnie, że mam IO.
Teraz uczulam na to wszystkich fryzjerów do których chodzę. Może komuś tym pomogę.
 
reklama
Są. Ciemne plamy na skórze w miejscach typu szyja, pachy, zgięcia kolan, łokci, w pachwinach, pod biustem itp. Takie gdzie np. dochodzi do tarcia skóry o skórę.
To ja coś takiego mam ale od bardzo bardzo dawna to Endo w Pl mi powiedziała że to może być też przez tarczyce. Moja mama też ma. Ale dziękuję za informację.
 
Robiłam już kilka badań na krzepliwosc i w normie.
Ja miałam wczoraj druga wizytę u hematologa, na której otrzymałam wyniki zleconych na pierwszej wizycie badań. Robił mi beta 2 glikoproteinowa, antytrombina, białko C, wolne białko S, czynnik VIII, APTT. (Nawet nie wiedziałam ze takie badania mi zlecił, bo po prostu miałam się zgłosić do pokoju zabiegowego na pobranie krwi) w każdym razie wszystkie te wyniki wyszły mi bardzo dobrze. A mimo to mam mutacje Leiden i mthfr i mam zlecona heparynę.
 
Dziewczyny pójdę jutro chyba gdzieś do gina prywatnie bo od czasu do czasu pobolewa mnie ten jajnik , denerwuje się tym ...nie jest to silny ból ale jednak schizuje ...
 
Ja miałam wczoraj druga wizytę u hematologa, na której otrzymałam wyniki zleconych na pierwszej wizycie badań. Robił mi beta 2 glikoproteinowa, antytrombina, białko C, wolne białko S, czynnik VIII, APTT. (Nawet nie wiedziałam ze takie badania mi zlecił, bo po prostu miałam się zgłosić do pokoju zabiegowego na pobranie krwi) w każdym razie wszystkie te wyniki wyszły mi bardzo dobrze. A mimo to mam mutacje Leiden i mthfr i mam zlecona heparynę.
Z tego robiłam betę 2 glikoproteinowa i antytrombine.
Muszę iść po skierowanie do lekarza. Chodź moja lekarka jest jakaś nie ogarnięta. 3 dni po wyjściu ze szpitala zaczęło mi wychodzić jakieś uczulenie (plamy, nie swedza) na biuście, brzuchu, rękach, w okolicy ud. I żadnych badań mi nie zleciała tylko dała mi skierowanie do dermatologa. Mam wizytę w przyszłym tygodniu. Jestem ciekawa czy mi coś na to poradzi. Od kilku dni już mi nie wyskakują ale też nie schodzi. Robiłam crp i morfologie i w normie.
 
madlein ja nic takiego nie mam :O u mnie tylko ciezko wage bylo utrzymac nawet jak jadlam malo :(
ale moj blad polegal na tym ze po ciazach utrzymywalam taka sama diete cukrzycowa jak przy cuykrzycy ciazowej czyli 5 malych posilkow dziennie
a mam hiperinsulinemie (insulina prawie 200 po 2 h ) i jedzac w ten sposob utrzymywalam non stop podwyzszony poziom bo org nie mial kiedy zbic jej :( teraz jem 3 posilki dziennie co 5 godz i 11 kilo mniej w 2 miesiace :O :O

Coco to dobrze ze tamte badania wyszly ci dobrze z heparyna bedziesz sie czula bezpieczniej moze
kiedy do giuna ?
 
Cześć Dziewczyny :)
Maz był dziś u lekarza okazało się, zs tamten lekarz wypisal antybiotyk, który niestety nie pomógł tylko jeszcze bardziej rozwiną to :( kuracja ma trwać ok3tyg ale jest szansa, że heviran zadziała wcześniej co raczej i tak zabiera nam ten cykl starań.
Jeszcze ja dostałam propozycje pracy od lipca w swoim zawodzie i teraz już sama nie wiem co zrobić. Bardzo chce wrócić do pracy tym bardziej, ze juz od ponad roku nie pracuje w zawodzie. Na brak pieniędzy nie narzekamy ale dla samej siebie chce. I teraz kompletnie nie wiem co robić. Czy niech się dzieje co chce i starać się jak tylko będziemy mogli czy popracować troszkę. Może coś poradzicie mądrego? :) ja też nie chce czekać z ciąża ale żeby nie było tak, że dorwaka pracę i bach zachodzi w ciążę...
 
Ostatnia edycja:
Cześć Dziewczyny :)
Maz był dziś u lekarza okazało się, zs tamten lekarz wypisal antybiotyk, który niestety nie pomógł tylko jeszcze bardziej rozwiną to :( kuracja ma trwać ok3tyg ale jest szansa, że heviran zadziała wcześniej co raczej i tak zabiera nam ten cykl starań.
Jeszcze ja dostałam propozycje pracy od lipca w swoim zawodzie i teraz już sama nie wiem co zrobić. Bardzo chce wrócić do pracy tym bardziej, ze juz od ponad roku nie pracuje w zawodzie. Na brak pieniędzy nie narzekamy ale dla samej siebie chce. I teraz kompletnie nie wiem co robić. Czy niech się dzieje co chce i starać się jak tylko będziemy mogli czy popracować troszkę. Może coś poradzicie mądrego? :)
Dla mnie praca była ważna. Najpierw czekałam na stałą umowę, a później okazało się, ze awansowałam i dałam sobie jeszcze pół roku do starań na nowym stanowisku. Koniec końców wyszło, ze pracowałam na nim ponad rok, bo w listopadzie serduszko się zatrzymało.
Moja bratowa zaczęła się starać 2miesiąc przed umowa na stałe i dobrze ba tym wyszła, bo powiedzieli jej, ze nie przedłuża umowy i 3dni przed końcem zdążyła złożyć l4[emoji6]
Wszystko zależy od Ciebie i jak bardzo masz ciśnienie na zajście w ciążę.

Mogę zapytać ile lat masz?
 
reklama
@kasiula222 jeśli Cię niepokoi to pewnie że idź [emoji4] A który masz tc? Jest szansa że coś będzie widać? Żebyś się jeszcze bardziej nie zestresowała...

@Takaja123 jeśli mogę coś doradzić to idź do pracy i nie przerywaj starań. Będziesz miała inne sprawy w głowie a nie tylko owu wyczekiwanie na testowanie. Ja bym tak zrobiła [emoji4]
 
Do góry