reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Może masz jakiś problem z przyswajalnością? Bo powiem Ci, że ja musiałam trochę wywalczyć u swojego endo żeby mi teraz zamiennie dał 100/75. Nie była przychylna do tego. Ale może dlatego, że mam subkliniczna niedoczynność tarczycy. Więc u mnie wartości ft3 i ft4 oraz anty-tg i anty-tpo zawsze w normie. Więc może dlatego dobrze reaguje na leki.
U mnie jest problem w drugą stronę. Jak za duża dawka. (dostałam raz 100 od razu) to wpadłam prawie w nadczynność !
Nie wiem. Ja mam hashimoto anty tpo anty tg podwyższone ft3 ft4 w normie A tarczyce mam 2.1 I mam ja obniżyć do 1.0-1.5 z dawka 150
 
reklama
@Dmalw ja chyba już gdzieś Ci pisałam, 7 grudnia mialam zabieg, 3 stycznia dostałam pierwsza @, druga już nie przyszła ;) nie specjalnie się staraliśmy, dopiero wracałam do siebie po tym wszystkim, wiec to był złoty strzał ;) ale lekarz na kontroli powiedział, że nie widzi przeciwwskazań do starań, choć pewnie nie spodziewał się, że wrócę do niego miesiąc później w ciąży ;)
I wszystko ok z ciąża? :)
 
Dziewcyczyny bardzo prosze ktora mi moze powiedziec jaki moze byc koszt badania
Bialko c,bialko s,mutacja piata lepen??(nie moge rozczytac),mutacja MTHFR?
Jestem tydzien w Pl i ginka mi zaproponowala takie badania w gdansku,musze byc na czczo?
Zrobilam foto cennika Diagnostyki
20190528_122120.jpeg
 
No to możliwe, że przez Hashimoto i się nie znam :D to mam nadzieję, że dawka pomoże. Ja przy wyniku 2,6 zaszłam.
Ja dzisiaj mam 31dc okres mi się już 6 miesiąc z rzędu spóźnia. W poprzednim cyklu przyszedł mi na 38dc więc czekam jeszcze tydzień jeśli nie przyjdzie to 5 czerwca test ciążowy A 18 czerwca mam kontrolę u całkiem innego gin Polaka tym razem więc mam nadzieję że mimo wszystko się udało i potwierdzi mi ciążę. Ale narazie muszę czekać.

Testu teraz nie robię bo to jest bezsens.
 
Oooo czyli jest nas więcej z 3city i od Piatkowskiego :D
No ja zostaję również, super że też do niego chodzicie Ty i @babydust to będziemy mogły się wymieniać doświadczeniami ;) ja mam teraz wizytę 13.06 ale narazie postanowiłam że odkładam starania,chce dojść do ładu z tarczycą, na spokojnie zrobić kariotypy, fenotyp NK a na to muszę jeszcze odczekać. Dopiero jak będę wiedziała że zrobiłam wszystko co w mojej mocy to zacznę na nowo starania i oby Piątkowski mi w tym pomógł bo narazie jak dla mnie jest bardzo rzeczowy :)
 
reklama
@młoda1994 będę w przyszłym tygodniu kupować sobie Miositogyn on pomaga w wyrownaniu cyklu jak chcesz mogę Ci kupić i wysłać. Koszt ok 50zl na necie są po 43 zł ale ja kupie stacjonarne. Jak coś daj znać :) ja mam już regularne cykle tylko, że długie 35 dc mam. Dla przypomnienia wrzucam zdjęcie składu jakbyś chciała.

@mohaaa kciuki cały czas zacisniete ❤️
@Charlotte21 a Ty kiedy masz wizytę? Jak tam samopoczucie? :)

@coco07 jak tam u Ciebie samopoczucie? :)
 

Załączniki

  • IMG_20190507_143614.jpg
    IMG_20190507_143614.jpg
    555,3 KB · Wyświetleń: 51
Do góry