reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

@młoda1994 będę w przyszłym tygodniu kupować sobie Miositogyn on pomaga w wyrownaniu cyklu jak chcesz mogę Ci kupić i wysłać. Koszt ok 50zl na necie są po 43 zł ale ja kupie stacjonarne. Jak coś daj znać :) ja mam już regularne cykle tylko, że długie 35 dc mam. Dla przypomnienia wrzucam zdjęcie składu jakbyś chciała.

@mohaaa kciuki cały czas zacisniete [emoji3590]
@Charlotte21 a Ty kiedy masz wizytę? Jak tam samopoczucie? :)

@coco07 jak tam u Ciebie samopoczucie? :)
Dziękuję kochana ale jeśli się okaże że to nie ciaza to 18 czerwca jadę do swojego gin i powiem żeby mi coś przepisał na uregulowanie cyklu żebym mogła na miejscu kupować A nie bawić się w wysyłanki.

Ale dziękuję za pamięć.
 
reklama
@młoda1994 do tego polskiego gina się wybierasz? Może on coś sensownego podpowie. Pisałam wcześniej, że mam znajomą w Niemczech i jeśli chcesz mogę podpytać jak to jest z tymi prywatnymi wizytami może wie coś więcej bo wiem, że niedawno urodziła tam.
 
@mohaaa wszystko dobrze, nawet się nie zorientowałam, że dziś zaczęłam 19 tydzień [emoji4] dużo się stresowałam na samym początku, ale myślę, że tego bym nie uniknęła nawet gdybym zaszła 3/4 cykle po zabiegu a nie w 1. Teraz już jestem spokojniejsza, mała zaczyna kopać, a to mnie uspokaja, że wszystko u niej dobrze :) Teraz z kolei bardziej się boje o szyjkowe tematy, skracanie itd już nie mogę się doczekać wizyty i zmierzenia, czy nic nie ucieka tam :)
 
Dziewczyny, lekarz który mnie prowadził nie zlecił mi tylko badania na cytomegalia. Zrobiłam sobie wczoraj Beta HCG aby sprawdzić ile mam tego hormonu po poronieniu(łyżeczkowanie 8 maja) I zrobiłam to cytomegalia żeby wiedzieć. Nie bardzo wiem jak interpretować ten wyniki będę bardzo Wdzięczna za pomoc.

IMG_0061.JPG
 
Tak do polskiego gin jadę.

Tak tak pamiętam ale też ci napisałam że w każdym landzie jest całkiem inaczej. Każdy land ma inne zasady i warunki. A z jakiego landu jest twoja koleżanka?
@młoda1994 do tego polskiego gina się wybierasz? Może on coś sensownego podpowie. Pisałam wcześniej, że mam znajomą w Niemczech i jeśli chcesz mogę podpytać jak to jest z tymi prywatnymi wizytami może wie coś więcej bo wiem, że niedawno urodziła tam.
 
Ten Niemiec gin też mi powiedział że za badanie nasienia się tu płaci A okazało że się urolog najpierw musi pobrać krew do badań i po tych wynikach daje skierowanie na badanie nasienia jedzie się do kliniki leczenia niepłodności i badanie nasienia jest bezpłatne. I wyniki lądują spowrotem do urologa.
 
@młoda1994 szczerze to nie wiem. Musiałabym zapytać, a to gdzieś mi Twój post umknął na ten temat :)


@Dmalw wychodzi na to, że nie chorowalas na cytomegalie i nie masz przeciwciał

@Lu_cy a jak tam u Ciebie? Na kiedy masz termin? :) to już chyba niedługo? :)
 
@młoda1994 szczerze to nie wiem. Musiałabym zapytać, a to gdzieś mi Twój post umknął na ten temat :)


@Dmalw wychodzi na to, że nie chorowalas na cytomegalie i nie masz przeciwciał

@Lu_cy a jak tam u Ciebie? Na kiedy masz termin? :) to już chyba niedługo? :)
Jakoś się toczę powoli do przodu. 36+5 :-) termin mam na 20 czerwca także proszę być w gotowości do przejęcia brzuszka [emoji8]
 
reklama
@młoda1994 szczerze to nie wiem. Musiałabym zapytać, a to gdzieś mi Twój post umknął na ten temat :)


@Dmalw wychodzi na to, że nie chorowalas na cytomegalie i nie masz przeciwciał

@Lu_cy a jak tam u Ciebie? Na kiedy masz termin? :) to już chyba niedługo? :)
Możesz zapytać z jakiego landu jest i wtedy ci powiem czy jest sens pytać o wizyty prywatnie i badania czy nie. Bo jeśli pochodzi z innej części Niemiec to mi to nic nie powie. U niej mogą być prywatni lekarze i badania bez skierowań A u mnie tego nie ma.
 
Do góry