reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Wiecie może co oznacza śluz / plamienie w ciąży takie jasnobrązowe / bezowe, sama nie wiem jaki to kolor? I to w sumie nie jest wodniste, tylko takie gęste, nie wiem jak to wytłumaczyć, ale jest tego mało i jest jasne bardzo. Mam się martwić?
Ja mialam male plameczki bezowe doslownie pare kropek i zaniepokoilo mnie to i poszlam do szpitala,i u mnie to niestety nie bylo nic dobrego:(,ale moja ciaza byla 2 tyg mlodsza,nie wiem jak u ciebie jest.dodam tylko ze nie mialam zadnych krwawien.
 
reklama
Ja mialam male plameczki bezowe doslownie pare kropek i zaniepokoilo mnie to i poszlam do szpitala,i u mnie to niestety nie bylo nic dobrego:(,ale moja ciaza byla 2 tyg mlodsza,nie wiem jak u ciebie jest.dodam tylko ze nie mialam zadnych krwawien.
:( rozumiem. Moja młodsza 6 dni i ostatnio nie było widać akcji serca przy 0,36cm zarodku, wiec tez się martwię...
 
:( rozumiem. Moja młodsza 6 dni i ostatnio nie było widać akcji serca przy 0,36cm zarodku, wiec tez się martwię...
Hmm,na moja byla od poczatku taka opozniona jakos,daty sie nie pokrywaly,poszlam w 7 tyg to wygladala na 5 tydz i w sumie tylko mala kropka w srodku,a jak poszlam 10 dni pozniej juz byla fasolka serce w dobrym rytmie bijace,4 dni pozniej takie plamki brazowe i wyrok
 
Wiecie może co oznacza śluz / plamienie w ciąży takie jasnobrązowe / bezowe, sama nie wiem jaki to kolor? I to w sumie nie jest wodniste, tylko takie gęste, nie wiem jak to wytłumaczyć, ale jest tego mało i jest jasne bardzo. Mam się martwić?
Myślę że nie , póki to nie jest krew , i nie jest tego dużo to nic złego,ale jeśli będzie dłużej się utrzymywać to zadzwoń do lekarza
 
Wiec ja mam ogromna nadzieje, ze u mnie te plamienia związane są z zagniezdzaniem ... :unsure:
Bo beta z dzisiaj 423 :D
Ale boje się cieszyć... bo na prawdę szlam po wynik z przekonaniem ze spadła ... i w sumie to jestem w szoku
WOW ładny przyrost! To pod koniec przyszłego tygodnia można już myśleć o usg!
 
reklama
@coco07 super przyrost.Gratuluje
U mnie dzis 19361,0. Trochę się martwie bo podczas podcierania brązowy śluz.Wizyte mam w poniedziałek. Muszę przetrwać.Nie mam niestety w domu ani luteiny ani duphastonu.Więc pozostaje wiara i modlitwa ze będzie ok.
 
Do góry