reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@coco07 Z mojej wiedzy beta pojawia się w krwi po zagnieżdżeniu zarodka w macicy. Ale chyba @Takaja123 pisała, że chyba nie do końca tak jest - bo beta rośnie np. w ciąży biochemicznej. Więc ja też się chętnie dowiem jak to w końcu jest :)

Ja tez czytałam, ze beta wytwarza się po zagnieżdżeniu zarodka .. ale fado pisała ze miała betę, nawet był przyrost (słaby, ale był) i lekarz jej powiedział ze endo cienkie i może się nie zagnieździć zarodek :oops: Czyli tak jakby wtedy na wizycie po pozytywnych betach, była jeszcze przed zagnieżdżeniem.
Mi gin mówił w środę ze mam grube endo, jak w ciąży. Ale do głowy mi nie wpadło żeby zapytać czy jest już po zagnieżdżeniu, bo myślałam ze na pewno tak, tylko ze wszystko jest tak malutkie, ze jeszcze niewidoczne :unsure:
 
reklama
@witch84 wrzuciłam ten artykuł na tej grupie i Cię oznaczylam musiałabyś znaleźć ten post to już było jakiś czas temu więc może być ciężko :) i tak jak pisze @coco07 beta jest dodania po zaplodnieniu, a niekoniecznie musi dość do zagniezdzenia zarodka. W tym artykule jest opisane
 
Ja własnie wyszłam od lekarza. Moje wrażenia są sprzeczne. Najpierw byłam u immunolog dr.Suchanek. ogólnie wyszłam średnio zadowolona. Na PAI i MTHFR nie zwróciła zbytnio uwagi, mówi że to mało istotne że mam nieprawidłowości. Na ANA 1 w ogóle nie zwróciła uwagi, powiedziała że to nie ma wpływu na moje poronienia. Kazała zrobić komórki NK, powtórzyć wolne biało s i witaminę b12 na kolejną wizytę. I wtedy będziemy myśleć co dalej.
A u dr. Piątkowskiego w Gdyni uważam że konkretnie. Mówi że tarczyca za wysoko i kazał od razu brać leki. Powiedzial że mam olać Endo skoro nie chce mi na to dawać leku, że on sam będzie mi dawkował. Kazał mężowi zrobić jakieś inne badanie nasienia, powiedział że w zależności co tam wyjdzie to też mu da co trzeba . No i mówi że na bank heparyna będzie znowu i mam teraz przyjść po 20dniu cyklu. I mówił że jak by była jakaś ciąża teraz przypadkiem to od razu dzwonić i będziemy działać. O sterydzie póki co ani u hematolog ani u niego nie było mowy póki nie zrobię NK. Mówi ze Suchankowa to mądra babka więc mam robić te badania też co on zleca bo wie co robi.
Jedyne co mnie teraz martwi to że niebawem zbankrutuje na tych wszystkich badaniach, wizytach ...
Hej,czy mozesz mi powiedziec czy robilas badanie nasienia,a jesli tak to gdzie w Gdyni? Dziekuje:)
 
@Takaja123 na obecną chwilę też stoję bo w kwietniu kiepska @ przyszła. Teraz była ładna i czekam na czerwiec aby się zjawiła i pod koniec będę działała.
Powiem tak że te 4 miesiące nie były też łatwe dla mnie. Jak męża nie bedzie na miejscu tak fasolki też raczej nie będzie. Lata mi lecą A mój mąż jakoś bardzo chyba tym się nie przejmuje. Bardzo goni za pieniędzmi ale cóż będzie trzeba się pogodzić z tym że nie nadejdzie ten dzień. A on będzie żałował że nie chciał się starać ze mna kiedy powinien.
 
@Takaja123 Tak, pisze niby ze dochodzi już do wzrostu bety przed zagniezdzeniem. Bo ciąże biochemiczna można wykryć za pomocą testu lub z krwi, a gdyby było tak ze ten hormon wydziela się dopiero po zagnieżdżeniu, to nie byłoby ciąż biochemicznych.. Jednak lekarze nie maja pojęcia jak to się dzieje i dlaczego :oops: Czyli nic nowego ...:dry:

Ja jestem wręcz pewna ze u mnie biochemiczna, bo już nawet piersi przestały być napięte i bolec.. :(
a te plamienia/krwawienia to zbliżający się okres ...
 
@coco07 kochana nawet tak nie myśl! Bądź dobrej myśli ja cały czas trzymam kciuki i wierzę, że niedługo pokażesz nam piękny przyrost bety. ❤️ Niczym się nie martw, a plamienia mogą zdarzac się w terminie zbliżającej się @.

@gigi_ doskanale Cię rozumiem! Ja mam męża na miejscu ale co z tego. Zero zainteresowania z jego strony. Ja wszystko duszę w sobie ale w końcu wybuchne i powiem mu wszystko co mnie boli i wkurza. Zobaczymy jaki będzie ten cykl czy chociaż sex będzie.
 
reklama
Wiecie może co oznacza śluz / plamienie w ciąży takie jasnobrązowe / bezowe, sama nie wiem jaki to kolor? I to w sumie nie jest wodniste, tylko takie gęste, nie wiem jak to wytłumaczyć, ale jest tego mało i jest jasne bardzo. Mam się martwić?
 
Do góry