reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

I jak? Będziesz chodzić teraz do Piatkowskiego? :) ja byłam we wtorek rano u jakiegoś innego, którego znalazłam na znanym lekarzu i mnie nie zachwycił, wręcz mnie zniechęcił do siebie, nie dałabym mu dobrej opinii. Po południu pojechałam do Piatkowskiego i wiem, ze już z nim zostanę
Tak zostaje narazie z nim, wydaje się że wie o czym mówi, chyba jako pierwszy do tej pory rzeczowo się wypowiadał i wie jak ugryźć mój problem. Dobrze że też u niego zostsjesz, będziemy się wymieniać doświadczeniami :p
 
reklama
@Paula919191 rozumiem Cię, a czy gin zwrócił na to uwagę? Może spróbuj skonsultować się z innym lekarzem jeszcze?
Gin jest tego samego zdania co immunolog a on jest moim zdaniem narazie najkonkretniejszy więc już nie chcę go zmieniać. A immunolog w Trójmieście jest jeszcze oprócz tej mojej jeden dobry ale raczej się do niego nie dostanę bo nawet prywatnie nie zapisują bo nie ma miejsc więc pozostaje mi ona. A sam ginekolog bez potwierdzenia immuniloga nie wypisze mi raczej sterydu. Na innym wątku jedną dziewczyna pisała że ma ginekologa w Gdańsku który jej wypisze ale tam wizyta dopiero na koniec czerwca bo się tak asekuracyjnie zapisalam też więc muszę czekać
 
@coco07 może w twoim laboratorium inne normy.
U mnie tak
 

Załączniki

  • tmp-cam-365387826084368903.jpg
    tmp-cam-365387826084368903.jpg
    21,1 KB · Wyświetleń: 57
@oczekujaca kochana a super cieszę się bardzo że dzieci są z Wami całe i zdrowe tyle walki i są ;) Gratulacje ..;)
@COCO jak u cb ?

A u mnie taka niespodzianka oczywiście jestem przerażona bo w tamtym m roku 2 poronienia ;( cycki nie bolą tylko są odrobinę większe aż boje się tu informować ..Wszystko w rękach Boga . Zobacz załącznik 976730
Gratuluję , nie stresuj się ja też 2 razy poroniłam ,teraz jestem w 23 tyg wszystko jest super u Ciebie tez tak będzie :D
 
Miałaś objawy jakieś ? Inna jest ta ciaza od tamtych ?
Zupełnie inna . w tamtej 2 wymioty ,potworne samopoczucie , teraz test zrobiłam bo mnie koleżanki zmusiłam , byłam pewna że okres przyjdzie ,żadnych objawów nic , tylko piersi lekko bolały ,a ogólnie nigdy nie bolały nawet przed okresem , jak zobaczyłam 2 kreski to przerażenie że co jeśli skończy się jak ost , pojechałam na betę , po 48godz drugi raz i załamka słaby przyrost ,wizyta u gina jeszcze gorzej cienkie endometrium , zarodek może się nie zagnieździć ,dostałam duphaston i luteine dopochwowo i jest udało się ;D
 
reklama
Zupełnie inna . w tamtej 2 wymioty ,potworne samopoczucie , teraz test zrobiłam bo mnie koleżanki zmusiłam , byłam pewna że okres przyjdzie ,żadnych objawów nic , tylko piersi lekko bolały ,a ogólnie nigdy nie bolały nawet przed okresem , jak zobaczyłam 2 kreski to przerażenie że co jeśli skończy się jak ost , pojechałam na betę , po 48godz drugi raz i załamka słaby przyrost ,wizyta u gina jeszcze gorzej cienkie endometrium , zarodek może się nie zagnieździć ,dostałam duphaston i luteine dopochwowo i jest udało się ;D
Dzięki dajesz nadzieję ; )
 
Do góry