reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam
Dziewczyny podczytuje Was regularnie.W tamtym roku pisałam tu czasem po poronieniu.Mój problem jest taki że dzis mój 32dc zwykle cykle 28dni zrobiłam beta hcg ale moj wynik wydaje sie za wysoki na taki dc.Wyszukal na necie ze mozr to sie wiązac z wadami dziecka.Wizyte mam dopiero w poniedziałek.
 

Załączniki

  • tmp-cam-3242006587373279813.jpg
    tmp-cam-3242006587373279813.jpg
    21,1 KB · Wyświetleń: 84
reklama
Witam
Dziewczyny podczytuje Was regularnie.W tamtym roku pisałam tu czasem po poronieniu.Mój problem jest taki że dzis mój 32dc zwykle cykle 28dni zrobiłam beta hcg ale moj wynik wydaje sie za wysoki na taki dc.Wyszukal na necie ze mozr to sie wiązac z wadami dziecka.Wizyte mam dopiero w poniedziałek.
Dlaczego ? wychodzi z niego 3/4 tyg więc chyba ok ?
 
Owulka 14/15dc.W piątek powtórzę i zobaczę jak wzrasta.Dziękuje dziewczynki za odzew.Ale szukalam na necie malo kto podawał tak wysoką wartość w 32dc.Wiec znów panika.
 
Super wieści!! U mnie 14tc i dalej z luteiną. Więc lepiej się przyzwyczaj
emoji1787.png
Po jakimś czasie będziesz potrafiła z nią mówić
emoji4.png
Może ;) Ale i tak rozważam późniejsza zamianę jednak na dupka:D

@Takaja123 Zamow sobie tez od razy testy ciążowe ☺ Tez fajne ceny są ..

@Fado123 Ja tez rozważałam opcje l4 bo pracuje w żłobku, ciagle bakterie, noszenie dzieci itd, ale mimo wszystko chce jeszcze chwile zaczekać. Może po piątkowej becie będę bardziej odważna, niewiem. Narazie nie chce mówić w pracy o ciąży... A smak luteiny nie jest zły (póki co :D) gorzej z tym ze po takim czasie język już drętwieje

@Alex811 czy mi się wydaje, czy ty masz trochę inne normy niż zwykle ?Ale tak jak fado pisze, w normach się mieści i dobrze wychodzi ;)
 
Dziękuje kochane jesteście.Muszę wyluzować,bo to dopiero początek.Mam dwójke w domu więc jedno by wystarczyło.
 
Coco więc chociaż nie dźwigaj , no właśnie zarazki bakterie , mi lekarz wręcz w 1 trymestrze zabronił kontaktu z przedszkolnymi dziećmi
 
Coco więc chociaż nie dźwigaj , no właśnie zarazki bakterie , mi lekarz wręcz w 1 trymestrze zabronił kontaktu z przedszkolnymi dziećmi
No właśnie to niedzwiganie wiąże się z tym ze musiałabym powiedzieć dziewczynom z którymi jestem w grupie, a jak one się dowiedzą to zaraz pół mojego miasta sie dowie :oops: No ale niestety chyba nie mam wyboru, bo ciaza jest najważniejsza.. będę myśleć intensywniej w piątek, a póki co te dwa dni jakoś „posciemniam”:)
 
reklama
U mnie w pracy było tak samo , nie chciałam mówić a i tak wszyscy zaraz wiedzieli ,no niestety są zawody w których nie da się ukryć , to jest męczące bo ja 2 razy poroniłam i potem te spojrzenia ludzi
 
Do góry