reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@coco07 no to mamy wczesną ciążę.

@Alex811 to równie dobrze może być ciąża mnoga. Także spokojnie.

Dziewczyny jeśli na teście LH druga kreska jest bardzo blada to rozumiem, że jest negatywny. A czy to prawidłowo że w 7dc jest już ta blada kreska?
 
@Charlotte21 na tym etapie beta zwalnia i nie przyrasta juz tak intensywnie. By miec pewnosc, ze jest puste jajo plodowe trzeba poczekac do 8tc. U mnie z Helenka w 6 tc nie bylo jeszcze tetna. Wstaw prosze zdjecie usg jesli mozesz. Co do poronienia... poki beta przyrasta nie poronisz sama. Potrzebny bedzie zabieg. Moim zdaniem nic jeszcze nie jest przesadzone
Hej. Dziękuję za pocieszenie. Ale nie ma we mnie nadziei. Mam za duży pęcherzyk. 30 mm a beta 90 tyś. Pęcherzyk jest przerosniety. Jutro mam o 16 drugie USG potwierdzające. Myślę że jak odstawie Duphaston to może coś ruszy. Zobaczymy po jutrzejszym dniu ;) moja dr też raczej nie robiła mi nadziei. Po złym przykrością bety nie mam już złudzeń. Ale cieszę się z jednej strony że nie przechodzę przez to jeszcze raz. Co innego wiedzieć że nie było zarodka A co innego zobaczyć brak tętna po wcześniejszym słuchaniu bicia serca dziecka. ;)
To dopiero 6 t więc beta powinna przyrastach jeszcze szybko. Podobno zwalnia przy 11 tc. ;) trzymajcie kciuki abym szybko mogła przez to wszystko przejść.
 
Dziewczyny dzisiaj beta 128 ;)
Gin kazał odstawić acard i bić tylko heparynę. Chcial mi przepisać duphaston ale ja (głupia) nalegałam na luteinę- bo myślałam ze skoro biorę clexane a nie neoparin, to trochę chociaż „oszczędzę” na progesteronie, ale i tak dupa bo kazał brać 3x2 i na to samo praktycznie cenowo wychodzi. A ślęczę z tymi tabletkami już dobre 40 min pod językiem !:dry: U was tez tak długo schodzi ?? Przecież nie mogę tego wziąć jak będę w pracy, bo nie umiem wyraźnie mówić...
Aaa i zrobił mi usg, ale nie było widać zarodka, tylko jest ciałko żółte... następna wizyta 10 czerwca, ale już zapowiedziałam ze jak nie wytrzymam to przyjdę wcześniej ;)
Ja tez postanowiłam iść naprzód malutkimi kroczkami.. teraz czekam na piątek na kolejna betę:) później byle do wizyty
Haha, mi tez koło 30 min luteina się rozpuszcza. Już się przyzwyczaiłam w sumie do niej. Rano biorę jak wychodzę z domu, wiec rozpuści mi się jak jadę autem, a potem koło 15, ald nie mam problemu z mówieniem :D pracuje w banku, wiec to mogłoby być uciążliwe faktycznie
 
LH ? czyli zwykły test ciążowy? bo nawet blada kreska oznacza ciąże

LH to test owulacyjny :wink:
@Charlotte21 czytałaś mój post? Odnalazłam usg z ciąży z synem (urodzony prawie 9lat temu). Cień zarodka, którego nawet nie dało się jeszcze zmierzyć był w pęcherzyku o wymiarach 7,6mm. Tydzień przed tym usg nie było nic w jamie macicy, a 6 dni po zarodek miał już 4,4mm i wreszcie było serduszko. Może zaczekaj jeszcze z 5-7dni? Fakt przyrost bety nie jest u Ciebie za ciekawy, ale warto zaczekać niż później pluć sobie w brodę.
 
Haha, mi tez koło 30 min luteina się rozpuszcza. Już się przyzwyczaiłam w sumie do niej. Rano biorę jak wychodzę z domu, wiec rozpuści mi się jak jadę autem, a potem koło 15, ald nie mam problemu z mówieniem :D pracuje w banku, wiec to mogłoby być uciążliwe faktycznie
Ja do pracy samochodem mam 3 min także odpada :sorry:
Powiedzcie mi jak połączyć ssanie luteiny rano z euthyroxem? Bo dziś wstałam 1 h wcześniej, żeby wziąć na czczo euthyrox, później zjem małe śniadanie i mam zamiar ssać luteinę stojąc przed lustrem w łazience :D i tak codziennie ??
 
Poniżej 99 z tego co kojażę
Pytanie było o insulinę nie o cukier. Cukier powinien być poniżej 99 a insulina najlepiej jednocyfrowa. @młoda1994 ale też zależy jakie będziesz mieć jednostki :)

Dziewczyny dzisiaj beta 128 ;)
Gin kazał odstawić acard i bić tylko heparynę. Chcial mi przepisać duphaston ale ja (głupia) nalegałam na luteinę- bo myślałam ze skoro biorę clexane a nie neoparin, to trochę chociaż „oszczędzę” na progesteronie, ale i tak dupa bo kazał brać 3x2 i na to samo praktycznie cenowo wychodzi. A ślęczę z tymi tabletkami już dobre 40 min pod językiem !:dry: U was tez tak długo schodzi ?? Przecież nie mogę tego wziąć jak będę w pracy, bo nie umiem wyraźnie mówić...
Aaa i zrobił mi usg, ale nie było widać zarodka, tylko jest ciałko żółte... następna wizyta 10 czerwca, ale już zapowiedziałam ze jak nie wytrzymam to przyjdę wcześniej ;)
Ja tez postanowiłam iść naprzód malutkimi kroczkami.. teraz czekam na piątek na kolejna betę:) później byle do wizyty
Gratuluję dodatniej bety :) mi luteina też się tak długo rozpuszczala i też nie znosiłam jej "smaku"

Witam
Dziewczyny podczytuje Was regularnie.W tamtym roku pisałam tu czasem po poronieniu.Mój problem jest taki że dzis mój 32dc zwykle cykle 28dni zrobiłam beta hcg ale moj wynik wydaje sie za wysoki na taki dc.Wyszukal na necie ze mozr to sie wiązac z wadami dziecka.Wizyte mam dopiero w poniedziałek.
Piękna ta beta. Nie czytaj głupot w internecie! Może świadczyć o ciąży mnogiej, ale jest w normach więc spokojnie :)
 
reklama
Ja do pracy samochodem mam 3 min także odpada :sorry:
Powiedzcie mi jak połączyć ssanie luteiny rano z euthyroxem? Bo dziś wstałam 1 h wcześniej, żeby wziąć na czczo euthyrox, później zjem małe śniadanie i mam zamiar ssać luteinę stojąc przed lustrem w łazience :D i tak codziennie ??
Ja po wstaniu z łóżka biorę euthyrox, odmierzam pół godz., potem jem śniadanie i po śniadaniu luteina
 
Do góry