reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Mam pytanie do Was, co sądzicie o tych dwóch zdjęciach i pomiarach? Ja mam wrażenie, ze to, gdzie CRL=0,60cm jest jakieś dziwne. Czy to na pewno jest zarodek? Może to pomiar razem z pęcherzykiem żółtkowym?
976207

976208
 
reklama
Mam pytanie do Was, co sądzicie o tych dwóch zdjęciach i pomiarach? Ja mam wrażenie, ze to, gdzie CRL=0,60cm jest jakieś dziwne. Czy to na pewno jest zarodek? Może to pomiar razem z pęcherzykiem żółtkowym?Zobacz załącznik 976207
Zobacz załącznik 976208

Mi się wydaje że jest okej. Tylko zdjęcie jest tak zrobione że pęcherzyk żółtkowy jest schowany jakby z tyłu. Na moje oko ten niewielki brzuszek na górze to właśnie pęcherzyk żółtkowy :)
 
Pytanie było o insulinę nie o cukier. Cukier powinien być poniżej 99 a insulina najlepiej jednocyfrowa. @młoda1994 ale też zależy jakie będziesz mieć jednostki :)


Gratuluję dodatniej bety :) mi luteina też się tak długo rozpuszczala i też nie znosiłam jej "smaku"


Piękna ta beta. Nie czytaj głupot w internecie! Może świadczyć o ciąży mnogiej, ale jest w normach więc spokojnie :)
Ja mam napisane <1 negatywny, granicą jest do 1.5 , A ponad 1.5 pozytyw. Ale nie mam pewności czy to insulina ponieważ jest napisane TRAK A to jak sprawdzałam w Internecie to badanie jest związane z insulina. Calcitonin mam 2.2 A norma od 0.10
 
reklama
Dziewuszki po jakim czasie od zabiegu dostałyście@ kurcze ja już ponad 5 tygodni i ani słuchu ani widu i nic się nie zapowiada
 
Do góry